Nej pět


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krtek k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem krtek k vybarvení pro chlapce i dívky. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, obrázky, obrázek, k vybarvení, online, pro děti, Krtek, k tisku, k vytisknutí, zdarma, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krtek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s krtkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelky, tempery, grafitové tužky anebo propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku krtek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s krtkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, čas nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například zvýrazňovače, pastelky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, postavy z pohádek, hudební nástroje a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, lidské profese či květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Frozen, Scooby Doo, Rumcajs, Hello Kitty nebo také Mickey mouse. Ty zde však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: liška, koně, astronaut, houby nebo též drak. Nechť omalovánka s krtkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů