Doporučujeme


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka myška zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená myška k obarvování pro nejmenší. Omalovánka myška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k tisku, pro děti, k vytištění, omalovánka, k vytisknutí, ke stažení, vymalovánky, ke stáhnutí, zdarma, zadarmo, elektronické omalovánky, dětské obrázky, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s myškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, propisovací tužky, vodové barvy a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku myška lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s myškou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například fixky, voskové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, zvířátka nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kim Possible, Marvel Rocket, Šmoulové, Pan Včelka nebo Gormiti. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tady máme k uložení jsou: auta, hasiči, houby, raketa případně vláček. Ať si vaše dítko užije malování myšky.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů