Nejlepší


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka myška zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená myška k obarvení pro malé caparty. Omalovánka myška je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, obrázky, zdarma, Zvířata, k vybarvení, k vytištění, pro děti, online, k vytisknutí, k tisku, Myška

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s myškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, vodové barvy, propisovací tužky, akrylové barvy případně křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku myška lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s myškou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tužky, vodové barvy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, zvířátka nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Alf, Mašinka Tomáš, Superman, Jak vycvičit draka anebo Lego příběh. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: princezna, Popeláři, dinosauři, astronaut a nebo houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s myškou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů