Nej pět


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krab k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem krab ke kreslení pro malé děti. Omalovánka krab je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krab - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krab - A5            Omalovánka - Krab - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krab patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, k tisku, zdarma, online, ke stažení, obrázky, omalovánky, pro děti, omalovánka, vymalovánky, dětské obrázky, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krab k vytištění pro děti

Omalovánka s krabem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, zvýrazňovače, fixky a pera. Možností je dnes pro kluky vskutku mnoho. Obrázek krab lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s krabem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, voskové tužky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i krab :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, zaměstnání případně rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Avatar, Gormiti, Pixel art, Teletubbies nebo také Gumídci. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, koně, vláček, liška a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s krabem líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů