Top pět


Omalovánka králíka k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pro dospělé zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená pro dospělé k obarvování pro nejmenší děti. Zajímavý Abstraktní motiv k vybarvení. Tato omalovánka je vhodná především pro dospělé. Omalovánka pro dospělé je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pro dospělé - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pro dospělé - A5            Omalovánka - Pro dospělé - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pro dospělé patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, k vybarvení, Ostatní, k vytisknutí, online, k tisku, Pro dospělé, obrázky, pro děti, obrázek, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Pro dospělé k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s prem dospělým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, pera, tužky, voskovky nebo také pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek pro dospělé lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s prem dospělým má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pastelky, pera případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i pro dospělé :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Peter Pan, Hledá se Nemo, Lego, Pinocchio či Život brouka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, psi, čert, raketa a plachetnice. Ať si vaše dítě užije omalovánku pra dospělého.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů