Nej obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka myška zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná myška k obarvování pro naše milé prcky. Omalovánka myška je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázky, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k tisku, Zvířata, Myška, k vytištění, zdarma, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s myškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, fixky, umělecké tužky, olejové pastely nebo uhly. Možností je dnes pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek myška lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s myškou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči či oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba tužky, fixky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, postavy z pohádek a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Včelka Mája, Lego, Angry birds či Hello Kitty. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: raketa, miminko, lokomotiva s vagónky, Santa Klaus a nebo houby. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem myška.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů