Výběr obrázků


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek štěněte

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno D zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná písmeno D k obarvování pro dospělé. Omalovánka písmeno D je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, omalovánka, vymalovánky, zdarma, k vytisknutí, k tisku, obrázky, k vytištění, dětské obrázky, pro děti, domalovánky, omalovánky, ke stažení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno D k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s písmenem dem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, umělecké tužky, voskové tužky, vodové barvy nebo též tempery. Malovacích potřeb je pro prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku písmeno D lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmenem dem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro prcky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například fixy, umělecké tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, květiny, zaměstnání lidí a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, kytky či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Jak vycvičit draka, Hulk, Bakugan případně Blesk McQueen. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tu máme k uložení jsou: plachetnice, psi, traktor, hasiči nebo také auta. Ať omalovánka písmeno D přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů