Nej omalovánky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ruka s tužkou k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Ruka s tužkou k omalování pro děti. Omalovánka Ruka s tužkou je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ruka s tužkou - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ruka s tužkou - A5            Omalovánka - Ruka s tužkou - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ruka s tužkou patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, pro děti, ke stažení, zdarma, Ruka s tužkou, k tisku, Ostatní, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, online, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Ruka s tužkou k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Ruka s tužkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, olejové pastely, voskové tužky, grafitové tužky a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Obrázek Ruka s tužkou lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Ruka s tužkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, olejové pastely nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i Ruka s tužkou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, jídla a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Ledové království, Locika, Lego příběh, Bořek stavitel a Princezna Leonora. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: auta, draci, houby, lokomotiva s vagónky případně astronaut. Věříme, že se vám obrázek Ruka s tužkou bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů