Nejstahovanější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ruka s tužkou k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Ruka s tužkou ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka Ruka s tužkou je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ruka s tužkou - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Ruka s tužkou - A5            Omalovánka - Ruka s tužkou - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ruka s tužkou patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, Ruka s tužkou, Ostatní, pro děti, k vybarvení, obrázek, obrázky, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Ruka s tužkou k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Ruka s tužkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, olejové pastely, voskové tužky a voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek Ruka s tužkou lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Ruka s tužkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, grafitové tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i Ruka s tužkou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, sporty či různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Madagaskar, Blesk McQueen, Včelka Mája, Kačer Donald a Pinocchio. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: auto, astronaut, liška, astronaut nebo kočka. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Ruka s tužkou bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů