Nejoblíbenější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka myška k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem myška k obarvování pro děti. Omalovánka myška je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Myška, zdarma, elektronické omalovánky, omalovánky, k vytištění, pro děti, ke stáhnutí, obrázek, online, k vybarvení, obrázky, vymalovánky, ke stažení, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s myškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, fixky, olejové pastely, uhlíky a nebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku myška lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s myškou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pera, fixky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, kytky, různá zvířátka a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy panenka Winx, Trollové, Doba ledová, Včelka Mája a Červená Karkulka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, traktor, dinosauři, houby či draci. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s myškou líbit.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů