Nejlepší


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka domeček z houby k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem Domeček z houby k obarvení pro slečny. Omalovánka Domeček z houby je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Domeček z houby - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Domeček z houby - A5            Omalovánka - Domeček z houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček z houby patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, Domeček z houby, vymalovánky, k tisku, zadarmo, obrázky, k vytištění, ke stáhnutí, k vytisknutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení, k vybarvení, obrázek

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Domeček z houby k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Domeček z houby je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, umělecké tužky, pastelové tužky, uhlíky a voskovky. Pomůcek na malování je pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku Domeček z houby lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Domeček z houby má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba uhly, umělecké tužky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, zaměstnání a pochopitelně i Domeček z houby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Rumcajs, panenka Winx, Hledá se Nemo a Lví hlídka. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, princezna, traktor, piráti nebo houby. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Domeček z houby.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů