Nej pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka netýkavka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná netýkavka k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka netýkavka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, Netýkavka, online, obrázek, obrázky, ke stažení, pro děti, k vytištění, zdarma, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Netýkavka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s netýkavkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, vodové barvy, grafitové tužky nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku netýkavka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s netýkavkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tempery, zvýrazňovače a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy rostlin a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Barbie, Monster high, Tarzan, Plants vs. Zombies a Mimoni. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: piráti, kočka, astronaut, loď nebo též princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s netýkavkou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů