Nej obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ruka s tužkou k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná Ruka s tužkou k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Ruka s tužkou je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ruka s tužkou - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ruka s tužkou - A5            Omalovánka - Ruka s tužkou - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ruka s tužkou patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ruka s tužkou, zdarma, obrázek, Ostatní, k vybarvení, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, online, k tisku, pro děti, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Ruka s tužkou k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Ruka s tužkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, pastelové tužky, fixy nebo také vodové barvy. Možností je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Ruka s tužkou lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Ruka s tužkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, tempery či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i Ruka s tužkou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Avengers, Equestria Girls, Spongebob nebo Asterix a Obelix. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, hasiči, auta, dinosauři a pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Ruka s tužkou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů