Nej pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno D zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená písmeno D k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka písmeno D je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Znaky, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, zdarma, Písmeno D, obrázek, pro děti, obrázky, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno D k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem dem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, fixy, pera, tužky nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno D lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem dem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, fixy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, dopravní prostředky, hudební nástroje a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, druhy sportů a nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Teletubbies, Gumídci, Adiboo, Lego nebo též Harry Potter. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, vláček, drak, čert anebo miminko. Nechť vám omalovánka s písmenem dem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů