Doporučujeme


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka netýkavka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem netýkavka ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka netýkavka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k vybarvení, pro děti, k vytištění, Netýkavka, Květiny, online, obrázky, ke stažení, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Netýkavka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s netýkavkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tempery, temperové barvy, vodové barvy nebo také křídy. Pomůcek na malování je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku netýkavka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s netýkavkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, oči dětí a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například uhlíky, tempery nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, sporty, čísla a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Monster High, Doba ledová, Jak vycvičit draka, Lion King a nebo My little pony. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, čert, drak a slon. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka netýkavky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů