Doporučené


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka policista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem policista k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka policista je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Policista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Policista - A5            Omalovánka - Policista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, zdarma, k vytištění, Lidé, obrázek, Policista, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, k tisku, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policista k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s policistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixy, vodové barvy, temperové barvy případně propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku policista lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s policistou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy ptáků, čísla a pochopitelně i policistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy jídel anebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shrek, Bugs Bunny, Ratatouille, Avengers a Rumcajs. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, koně, miminko, raketa nebo traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou policista.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů