Výběr obrázků


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka domeček z houby k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená Domeček z houby k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka Domeček z houby je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Domeček z houby - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Domeček z houby - A5            Omalovánka - Domeček z houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček z houby patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, online, Pohádky, Domeček z houby, k vybarvení, ke stažení, k tisku, pro děti, obrázky, k vytištění, obrázek, k vytisknutí

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Domeček z houby k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Domeček z houby je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhly, pastelové tužky, tempery nebo také akrylové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Domeček z houby lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Domeček z houby má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. voskovky, uhly a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Domeček z houby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, květiny nebo též zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Anna a Elsa, Želvy Ninja, Bakugan případně Paw patrol. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: sněhulák, astronaut, dinosauři, princezna a princ a nebo draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Domeček z houby.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů