Nejvyhledávanější


Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka choroš zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná choroš k vybarvování pro maminky. Choroš je houba rostoucí na stromě. Jedná se o nejedlou houbu. Omalovánka choroš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Choroš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Choroš - A5            Omalovánka - Choroš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Choroš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánka, Ostatní, k vytištění, online, vymalovánky, Choroš, zdarma, obrázek, obrázky, zadarmo, dětské obrázky, pro děti, omalovánky, elektronické omalovánky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Choroš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s choroší je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, olejové pastely, uhly a pera. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku choroš lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s choroší má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, dětské oči případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, pastelové tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i choroš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, zvířátka a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Zootropolis, Superčarodějnice, Teletubbies, Minecraft případně Kráska a zvíře. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tady máme k uložení jsou: pes, psi, loď, miminko či mašinka. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka choroše bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů