Nejvyhledávanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno D zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem písmeno D k obarvování pro holky. Omalovánka písmeno D je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, elektronické omalovánky, omalovánka, zdarma, dětské obrázky, omalovánky, online, ke stažení, Znaky, pro děti, k tisku, zadarmo, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno D k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmenem dem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, akrylové barvy, propisovací tužky, uhly nebo také křídy. Možností je pro kluky fakt mnoho Omalovánku písmeno D lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s písmenem dem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu či peníze. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, akrylové barvy anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy jídel, druhy sportů a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, čísla a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Superman, Toy Story, Hello Kitty, Pinocchio či Legenda o Mulan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, dinosauři, koně, vláček a lokomotiva. Nechť vám omalovánka s písmenem dem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů