Výběr obrázků


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krtek k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem krtek k obarvení pro nejmenší děcka. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, Krtek, obrázek, zdarma, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, obrázky, pro děti, online, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krtek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s krtkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, voskové tužky, propisovací tužky a pastelky. Pomůcek na malování je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku krtek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s krtkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, voskovky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin nebo též sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Tlapková patrola, Bezzubka, Medvídek Pú případně Rumcajs. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme k uložení jsou: auta, astronaut, drak, auta nebo mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s krtkem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů