Výběr omalovánek


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka krtek k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem krtek k vybarvení pro malá děcka. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, k vybarvení, domalovánky, pro děti, Zvířata, k vytištění, elektronické omalovánky, obrázek, Krtek, online, vymalovánky, obrázky, ke stažení, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krtek k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s krtkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, temperové barvy, křídy, tempery či pastelové tužky. Možností je pro dívky opravdu mnoho. Omalovánku krtek lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s krtkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, elektřinu nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, temperové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, zvířátka a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Super Mario, Šmoulové, Zhu Zhu Pets nebo též Marvel Rocket. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, mašinka, lokomotiva s vagónky, auta a psi. Věříme, že se vám obrázek krtka bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů