Doporučené


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka netýkavka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem netýkavka k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka netýkavka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, obrázky, online, ke stáhnutí, k vytisknutí, Netýkavka, k tisku, zadarmo, Květiny, omalovánky, k vybarvení, vymalovánky, k vytištění, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Netýkavka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s netýkavkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelové tužky, voskové tužky, olejové pastely anebo tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku netýkavka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s netýkavkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektřinu nebo též čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pera, pastelové tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, různá zvířátka a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zaměstnání a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Želvy Ninja, Paw patrol, Chuggington, Popelka nebo též Pinocchio. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, kočka, lokomotiva s vagónky, draci či auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s netýkavkou líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů