Nejlepší


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka rolničky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná rolničky ke kreslení pro chlapce. Omalovánka rolničky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rolničky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Rolničky - A5            Omalovánka - Rolničky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rolničky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánka, Vánoce, vymalovánky, k tisku, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, online, ke stáhnutí, Rolničky, zadarmo, omalovánky, dětské obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Rolničky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s rolničkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskovky, pastelky, křídy nebo temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky k dispozici celá škála. Obrázek rolničky lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s rolničkami má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, voskovky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i rolničky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, postavy z pohádek nebo také květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Království lesních strážců, Monster High, panenka Winx, Prasátko peppa nebo též Krteček. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, netopýr, loď, draci anebo Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování rolniček.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů