Nejlepší


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka krtek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem krtek k vybarvení pro tatínky. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, omalovánka, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázek, omalovánky, dětské obrázky, zadarmo, elektronické omalovánky, obrázky, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krtek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s krtkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, uhlíky, pastelové tužky, křídy a voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky opravdu mnoho. Obrázek krtek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s krtkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, uhlíky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, jídla a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, lidské profese či zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, panenka Winx, Zvonilka, Gormiti a nebo Lví hlídka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, sněhulák, liška, piráti nebo koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku krtek.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů