Nej pět


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka javorový list k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem javorový list k vybarvování pro dospělé. Omalovánka javorový list je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Javorový list - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Javorový list - A5            Omalovánka - Javorový list - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Javorový list patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, elektronické omalovánky, zadarmo, zdarma, Květiny, vymalovánky, ke stažení, dětské obrázky, obrázky, omalovánka, k vybarvení, ke stáhnutí, k tisku, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Javorový list k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s javorový listí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, fixy, grafitové tužky, voskovky a tempery. Výtvarných potřeb je pro dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku javorový list lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s javorový listí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například pastelky, fixy případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i javorový list :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Angry birds, Jak vycvičit draka, Život brouka, Pocahontas nebo Peter Pan. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: draci, slon, drak, astronaut či auto. Nechť vám omalovánka s javorový listí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů