Top omalovánky


Omalovánka s nemocným pejskem

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka veverka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem veverka k omalování pro holku i kluka. Omalovánka veverka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veverka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Veverka - A5            Omalovánka - Veverka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veverka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytištění, pro děti, Veverka, online, zdarma, obrázek, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Veverka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s veverkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, tempery, fixky a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Obrázek veverka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s veverkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, pastelové tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, sporty, druhy ptáků a pochopitelně i veverku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, písmenka případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy U nás na farmě, Spiderman, IronMan, Indiana Jones a Rumcajs. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, netopýr, koně, čert nebo také piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku veverka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů