Nejlepší


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka choroš k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná choroš k obarvování pro holčičky i chlapečky. Choroš je houba rostoucí na stromě. Jedná se o nejedlou houbu. Omalovánka choroš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Choroš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Choroš - A5            Omalovánka - Choroš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Choroš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, obrázek, Ostatní, k vytištění, Choroš, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k tisku, k vybarvení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Choroš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s choroší je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, křídy, zvýrazňovače, fixky anebo pera. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku choroš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s choroší má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, křídy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i choroš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, druhy sportů a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Aladin, Bob a Bobek, Pan Včelka, Marvel Rocket či Lví král. Je ale těžké a složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: raketa, lokomotiva s vagónky, Popeláři, koně a nebo psi. Nechť vám omalovánka s choroší přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů