Top obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka netýkavka zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem netýkavka k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka netýkavka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, Netýkavka, ke stažení, pro děti, zdarma, obrázky, k tisku, Květiny, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Netýkavka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s netýkavkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, temperové barvy, voskovky, tužky nebo zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku netýkavka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s netýkavkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, temperové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, jídla, postavy z pohádek a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, čísla případně sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Shrek, Asterix a Obelix, Brawl stars, Blesk McQueen a nebo Budulínek. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, auta, lokomotiva s vagónky, dinosauři nebo též psi. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou netýkavka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů