Nejstahovanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka cibule k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem cibule k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka cibule je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, Jídlo, obrázky, omalovánky, k tisku, k vybarvení, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, elektronické omalovánky, zdarma, zadarmo, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Cibule k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s cibulí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelky, voskovky, zvýrazňovače, propisovací tužky a nebo fixy. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Obrázek cibule lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s cibulí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, voskovky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, čísla a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Hulk, Batman, Medvídek Pú, Anime a pes Pluto. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: liška, Popeláři, auto, slon a pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku cibule.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů