Nejoblíbenější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čertice k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem Čertice k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka Čertice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čertice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čertice - A5            Omalovánka - Čertice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čertice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, vymalovánky, obrázky, k vytisknutí, pro děti, online, Pohádky, ke stáhnutí, zadarmo, elektronické omalovánky, Čertice, ke stažení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čertice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Čerticí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, uhlíky, vodové barvy, propisovací tužky a pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti fakt mnoho Omalovánku Čertice lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Čerticí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například tempery, uhlíky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Čertici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, kytky nebo také rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Paw patrol, Pan Včelka, Hot Wheels případně Zvonilka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: drak, miminko, traktor, auta a auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Čertice.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů