Nejoblíbenější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka netýkavka k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku označená netýkavka k obarvení pro větší děti. Omalovánka netýkavka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, domalovánky, zadarmo, vymalovánky, pro děti, omalovánky, omalovánka, obrázky, Květiny, ke stažení, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Netýkavka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s netýkavkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, voskovky, tempery, grafitové tužky případně temperové barvy. Potřeb na malování je pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek netýkavka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s netýkavkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, voskovky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, sporty, různé kytky a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků nebo také rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hello Kitty, Kráska a zvíře, IronMan, Locika a Asterix a Obelix. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro maminky které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, lokomotiva, loď, princezna a nebo Popeláři. Nechť omalovánka s netýkavkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů