Doporučené


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno D zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná písmeno D k obarvení pro malá děcka. Omalovánka písmeno D je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno D, zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, Znaky, online, pro děti, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno D k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s písmenem dem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, umělecké tužky, uhly, voskové tužky anebo tužky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku písmeno D lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmenem dem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelky, umělecké tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, kytky a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, pohádkové postavy nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Avengers, Harry Potter, Ferda mravenec, Superman a Pixel art. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme k uložení jsou: miminko, pes, plachetnice, lokomotiva nebo loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem dem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů