Nejhledanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krab zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná krab k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka krab je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krab - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krab - A5            Omalovánka - Krab - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krab patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, Zvířata, pro děti, k vytisknutí, online, zdarma, k vybarvení, obrázek, k vytištění, k tisku, Krab

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krab k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s krabem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky, uhlíky nebo tempery. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici celá škála. Omalovánku krab lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s krabem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, pastelové tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i krab :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Krteček, Fifi z Květíkova, Pošťák Pat, Ninjago případně Angry birds. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, čert, houby, auta a mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kraba.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů