Nejlepší


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka choroš k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená choroš ke kreslení pro děti. Choroš je houba rostoucí na stromě. Jedná se o nejedlou houbu. Omalovánka choroš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Choroš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Choroš - A5            Omalovánka - Choroš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Choroš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, ke stažení, online, obrázek, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, Ostatní, Choroš, obrázky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Choroš k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s choroší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, fixky, fixy nebo též propisovací tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek choroš lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s choroší má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. tužky, zvýrazňovače či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, druhy jídel, písmenka a pochopitelně i choroš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Indiana Jones, Křemílek a Vochomůrka, Duhová nevěsta nebo také panenka Winx. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, astronaut, netopýr, hasiči nebo pes. Nechť vám omalovánka s choroší přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů