Top pět


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka pro dospělé zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění s názvem pro dospělé k omalování pro chlapce i dívky. Zajímavý Abstraktní motiv k vybarvení. Tato omalovánka je vhodná především pro dospělé. Omalovánka pro dospělé je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pro dospělé - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pro dospělé - A5            Omalovánka - Pro dospělé - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pro dospělé patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, Ostatní, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, online, pro děti, Pro dospělé, k tisku, obrázky, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Pro dospělé k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s prem dospělým je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, fixky, křídy, propisovací tužky a nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek pro dospělé lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s prem dospělým má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, fixky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i pro dospělé :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy jídel anebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy panenka Winx, Superčarodějnice, Pat a Mat, Krtek případně Simpsonovi. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: auta, plachetnice, auta, hasiči a traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku pro dospělé.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů