Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka tenistky

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hod kladivem k vytisknutí

Omalovánka označená hod kladivem k vybarvování pro učitelky. Omalovánka muže - sportovce kladiváře. Sportovní omalovánka pro malé sportovce. Omalovánka hod kladivem je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hod kladivem - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hod kladivem - A5            Omalovánka - Hod kladivem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hod kladivem patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, ke stáhnutí, omalovánka, domalovánky, k vybarvení, online, dětské obrázky, elektronické omalovánky, Sport, Hod kladivem, zadarmo, k tisku, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Hod kladivem k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s hodem kladivemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, zvýrazňovače, uhlíky, akrylové barvy nebo uhly. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek hod kladivem lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hodem kladivemem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, zvýrazňovače anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, květiny, zaměstnání lidí a pochopitelně i hod kladivem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, postavy z pohádek a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Gormiti, Duhová nevěsta, Ninjago, pes Pluto nebo též Myška Minie. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna, Santa Klaus, princezna případně houby. Nechť vám omalovánka s hodem kladivemem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů