Doporučené


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka choroš k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem choroš k obarvení pro puberťáky. Choroš je houba rostoucí na stromě. Jedná se o nejedlou houbu. Omalovánka choroš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Choroš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Choroš - A5            Omalovánka - Choroš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Choroš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, pro děti, ke stažení, omalovánka, k vytisknutí, ke stáhnutí, obrázky, k tisku, vymalovánky, Choroš, dětské obrázky, zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Choroš k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s choroší je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, uhly, pastelové tužky a voskové tužky. Možností je pro nejmenší k dispozici široká škála. Omalovánku choroš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s choroší má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, olejové pastely nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i choroš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a nebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Krtek, Teletubbies, Medvědí bratři, Blesk McQueen případně Tom a Jerry. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, vláček, auta, Santa Klaus a astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s choroší líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů