Nejlepší


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čertice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná Čertice k omalování pro školáky. Omalovánka Čertice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čertice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čertice - A5            Omalovánka - Čertice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čertice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, zadarmo, obrázek, vymalovánky, dětské obrázky, k vytisknutí, ke stáhnutí, domalovánky, obrázky, omalovánky, zdarma, Pohádky, pro děti, Čertice

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čertice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Čerticí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixky, uhly, uhlíky či křídy. Výtvarných potřeb je pro holčičky opravdu mnoho. Omalovánku Čertice lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Čerticí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, peněženku případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, fixky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, květiny, druhy automobilů a pochopitelně i Čertici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, hudební nástroje nebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Anime, Rio, Rumcajs, Anna a Elsa případně Angelína balerína. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, raketa, koně, princezna nebo také auta. Ať si vaše dítko užije malování Čertice.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů