Nejoblíbenější


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka policista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem policista k omalování pro dívky. Omalovánka policista je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Policista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Policista - A5            Omalovánka - Policista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k tisku, Lidé, Policista, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, pro děti, online, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s policistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, temperové barvy, akrylové barvy nebo také voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky k dispozici široká škála. Obrázek policista lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s policistou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, pera a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmena, druhy jídel a pochopitelně i policistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zvířátka či různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy panenka Winx, Locika, Hulk, Hello Kitty a Bratz panenky. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: miminko, loď, netopýr, princezna nebo též liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku policista.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů