Top omalovánky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka policista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem policista ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka policista je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Policista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policista - A5            Omalovánka - Policista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázek, online, k vytisknutí, Lidé, Policista, k vybarvení, zdarma, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Policista k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s policistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, fixy, grafitové tužky, fixky případně pastelky. Možností je dnes pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku policista lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s policistou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i policistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, zaměstnání či druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Myška Minie, Doba ledová, Pan Včelka a nebo Mickey mouse. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: liška, vláček, koně, draci nebo též raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou policista.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů