Výběr omalovánek


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Samuel 8 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Samuel 8 k omalování pro menší i větší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 17:39-51. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 8 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 8 - A5            Omalovánka - Samuel 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, online, Samuel 8, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázek, obrázky, pro děti, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Samuel 8 k vytištění pro děti

Omalovánka s Samuel 8 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, grafitové tužky, fixy, voskové tužky nebo také křídy. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Samuel 8 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Samuel 8 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například olejové pastely, grafitové tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, různé kytky, květiny a pochopitelně i Samuel 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky anebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Na vlásku, Bob a Bobek, Stašpytlík, Harley Quinn a Avengers. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, psi, vláček, astronaut a liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Samuel 8.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů