Nejoblíbenější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka cibule zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem cibule k vybarvování pro holčičky. Omalovánka cibule je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Cibule, ke stažení, pro děti, zdarma, Jídlo, obrázky, online, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Cibule k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s cibulí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, voskovky, uhly, propisovací tužky nebo tužky. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku cibule lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s cibulí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, voskovky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, čísla nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Trollové, Asterix a Obelix, Hulk, Shrek či Ratatouille. Je ale složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, auta, houby, slon anebo netopýr. Ať omalovánka cibule přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů