Top pět


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno D zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem písmeno D k obarvení pro starší děti. Omalovánka písmeno D je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, pro děti, k vybarvení, k tisku, k vytištění, Písmeno D, obrázek, Znaky, online, zdarma, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno D k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem dem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, uhly, pera anebo akrylové barvy. Možností je pro puberťáky fakt mnoho Omalovánku písmeno D lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmenem dem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, zvýrazňovače a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Lví král, Pan Včelka, Monster High, Hot Wheels nebo Roblox. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, raketa, liška, Popeláři nebo též astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou písmeno D.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů