Nejoblíbenější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka cibule zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem cibule k vybarvování pro malé děti. Omalovánka cibule je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, Cibule, ke stažení, pro děti, k vybarvení, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, online, Jídlo, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Cibule k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s cibulí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, voskovky, vodové barvy nebo také temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku cibule lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s cibulí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, propisovací tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, sporty a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Harley Quinn, Šmoulové, panenka Winx, Kocour Garfield nebo Princezna Leonora. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, lokomotiva s vagónky, drak, houby nebo též loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou cibule.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů