Nejlepší


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka policista k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená policista k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka policista je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Policista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Policista - A5            Omalovánka - Policista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, Policista, k vytisknutí, Lidé, ke stažení, zdarma, k vybarvení, pro děti, online, obrázek, k tisku, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s policistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, umělecké tužky, propisovací tužky, uhlíky případně tempery. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Obrázek policista lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s policistou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, umělecké tužky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, lidské profese, druhy sportů a pochopitelně i policistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Šmoulové, Bořek stavitel, Hello Kitty nebo též Batman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme k uložení jsou: astronaut, dinosauři, netopýr, slon a hasiči. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s policistou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů