Nej obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka veverka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná veverka ke kreslení pro holčičky. Omalovánka veverka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veverka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Veverka - A5            Omalovánka - Veverka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veverka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, obrázek, zadarmo, ke stáhnutí, dětské obrázky, zdarma, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, Zvířata, ke stažení, omalovánka, omalovánky, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Veverka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s veverkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, propisovací tužky, pastelové tužky nebo též tempery. Možností je dnes pro tatínky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek veverka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s veverkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. uhlíky, vodové barvy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i veverku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Star Wars, Lion King, Příšerky s.r.o., Diddl nebo Šmoulové. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které tu máme k uložení jsou: pes, loď, čert, Popeláři a lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s veverkou líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů