Nejhledanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka cibule k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem cibule k omalování pro puberťáky. Omalovánka cibule je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stažení, Jídlo, elektronické omalovánky, Cibule, zdarma, omalovánka, zadarmo, vymalovánky, obrázky, k tisku, k vytisknutí, online, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Cibule k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s cibulí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, pera, olejové pastely, akrylové barvy a voskové tužky. Možností je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek cibule lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s cibulí má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pera případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, druhy automobilů, sporty a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata či rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Ninjago, Kuře Calimero, Lví král, Mimoni nebo Jak vycvičit draka. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, draci, drak, dinosauři a astronaut. Užijte si omalovánku cibule, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů