Top pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka cibule zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná cibule k obarvení pro malá děcka. Omalovánka cibule je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vytištění, pro děti, zdarma, Jídlo, ke stažení, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, online, Cibule

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Cibule k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s cibulí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, fixy, temperové barvy, uhlíky nebo propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku cibule lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s cibulí má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, fixy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, čísla či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Gumídci, Zvonilka, Astroboy, Příběh hraček a nebo Power Strangers. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: piráti, drak, mašinka, slon nebo také miminko. Nechť omalovánka s cibulí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů