Top omalovánky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka myška k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem myška k omalování pro seniory. Omalovánka myška je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, domalovánky, ke stažení, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stáhnutí, k tisku, zadarmo, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s myškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, fixky, uhly, voskovky a uhlíky. Možností je pro holčičky k dispozici ohromné množství. Omalovánku myška lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s myškou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, fixky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy jídel a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Budulínek, Bořek stavitel, Jak vycvičit draka, Příběh hraček případně Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: auto, Santa Klaus, plachetnice, čert nebo též kočka. Nechť omalovánka s myškou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů