Nejlepší


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno D zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem písmeno D k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka písmeno D je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, Písmeno D, ke stažení, pro děti, k vytištění, Znaky, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno D k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmenem dem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, propisovací tužky, umělecké tužky či voskovky. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici široká škála. Omalovánku písmeno D lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmenem dem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například křídy, zvýrazňovače nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a nebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy panenka Winx, Tom a Jerry, Frozen, Bakugan nebo Pat a Mat. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: traktor, draci, sněhulák, Santa Klaus a liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem dem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů