Nejhledanější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka myška zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem myška k obarvování pro děti. Omalovánka myška je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, Zvířata, online, pro děti, Myška, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, obrázky, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s myškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, uhlíky, grafitové tužky, uhly nebo také pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici pestrá škála. Omalovánku myška lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s myškou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. fixky, uhlíky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, různé sporty a pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Rio, Scooby Doo, Locika, Grinch anebo Shimmer a Shine. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, psi, Santa Klaus, raketa a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou myška.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů