Nejstahovanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krtek k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem krtek k obarvování pro nejmenší děti. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, k vytisknutí, Zvířata, Krtek, k vybarvení, obrázky, pro děti, k tisku, obrázek, online, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krtek k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s krtkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, temperové barvy, akrylové barvy, tempery nebo voskové tužky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku krtek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s krtkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tužky, temperové barvy případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, sporty nebo též čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Ledové království, Hledá se Dory, Batman nebo také Bugs Bunny. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, traktor, lokomotiva, liška anebo pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou krtka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů