Doporučené


Omalovánka s vánočním stromem

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka domeček z houby k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená Domeček z houby ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka Domeček z houby je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Domeček z houby - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Domeček z houby - A5            Omalovánka - Domeček z houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček z houby patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, online, obrázky, Domeček z houby, pro děti, zdarma, obrázek, k tisku, Pohádky, k vybarvení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Domeček z houby k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Domeček z houby je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, voskové tužky, umělecké tužky, uhlíky a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Domeček z houby lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Domeček z houby má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. křídy, voskové tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, dopravní prostředky a pochopitelně i Domeček z houby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, různá zvířátka případně zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Simpsonovi, Hello Kitty, Avengers, Locika nebo Frozen. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: astronaut, Santa Klaus, traktor, pes anebo vláček. Věříme, že se vám obrázek Domeček z houby bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů