Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka cibule zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem cibule k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka cibule je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Cibule, k vytisknutí, k tisku, zdarma, obrázky, obrázek, k vybarvení, online, Jídlo, ke stažení, pro děti, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Cibule k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s cibulí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhly, pera, pastelky a voskovky. Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku cibule lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s cibulí má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, uhly a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zvířata a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Pat a Mat, Monster high, Popelka nebo také Hledá se Nemo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: liška, slon, princezna, koně či sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování cibule.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů