Nejoblíbenější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka veverka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná veverka k obarvování pro dospělé. Omalovánka veverka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veverka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Veverka - A5            Omalovánka - Veverka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veverka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vytištění, k vybarvení, obrázek, domalovánky, vymalovánky, pro děti, online, Veverka, omalovánka, k tisku, omalovánky, ke stažení, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Veverka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s veverkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, fixy, zvýrazňovače, akrylové barvy anebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku veverka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s veverkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, fixy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i veverku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivé druhy rostlin a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Rumcajs, Harry Potter, Šmoulové a Teletubbies. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které tady máme k uložení jsou: auta, drak, slon, houby nebo též liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou veverka.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů