Nejvyhledávanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka zimní krajina zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná zimní krajina k obarvování pro malá děcka. Omalovánka zimní krajina je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zimní krajina - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zimní krajina - A5            Omalovánka - Zimní krajina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zimní krajina patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, Vánoce, domalovánky, k tisku, omalovánka, vymalovánky, Zimní krajina, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, k vybarvení, k vytištění, elektronické omalovánky, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Zimní krajina k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s zimní krajinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tempery, uhly, tužky nebo křídy. Možností je dnes pro ženy fakt mnoho Omalovánku zimní krajina lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s zimní krajinou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, tempery anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, různé sporty a pochopitelně i zimní krajinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata případně druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Spongebob, Johnny Bravo, Ledové království, Asterix a Obelix a Krtek. Je však velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, plachetnice, psi, raketa a nebo Popeláři. Nechť omalovánka s zimní krajinou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů