Nejstahovanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek štěněte

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka domeček z houby k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem Domeček z houby k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Domeček z houby je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Domeček z houby - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Domeček z houby - A5            Omalovánka - Domeček z houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček z houby patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, online, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, Domeček z houby, k tisku, ke stažení, k vybarvení, pro děti, obrázek, obrázky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Domeček z houby k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Domeček z houby je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, fixky, voskovky případně vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku Domeček z houby lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Domeček z houby má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například olejové pastely, pastelové tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i Domeček z houby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Spiderman, U nás na farmě, Toy Story, Peter Pan a Princezna a žabák. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme k uložení jsou: astronaut, auta, traktor, dinosauři a slon. Užijte si omalovánku Domeček z houby, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů