Výběr omalovánek


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka policista k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem policista k omalování pro malá děcka. Omalovánka policista je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Policista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Policista - A5            Omalovánka - Policista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, obrázky, pro děti, k vytisknutí, zdarma, obrázek, Lidé, k tisku, Policista

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policista k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s policistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pera, vodové barvy, pastelky či olejové pastely. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku policista lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s policistou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, pera případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání, postavy z pohádek a pochopitelně i policistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, různá zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Gormiti, Scooby Doo, Princezna a žabák a Bořek stavitel. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, Santa Klaus, princezna, houby a nebo traktor. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem policista.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů