Nejstahovanější


Obrázek štěněte

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rolničky k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná rolničky k vybarvení pro malé děti. Omalovánka rolničky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Rolničky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rolničky - A5            Omalovánka - Rolničky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rolničky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, Rolničky, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k tisku, pro děti, online, Vánoce, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Rolničky k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s rolničkami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, uhlíky, voskovky a fixky. Možností je pro holky i kluky opravdu mnoho. Omalovánku rolničky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s rolničkami má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, zvýrazňovače nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, sporty a pochopitelně i rolničky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zvířata a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Hannah Montana, Život brouka, pes Pluto nebo také Hot Wheels. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, princezna a princ, mašinka, psi anebo loď. Ať si vaše dítko užije malování rolniček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů