Top šest


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka javorový list k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem javorový list k vybarvování pro puberťáky. Omalovánka javorový list je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Javorový list - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Javorový list - A5            Omalovánka - Javorový list - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Javorový list patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: vymalovánky, Javorový list, obrázky, omalovánka, zadarmo, dětské obrázky, k vytištění, omalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, k tisku, pro děti, obrázek, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Javorový list k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s javorový listí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, tužky, fixky, olejové pastely případně křídy. Možností je dnes pro dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku javorový list lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s javorový listí má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, květiny, písmenka a pochopitelně i javorový list :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy princezna Sofie, Lady a Tramp, Jak vycvičit draka, Ledové království a Angelína balerína. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: piráti, čert, miminko, lokomotiva s vagónky či astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s javorový listí.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů