Nejvyhledávanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka cibule zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná cibule k omalování pro kluky i holky. Omalovánka cibule je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, Jídlo, zdarma, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, Cibule, online, pro děti, k tisku, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Cibule k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s cibulí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, tempery, pera, fixky nebo též zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky opravdu mnoho. Omalovánku cibule lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s cibulí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, tempery a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, písmenka, různé kytky a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, rostliny a různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Budulínek, Toy Story, Myška Minie, Pat a Mat anebo Littlest Pet Shop. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: raketa, Popeláři, netopýr, vláček a princezna. Užijte si omalovánku cibule, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů