Nejstahovanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rolničky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem rolničky ke kreslení pro tatínky. Omalovánka rolničky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rolničky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rolničky - A5            Omalovánka - Rolničky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rolničky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, dětské obrázky, k tisku, Vánoce, Rolničky, ke stažení, zdarma, pro děti, online, obrázek, ke stáhnutí, domalovánky, vymalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Rolničky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s rolničkami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, tužky, grafitové tužky a zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku rolničky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s rolničkami má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pastelky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, zvířátka a pochopitelně i rolničky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, dopravní prostředky nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Bořek stavitel, princezna Sofie, Kouzelná beruška a černý kocour, Lion King a Plants vs. Zombies. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: houby, lokomotiva, princezna, Popeláři nebo též astronaut. Ať si vaše dítko užije malování rolniček.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů