Top obrázky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rolničky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem rolničky k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka rolničky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Rolničky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Rolničky - A5            Omalovánka - Rolničky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rolničky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, online, obrázek, Rolničky, domalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, k tisku, vymalovánky, ke stažení, ke stáhnutí, omalovánky, obrázky, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Rolničky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s rolničkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, tempery, grafitové tužky, fixy případně vodové barvy. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Obrázek rolničky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s rolničkami má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pera, tempery a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, rostliny, druhy sportů a pochopitelně i rolničky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, písmenka či různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Krteček, Bořek stavitel, Prasátko peppa, Hannah Montana anebo Angry birds. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, pes, princezna a princ, Santa Klaus nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku rolničky.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů