Nejvyhledávanější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Čertice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem Čertice k obarvení pro starší děti. Omalovánka Čertice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čertice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čertice - A5            Omalovánka - Čertice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čertice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Pohádky, omalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, obrázky, vymalovánky, zdarma, zadarmo, domalovánky, pro děti, k vytištění, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čertice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Čerticí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, grafitové tužky, tempery anebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Čertice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Čerticí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například olejové pastely, pastelky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i Čertici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů a zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Locika, Superčarodějnice, Shimmer a Shine, Madagaskar nebo též Astroboy. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, auto, pes, houby či lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Čertice.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů