Doporučujeme


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka myška zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem myška ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka myška je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Myška, k vytištění, online, obrázky, Zvířata, k vybarvení, k tisku, zdarma, pro děti, ke stažení, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s myškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, umělecké tužky, olejové pastely nebo také křídy. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek myška lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s myškou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, počítač nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, uhlíky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zaměstnání a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Princezna a žabák, Simpsonovi, Lion King nebo Hello Kitty. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, hasiči, netopýr, čert či princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku myška.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů