Top obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krab zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem krab k vybarvování pro malé děti. Omalovánka krab je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krab - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krab - A5            Omalovánka - Krab - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krab patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, pro děti, online, Zvířata, k tisku, Krab

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krab k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s krabem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, zvýrazňovače, pera a fixky. Pomůcek na malování je pro tatínky opravdu mnoho. Obrázek krab lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s krabem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například fixy, grafitové tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i krab :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, písmenka a nebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Lego, Máša a medvěd, Superčarodějnice, Hannah Montana či Astroboy. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, drak, auta, loď nebo také mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s krabem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů