Doporučujeme


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka netýkavka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem netýkavka k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka netýkavka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánka, k vytisknutí, elektronické omalovánky, domalovánky, online, omalovánky, dětské obrázky, ke stažení, obrázek, Netýkavka, k vybarvení, Květiny, vymalovánky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Netýkavka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s netýkavkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, fixy, pastelky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek netýkavka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s netýkavkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pera, propisovací tužky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, písmena anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Marvel Rocket, Shrek, Pat a Mat, Roblox a nebo Alf. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stažení jsou: auta, kočka, princezna, lokomotiva s vagónky nebo astronaut. Užijte si omalovánku netýkavky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů