Nej obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krab k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená krab ke kreslení pro školáky. Omalovánka krab je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Krab - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krab - A5            Omalovánka - Krab - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krab patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, k vytištění, obrázky, zdarma, vymalovánky, Zvířata, pro děti, obrázek, ke stáhnutí, omalovánky, domalovánky, k tisku, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krab k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s krabem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tempery, olejové pastely, fixy anebo temperové barvy. Možností je pro předškolní děti k dispozici celá škála. Obrázek krab lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s krabem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, tempery nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i krab :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, lidské profese a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Duhová nevěsta, Ben 10, IronMan a Lady a Tramp. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, slon, vláček, princezna a nebo astronaut. Nechť vám omalovánka s krabem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů