Nej šest


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka veverka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem veverka k vybarvení pro maminky. Omalovánka veverka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Veverka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Veverka - A5            Omalovánka - Veverka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veverka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Veverka, pro děti, ke stažení, elektronické omalovánky, Zvířata, domalovánky, obrázek, zadarmo, k vybarvení, k vytisknutí, ke stáhnutí, omalovánka, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Veverka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s veverkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, propisovací tužky, voskové tužky nebo též umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici široká škála. Obrázek veverka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s veverkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, oči dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, křídy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i veverku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, čísla a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Aladin, Bratz panenky, Dumbo, Grinch případně panenka Winx. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: vláček, miminko, liška, dinosauři nebo také houby. Věříme, že se vám obrázek veverky bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů