Top omalovánky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Samuel 8 zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem Samuel 8 k vybarvení pro malá děcka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 17:39-51. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 8 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Samuel 8 - A5            Omalovánka - Samuel 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k vytisknutí, pro děti, Samuel 8, online, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, k tisku, obrázek, obrázky, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Samuel 8 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky a pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Obrázek Samuel 8 lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 8 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba tužky, akrylové barvy nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i Samuel 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy ptáků anebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Lego příběh, Pocahontas, Avengers, Blesk McQueen či Rumcajs. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: astronaut, drak, mašinka, houby a hasiči. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Samuel 8 bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů