Doporučujeme


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka myška zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná myška k vybarvování pro holky. Omalovánka myška je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, pro děti, zdarma, zadarmo, omalovánky, k vybarvení, vymalovánky, obrázky, domalovánky, Myška, obrázek, Zvířata, omalovánka, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Myška k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s myškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, temperové barvy, zvýrazňovače a nebo umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro dívky k dispozici široká škála. Obrázek myška lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s myškou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, peněženku či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. tempery, pastelové tužky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, čísla, kytky a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy 101 dalmatinů, Avengers, Zhu Zhu Pets, Angry birds či Flintstoneovi. Je však velmi složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, astronaut, draci, mašinka a houby. Nechť vám omalovánka s myškou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů