Nej pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno D k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem písmeno D ke kreslení pro dívky. Omalovánka písmeno D je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, k vytisknutí, omalovánka, k vybarvení, domalovánky, k tisku, omalovánky, Znaky, dětské obrázky, obrázky, zadarmo, pro děti, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno D k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s písmenem dem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, tempery, akrylové barvy, pera a křídy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku písmeno D lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem dem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, tempery případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy jídel, různá zvířata a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata nebo také rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Krtek, Toy Story, Brawl stars nebo Lví král. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, slon, raketa, astronaut a nebo psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno D.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů