Top obrázky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka netýkavka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem netýkavka k vybarvování pro puberťáky. Omalovánka netýkavka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, domalovánky, ke stáhnutí, k vytisknutí, zdarma, Květiny, k vytištění, k vybarvení, elektronické omalovánky, obrázky, ke stažení, obrázek, vymalovánky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Netýkavka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s netýkavkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, křídy, pastelové tužky, fixy nebo také zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici ohromné množství. Obrázek netýkavka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s netýkavkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, křídy a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, různá zvířata či hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Fortnite, Želvy Ninja, Bratz panenky, Toy Story anebo Hulk. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, raketa, piráti, princezna případně princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku netýkavka.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů