Top obrázky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno D zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem písmeno D k vybarvování pro děti. Omalovánka písmeno D je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, Písmeno D, Znaky, obrázky, zdarma, k tisku, k vytištění, pro děti, ke stažení, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno D k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s písmenem dem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, uhlíky, grafitové tužky, tempery a fixky. Malovacích potřeb je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Obrázek písmeno D lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem dem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskovky, uhlíky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, sporty, písmena a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Madagaskar, Harley Quinn, Doba ledová, Pinocchio nebo Sněhurka. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stažení jsou: psi, auta, pes, dinosauři anebo miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno D.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů