Nej pět


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka krtek k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem krtek k omalování pro holky i kluky. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, ke stažení, online, Krtek, k vytisknutí, obrázky, k tisku, pro děti, k vytištění, k vybarvení, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krtek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s krtkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, voskovky, fixky, uhly a nebo tužky. Možností je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek krtek lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s krtkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, voskovky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání případně písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Příběh hraček, Brawl stars, Avatar, Superčarodějnice anebo Stašpytlík. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: sněhulák, slon, liška, dinosauři a vláček. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka krtka bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů