Výběr obrázků


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka rolničky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem rolničky k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka rolničky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rolničky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rolničky - A5            Omalovánka - Rolničky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rolničky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, obrázek, Rolničky, obrázky, k vytisknutí, Vánoce, k vybarvení, ke stažení, online, pro děti, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Rolničky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s rolničkami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, vodové barvy, temperové barvy, umělecké tužky a fixy. Možností je pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku rolničky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s rolničkami má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například tužky, vodové barvy či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivá zvířata, kytky a pochopitelně i rolničky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin nebo též jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Barbie, My little pony, Frozen a Včelka Mája. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, draci, kočka, drak nebo také Santa Klaus. Ať si vaše dítě užije obrázek rolniček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů