Nejstahovanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Samuel 8 zdarma k vytištění

Omalovánka označená Samuel 8 k vybarvení pro malá děcka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 17:39-51. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 8 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 8 - A5            Omalovánka - Samuel 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Samuel 8, Bible a křesťanství, obrázky, zdarma, k vytisknutí, online, obrázek, k tisku, k vybarvení, ke stažení, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Samuel 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, temperové barvy, uhlíky či propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici celá škála. Obrázek Samuel 8 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Samuel 8 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, akrylové barvy nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Samuel 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, různá zvířata nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Harry Potter, Aladin, Lego příběh, Teletubbies nebo také Bob a Bobek. Je však těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, psi, auta, pes a dinosauři. Ať omalovánka Samuel 8 přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů