Nej pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka netýkavka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem netýkavka k omalování pro děti. Omalovánka netýkavka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Netýkavka, k vytisknutí, Květiny, k tisku, obrázky, zdarma, pro děti, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, obrázek, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Netýkavka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s netýkavkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, uhlíky, fixky, pera či umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky vskutku mnoho. Obrázek netýkavka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s netýkavkou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixy, uhlíky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, sporty, druhy jídel a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, písmenka nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Fortnite, Bob a Bobek, Lego příběh, Pat a Mat anebo Pinocchio. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: raketa, auta, auta, lokomotiva případně liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s netýkavkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů