Nejvyhledávanější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka myška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem myška ke kreslení pro prcky. Omalovánka myška je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Myška, zadarmo, ke stažení, k vybarvení, online, dětské obrázky, obrázek, elektronické omalovánky, zdarma, k tisku, vymalovánky, omalovánky, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s myškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, vodové barvy, propisovací tužky a voskovky. Možností je dnes pro holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku myška lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s myškou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač či peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba grafitové tužky, pastelové tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, rostliny, druhy sportů a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, zaměstnání nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Doba ledová, Shrek, Máša a medvěd, Indiana Jones či Grinch. Je však nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stažení jsou: liška, traktor, raketa, Popeláři nebo astronaut. Ať vám omalovánka myška přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů