Výběr obrázků


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ruka s tužkou k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem Ruka s tužkou k omalování pro chlapce. Omalovánka Ruka s tužkou je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ruka s tužkou - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ruka s tužkou - A5            Omalovánka - Ruka s tužkou - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ruka s tužkou patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ruka s tužkou, online, ke stažení, k vybarvení, obrázek, k vytištění, pro děti, k tisku, Ostatní, zdarma, obrázky, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Ruka s tužkou k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Ruka s tužkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pera, vodové barvy, umělecké tužky anebo tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro maminky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Ruka s tužkou lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Ruka s tužkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. fixky, pera nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy rostlin, rostliny a pochopitelně i Ruka s tužkou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, postavy z pohádek a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy panenka Winx, Zootropolis, Plants vs. Zombies, Sněhurka a Hannah Montana. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tady máme k uložení jsou: astronaut, liška, mašinka, piráti a nebo slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Ruka s tužkou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů