Nejstahovanější


Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Samuel 8 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Samuel 8 k vybarvení pro ženy. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 17:39-51. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 8 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Samuel 8 - A5            Omalovánka - Samuel 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: domalovánky, omalovánky, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, obrázek, online, ke stáhnutí, obrázky, Samuel 8, elektronické omalovánky, dětské obrázky, Bible a křesťanství, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 8 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Samuel 8 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, pera, grafitové tužky nebo též pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro chlapce vskutku mnoho. Omalovánku Samuel 8 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Samuel 8 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například uhlíky, umělecké tužky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, kytky, zaměstnání a pochopitelně i Samuel 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy 101 dalmatinů, Kung Fu Panda, Legenda o Mulan, Plants vs. Zombies nebo také Krtek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stažení jsou: princezna, netopýr, astronaut, traktor případně liška. Ať si vaše dítě užije obrázek Samuel 8.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů