Top obrázky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno D zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem písmeno D ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka písmeno D je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vytištění, online, ke stažení, k vybarvení, Písmeno D, k tisku, k vytisknutí, Znaky, zdarma, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno D k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmenem dem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, pastelové tužky, pastelky, temperové barvy nebo také grafitové tužky. Možností je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno D lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem dem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, pastelové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, čísla a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různá zvířata a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Marvel Rocket, Superčarodějnice, Locika a Lion King. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, hasiči, pes, auta či drak. Ať vám omalovánka písmeno D přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů