Nejoblíbenější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka myška zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem myška k vybarvení pro naše milé prcky. Omalovánka myška je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Myška, zdarma, Zvířata, pro děti, ke stažení, k tisku, online, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, obrázky, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s myškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, fixky, akrylové barvy, zvýrazňovače nebo také křídy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku myška lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s myškou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pera, fixky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířata, různé sporty a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, kytky či různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Roblox, Superčarodějnice, Budulínek, Požárník Sam nebo Kačer Donald. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, liška, Santa Klaus, houby nebo též lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije obrázek myšky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů