Výběr omalovánek


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka krtek zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem krtek k obarvování pro větší děti. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, omalovánka, omalovánky, online, vymalovánky, k tisku, elektronické omalovánky, Zvířata, k vybarvení, obrázky, domalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krtek k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s krtkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, pastelové tužky, olejové pastely případně pastelky. Pomůcek na malování je pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku krtek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s krtkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, vodové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, druhy automobilů a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Život brouka, Želvy Ninja, Lví král, Lion King nebo také Indiana Jones. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, mašinka, princezna, psi či čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s krtkem líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů