Nejlepší


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka veverka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná veverka k vybarvení pro děti. Omalovánka veverka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veverka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Veverka - A5            Omalovánka - Veverka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veverka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, domalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, Veverka, online, vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, zadarmo, obrázky, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Veverka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s veverkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, olejové pastely, voskovky, pastelky a uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku veverka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s veverkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixy, olejové pastely či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, různé sporty, písmena a pochopitelně i veverku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Adiboo, Elena z Avaloru, Alf, Peter Pan nebo také Flintstoneovi. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, astronaut, princezna, auta případně miminko. Nechť vám omalovánka s veverkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů