Doporučujeme


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka policista k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem policista k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka policista je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Policista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Policista - A5            Omalovánka - Policista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, pro děti, zdarma, Policista, obrázky, online, k vybarvení, k tisku, Lidé, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s policistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, propisovací tužky, voskové tužky, grafitové tužky anebo křídy. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek policista lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s policistou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například temperové barvy, propisovací tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i policistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy sportů či různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Kocour Garfield, Bob a Bobek, Mašinka Tomáš, Toy Story a nebo Požárník Sam. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, Santa Klaus, miminko, koně nebo plachetnice. Ať si vaše dítě užije obrázek policisty.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů