Nejstahovanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krab zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem krab k obarvení pro malé děti. Omalovánka krab je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krab - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Krab - A5            Omalovánka - Krab - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krab patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, online, domalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, dětské obrázky, ke stažení, elektronické omalovánky, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krab k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s krabem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, fixy, pastelové tužky či uhly. Možností je pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek krab lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krabem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například grafitové tužky, olejové pastely nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, dopravní prostředky a pochopitelně i krab :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin anebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pinocchio, Teletubbies, Šmoulové, Astroboy a IronMan. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, plachetnice, koně, lokomotiva a princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku krab.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů