Top šest


Omalovánka Rakety určená k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krab k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem krab ke kreslení pro dospělé. Omalovánka krab je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krab - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Krab - A5            Omalovánka - Krab - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krab patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vybarvení, Zvířata, domalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky, k tisku, zadarmo, ke stažení, dětské obrázky, pro děti, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krab k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s krabem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, křídy, voskovky, propisovací tužky anebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku krab lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s krabem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tužky, křídy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, písmenka a pochopitelně i krab :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Elena z Avaloru, Ninjago, Simpsonovi a Mimoni. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, houby, princezna, auta případně auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou krab.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů