Výběr omalovánek


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka cibule k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem cibule k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka cibule je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stažení, Jídlo, omalovánka, zadarmo, zdarma, omalovánky, domalovánky, online, pro děti, k vytištění, elektronické omalovánky, Cibule, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Cibule k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s cibulí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, pastelové tužky, fixky nebo též fixy. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Obrázek cibule lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s cibulí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze či počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tužky a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, rostliny, lidské profese a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Diddl, Lví hlídka, Toy Story, Krteček či Pixel art. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které tu máme k uložení jsou: auta, slon, princezna, princezna nebo auta. Nechť vám omalovánka s cibulí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů