Nejoblíbenější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka rolničky k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná rolničky ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka rolničky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rolničky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rolničky - A5            Omalovánka - Rolničky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rolničky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, Rolničky, zdarma, ke stažení, Vánoce, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, obrázek, k tisku, obrázky, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Rolničky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s rolničkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, křídy, umělecké tužky, pera a voskovky. Možností je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku rolničky lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s rolničkami má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například vodové barvy, křídy nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, kytky, různá zvířátka a pochopitelně i rolničky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, postavy z pohádek anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ledové království, Roblox, Power Strangers, Frozen nebo též Myška Minie. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: vláček, psi, auto, pes a miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou rolniček.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů