Nejhledanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka krab zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk s názvem krab k obarvování pro předškoláky. Omalovánka krab je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krab - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Krab - A5            Omalovánka - Krab - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krab patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Krab, obrázky, zdarma, Zvířata, obrázek, online, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, pro děti, k vybarvení, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krab k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s krabem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, křídy, pastelové tužky, uhly a pera. Potřeb na malování je pro naše ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku krab lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s krabem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například voskové tužky, křídy nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, květiny, postavy z pohádek a pochopitelně i krab :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin nebo též lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Alf, Marvel Rocket, Ferda mravenec a Angelína balerína. Je ale složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, houby, loď, auto nebo také hasiči. Ať vám omalovánka krab přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů