Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka zimní krajina zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená zimní krajina k vybarvování pro seniory. Omalovánka zimní krajina je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zimní krajina - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zimní krajina - A5            Omalovánka - Zimní krajina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zimní krajina patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, omalovánka, elektronické omalovánky, online, obrázky, k vytištění, obrázek, vymalovánky, omalovánky, domalovánky, zadarmo, Vánoce, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zimní krajina k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s zimní krajinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, zvýrazňovače, olejové pastely, umělecké tužky a nebo fixky. Malovacích potřeb je pro starší děti fakt mnoho Obrázek zimní krajina lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s zimní krajinou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, zvýrazňovače a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, jídla, druhy sportů a pochopitelně i zimní krajinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje nebo květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Star Wars, Batman, Zootropolis, Kráska a zvíře nebo též Scooby Doo. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: dinosauři, Popeláři, vláček, slon a houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zimní krajinou.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů