Nejlepší


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka netýkavka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem netýkavka k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka netýkavka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, online, zdarma, k tisku, obrázky, Netýkavka, k vytištění, k vybarvení, Květiny, ke stažení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Netýkavka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s netýkavkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, akrylové barvy, zvýrazňovače, tempery nebo též temperové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek netýkavka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s netýkavkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. fixy, akrylové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, květiny, písmena a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířata případně zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Toy Story, Kocour Garfield, Křemílek a Vochomůrka, Anna a Elsa a Plants vs. Zombies. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stažení jsou: pes, raketa, princezna, koně či auta. Ať si vaše dítko užije malování netýkavky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů