Nejhledanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Samuel 8 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Samuel 8 k omalování pro chlapce. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 17:39-51. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 8 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 8 - A5            Omalovánka - Samuel 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, ke stažení, Samuel 8, Bible a křesťanství, zdarma, omalovánka, online, omalovánky, k tisku, ke stáhnutí, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Samuel 8 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Samuel 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, temperové barvy, umělecké tužky, olejové pastely nebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku Samuel 8 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Samuel 8 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, temperové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, zvířátka, rostliny a pochopitelně i Samuel 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, jednotlivá zvířata anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hot Wheels, Popelka, Avengers, Pinocchio a nebo Hledá se Dory. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, drak, pes nebo též traktor. Užijte si omalovánku Samuel 8, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů