Nejvyhledávanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Samuel 8 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Samuel 8 k obarvování pro naše ratolesti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 17:39-51. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 8 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 8 - A5            Omalovánka - Samuel 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, online, Samuel 8, pro děti, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, Bible a křesťanství, obrázky, ke stažení, k tisku, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Samuel 8 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Samuel 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, pastelové tužky, temperové barvy nebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Samuel 8 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Samuel 8 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, uhlíky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, jídla a pochopitelně i Samuel 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, zvířátka případně druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Marvel Rocket, Kuře Calimero, Krteček anebo Princezna Leonora. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, kočka, astronaut, hasiči a slon. Nechť omalovánka s Samuel 8 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů