Nejhledanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čertice k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Čertice k omalování pro prcky. Omalovánka Čertice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čertice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čertice - A5            Omalovánka - Čertice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čertice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, domalovánky, k vybarvení, Čertice, k tisku, online, vymalovánky, obrázky, k vytisknutí, omalovánka, zdarma, pro děti, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Čertice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Čerticí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, fixky, vodové barvy, uhly a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro ženy vskutku velmi mnoho. Omalovánku Čertice lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Čerticí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, fixky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i Čertici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata a nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Mimoni, Anna a Elsa, Sněhurka, Angelína balerína nebo Bugs Bunny. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, traktor, loď případně draci. Ať vám omalovánka Čertice přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů