Doporučujeme


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka cibule k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná cibule k omalování pro seniory. Omalovánka cibule je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stáhnutí, online, zadarmo, k tisku, dětské obrázky, k vytištění, omalovánka, obrázky, Cibule, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Cibule k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s cibulí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixky, olejové pastely, umělecké tužky, křídy a nebo zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Obrázek cibule lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s cibulí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu či dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixky, olejové pastely případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, kytky anebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Lego friends, Lion King, Batman, Power Strangers či Minecraft. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stažení jsou: astronaut, Popeláři, liška, vláček nebo princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou cibule.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů