Top šest


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka policista k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená policista k obarvení pro dospělé. Omalovánka policista je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Policista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policista - A5            Omalovánka - Policista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, online, dětské obrázky, zdarma, k vybarvení, omalovánka, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, obrázek, pro děti, zadarmo, Lidé

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policista k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s policistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, uhly, propisovací tužky, fixy anebo umělecké tužky. Možností je dnes pro větší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek policista lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s policistou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. fixky, uhly nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i policistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, rostliny a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Superčarodějnice, Letopisy Narnie, Jak vycvičit draka nebo Tom a Jerry. Ty tu ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které zde máme k uložení jsou: traktor, princezna, plachetnice, psi a lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou policisty.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů