Top pět


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka domeček z houby zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Domeček z houby k vybarvování pro malé děti. Omalovánka Domeček z houby je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Domeček z houby - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Domeček z houby - A5            Omalovánka - Domeček z houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček z houby patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vybarvení, omalovánka, online, obrázek, zadarmo, ke stažení, dětské obrázky, obrázky, k vytisknutí, ke stáhnutí, vymalovánky, k vytištění, Pohádky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Domeček z houby k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Domeček z houby je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, akrylové barvy, olejové pastely, fixky anebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro větší děti opravdu mnoho. Omalovánku Domeček z houby lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Domeček z houby má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, akrylové barvy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, zaměstnání a pochopitelně i Domeček z houby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, kytky a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Šmoulové, Jak vycvičit draka, Trollové, Indiana Jones a Fifi z Květíkova. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: slon, houby, mašinka, princezna a nebo traktor. Nechť omalovánka s Domeček z houby přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů