Top obrázky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ruka s tužkou zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Ruka s tužkou k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka Ruka s tužkou je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ruka s tužkou - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ruka s tužkou - A5            Omalovánka - Ruka s tužkou - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ruka s tužkou patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, k vytištění, omalovánka, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, pro děti, k tisku, obrázky, online, elektronické omalovánky, zdarma, Ostatní

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Ruka s tužkou k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Ruka s tužkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, pastelové tužky, grafitové tužky, tempery anebo umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Ruka s tužkou lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Ruka s tužkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, počítač případně peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. křídy, pastelové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířátka, jídla a pochopitelně i Ruka s tužkou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a nebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Madagaskar, Bambi, Lego friends, Hledá se Nemo případně Červená Karkulka. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: pes, princezna a princ, houby, lokomotiva s vagónky a kočka. Nechť vám omalovánka s Ruka s tužkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů