Top obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka netýkavka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná netýkavka k vybarvování pro učitelky. Omalovánka netýkavka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázky, pro děti, dětské obrázky, domalovánky, k tisku, Květiny, omalovánky, elektronické omalovánky, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Netýkavka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s netýkavkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, propisovací tužky, tempery, fixky a nebo voskovky. Možností je dnes pro děti opravdu mnoho. Omalovánku netýkavka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s netýkavkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tužky, propisovací tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, písmena a různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Sněhurka, Tlapková patrola, Among Us nebo též Medvídek Pú. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: koně, princezna a princ, raketa, pes případně auta. Užijte si omalovánku netýkavky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů