Doporučujeme


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krtek k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem krtek k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, obrázek, k vytištění, Zvířata, k tisku, k vybarvení, Krtek, obrázky, online, pro děti, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krtek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s krtkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, fixky, pera, voskové tužky a voskovky. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku krtek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s krtkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, fixky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání lidí, písmena a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy sportů anebo kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Peter Pan, Kniha džunglí, Lví král, Včelka Mája a Příšerky s.r.o.. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: princezna, draci, astronaut, auta a nebo Santa Klaus. Nechť omalovánka s krtkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů