Nejstahovanější


Obrázek jukeboxu

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka policista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená policista k vybarvování pro dívky. Omalovánka policista je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Policista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policista - A5            Omalovánka - Policista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Policista, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, online, Lidé, obrázky, zdarma, k tisku, pro děti, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policista k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s policistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, tempery, pastelové tužky, křídy nebo umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici pestrá škála. Omalovánku policista lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s policistou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. tužky, tempery případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i policistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, zaměstnání lidí nebo také jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Superman, Locika, Lego, Kačer Donald a Shimmer a Shine. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, auta, plachetnice, piráti a drak. Nechť omalovánka s policistou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů