Top obrázky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka cibule zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná cibule k obarvování pro děti. Omalovánka cibule je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, obrázky, k vytištění, Jídlo, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, pro děti, Cibule, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Cibule k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s cibulí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, temperové barvy, voskové tužky, vodové barvy nebo také křídy. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku cibule lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s cibulí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. fixky, temperové barvy anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, různé sporty a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, čísla nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Doba ledová, Příšerky s.r.o., Lego příběh, Medvídek Pú případně Adiboo. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, princezna, kočka, koně a houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou cibule.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů