Výběr omalovánek


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka rolničky k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem rolničky k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka rolničky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rolničky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Rolničky - A5            Omalovánka - Rolničky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rolničky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, Rolničky, pro děti, Vánoce, ke stažení, obrázek, k tisku, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Rolničky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s rolničkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, křídy, pastelky a uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku rolničky lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s rolničkami má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, počítač či oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. tužky, zvýrazňovače a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, kytky, různé kytky a pochopitelně i rolničky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy ptáků nebo též sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Spongebob, Princezna a žabák, Roblox či Furby. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: liška, princezna, houby, astronaut a nebo draci. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s rolničkami líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů