Výběr obrázků


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno D zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem písmeno D ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka písmeno D je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno D, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, online, k tisku, obrázky, obrázek, pro děti, Znaky, ke stažení, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno D k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmenem dem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhly, propisovací tužky, tempery nebo také olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku písmeno D lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem dem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, uhly případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy ptáků či druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Indiana Jones, Lví král, Jak vycvičit draka, Madagaskar nebo též Budulínek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, plachetnice, auta, koně anebo auto. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka písmena du bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů