Top pět


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krtek k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená krtek k vybarvování pro malé caparty. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, Krtek, obrázky, obrázek, ke stažení, zdarma, online, pro děti, Zvířata, k tisku, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krtek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s krtkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, umělecké tužky, zvýrazňovače, temperové barvy nebo také pera. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici široká škála. Obrázek krtek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s krtkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. grafitové tužky, umělecké tužky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, čísla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zaměstnání lidí a druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, princezna Sofie, Princezna a žabák, Hot Wheels nebo též U nás na farmě. Je však velmi složité je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: auto, psi, hasiči, houby a nebo mašinka. Ať omalovánka krtek přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů