Top pět


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Samuel 8 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem Samuel 8 k vybarvování pro větší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 17:39-51. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 8 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 8 - A5            Omalovánka - Samuel 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, zdarma, k tisku, domalovánky, obrázek, omalovánky, pro děti, k vybarvení, zadarmo, ke stažení, Bible a křesťanství, k vytištění, vymalovánky, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 8 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Samuel 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskovky, pera, tužky nebo též olejové pastely. Pomůcek na malování je pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Samuel 8 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Samuel 8 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, voskovky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i Samuel 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, druhy sportů případně čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Rumcajs, Monster High, panenka Winx, Frozen nebo také Spiderman. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, lokomotiva s vagónky, Santa Klaus nebo drak. Věříme, že se vám obrázek Samuel 8 bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů