Doporučené


Obrázek raketoplánu

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka myška zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná myška k vybarvování pro malé děti. Omalovánka myška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, pro děti, obrázek, Zvířata, ke stažení, Myška, k vytištění, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s myškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixky, vodové barvy, zvýrazňovače či uhlíky. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek myška lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s myškou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, fixky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmena, zvířátka a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Princezna a žabák, Bugs Bunny, Život brouka, Zootropolis a IronMan. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: auta, koně, Popeláři, Santa Klaus a princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku myška.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů