Doporučené


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka pro dospělé k tisku, vytisknutí

Omalovánka označená pro dospělé k obarvování pro naše zlatíčka. Zajímavý Abstraktní motiv k vybarvení. Tato omalovánka je vhodná především pro dospělé. Omalovánka pro dospělé je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pro dospělé - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Pro dospělé - A5            Omalovánka - Pro dospělé - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pro dospělé patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánka, vymalovánky, k vybarvení, domalovánky, omalovánky, zdarma, k vytisknutí, obrázek, pro děti, ke stažení, zadarmo, k tisku, obrázky, Ostatní

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Pro dospělé k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s prem dospělým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixy, zvýrazňovače, tempery nebo také olejové pastely. Možností je pro větší děti opravdu mnoho. Omalovánku pro dospělé lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s prem dospělým má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, fixy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, zvířátka, písmena a pochopitelně i pro dospělé :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, písmenka a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Boule a Bill, Lví hlídka, Atlantida: Tajemná říše, Trollové nebo Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, miminko, auta, plachetnice a nebo hasiči. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou pro dospělé.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů