Top pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek štěněte

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka myška zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná myška k obarvení pro předškoláky. Omalovánka myška je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Myška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Myška - A5            Omalovánka - Myška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, pro děti, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vytištění, Myška, k tisku, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myška k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s myškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, olejové pastely, uhly a grafitové tužky. Možností je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Obrázek myška lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s myškou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například fixky, uhlíky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i myšku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, jídla nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Sněhurka, Monster high, Asterix a Obelix, Equestria Girls a Budulínek. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stažení jsou: psi, drak, auta, auto či princezna. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka myšky bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů