Nejstahovanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka netýkavka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená netýkavka k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka netýkavka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, k vytištění, Netýkavka, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, online, obrázky, obrázek, k tisku, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Netýkavka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s netýkavkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, temperové barvy, fixky a voskové tužky. Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici ohromující množství. Obrázek netýkavka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s netýkavkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, voskovky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, různé kytky a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, jídla a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Křemílek a Vochomůrka, Teletubbies, Život brouka či Indiana Jones. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: pes, miminko, auta, raketa nebo sněhulák. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem netýkavka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů