Nejlepší


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka netýkavka zdarma k vytištění

Omalovánka označená netýkavka k omalování pro kluky. Omalovánka netýkavka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, online, ke stažení, Netýkavka, k vytištění, k tisku, obrázek, k vybarvení, Květiny, pro děti, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Netýkavka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s netýkavkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, vodové barvy, tempery, voskové tužky případně pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku netýkavka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s netýkavkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. fixky, vodové barvy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, dopravní prostředky a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bambi, Máša a medvěd, Lví král, Power Strangers anebo Kocour Garfield. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, slon, houby, dinosauři nebo také mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou netýkavka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů