Nejlepší


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krtek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem krtek k omalování pro chlapce. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k tisku, omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, Krtek, obrázky, zadarmo, ke stažení, omalovánka, pro děti, domalovánky, k vybarvení, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krtek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s krtkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, temperové barvy, umělecké tužky, olejové pastely nebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku krtek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krtkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, temperové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, zvířátka, rostliny a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, jednotlivá zvířata anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hot Wheels, Popelka, Avengers, Pinocchio a nebo Hledá se Dory. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, drak, pes nebo též traktor. Užijte si omalovánku krtka, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů