Top pět


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čertice k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená Čertice k obarvování pro kluky. Omalovánka Čertice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čertice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čertice - A5            Omalovánka - Čertice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čertice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, obrázek, ke stažení, Pohádky, Čertice, k vybarvení, zdarma, online, obrázky, k vytisknutí, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čertice k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Čerticí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, pastelky, olejové pastely a tempery. Malovacích potřeb je pro slečny k dispozici pestrá škála. Obrázek Čertice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Čerticí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, křídy nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i Čertici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, hudební nástroje anebo kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Peter Pan, Gumídci, Šmoulové, Pocahontas či Pan Včelka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: koně, Santa Klaus, mašinka, drak a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Čerticí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů