Top obrázky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka myška zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem myška k omalování pro děti. Omalovánka myška je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Myška, k vytisknutí, Zvířata, pro děti, online, zdarma, k vybarvení, obrázky, obrázek, k tisku, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Myška k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s myškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, uhly, tužky, křídy či uhlíky. Možností je dnes pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek myška lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s myškou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, uhly nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, pohádkové postavy nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Na vlásku, Bugs Bunny, Ledové království, Locika a nebo Littlest Pet Shop. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: piráti, kočka, princezna, astronaut a čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s myškou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů