Top obrázky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krtek k vytisknutí

Omalovánka se jménem krtek k vybarvení pro malé děti. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, Krtek, ke stažení, obrázky, k vybarvení, zdarma, k vytištění, k tisku, pro děti, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krtek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s krtkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, olejové pastely, uhlíky, voskovky a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory k dispozici pestrá škála. Obrázek krtek lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s krtkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, olejové pastely či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy rostlin, písmena a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, květiny a nebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Monster High, Equestria Girls, Kung Fu Panda anebo Život brouka. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: raketa, lokomotiva, piráti, koně nebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou krtka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů