Nej obrázky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka cibule zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem cibule k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka cibule je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, Jídlo, Cibule, k vytištění, online, obrázek, obrázky, zdarma, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Cibule k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s cibulí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixky, pera, fixy a křídy. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku cibule lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s cibulí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, fixky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, písmenka a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Pinocchio, Locika, Bezzubka, Lví král a Frozen. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, piráti, lokomotiva, netopýr a princezna. Nechť vám omalovánka s cibulí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů