Nejhledanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka domeček z houby k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Domeček z houby k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka Domeček z houby je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Domeček z houby - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Domeček z houby - A5            Omalovánka - Domeček z houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček z houby patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, k vytisknutí, k tisku, obrázek, pro děti, k vybarvení, Domeček z houby, Pohádky, k vytištění, ke stažení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Domeček z houby k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Domeček z houby je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelové tužky, propisovací tužky, pera nebo také vodové barvy. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Domeček z houby lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Domeček z houby má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například tužky, pastelové tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, různé sporty, hudební nástroje a pochopitelně i Domeček z houby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel anebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy panenka Winx, My little pony, Harley Quinn, Toy Story a Hello Kitty. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: liška, raketa, lokomotiva, psi či dinosauři. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Domeček z houby bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů