Doporučujeme


Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka policista zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem policista k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka policista je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Policista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policista - A5            Omalovánka - Policista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, zadarmo, obrázek, omalovánka, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, k tisku, elektronické omalovánky, obrázky, k vybarvení, Lidé, k vytisknutí, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s policistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, uhly, fixky, fixy a akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro slečny vskutku mnoho. Omalovánku policista lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s policistou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, uhly nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i policistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zvířata nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Na vlásku, Máša a medvěd, Lego příběh, Sněhurka případně Ninjago. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, kočka, čert, miminko nebo též draci. Užijte si omalovánku policisty, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů