Výběr omalovánek


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka krtek k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná krtek k omalování pro kluky. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, elektronické omalovánky, k vytisknutí, omalovánky, obrázek, domalovánky, zdarma, k tisku, pro děti, Zvířata, dětské obrázky, k vybarvení, online, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krtek k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s krtkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, uhlíky, propisovací tužky nebo také pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici široká škála. Omalovánku krtek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s krtkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, akrylové barvy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, písmenka, postavy z pohádek a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy automobilů a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Malá mořská víla, Gormiti, Plants vs. Zombies, Lego friends případně Prasátko peppa. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, drak, čert, princezna a miminko. Ať si vaše dítko užije malování krtka.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů