Výběr obrázků


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hod kladivem zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná hod kladivem ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka muže - sportovce kladiváře. Sportovní omalovánka pro malé sportovce. Omalovánka hod kladivem je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hod kladivem - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hod kladivem - A5            Omalovánka - Hod kladivem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hod kladivem patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, k vytištění, dětské obrázky, online, k vytisknutí, vymalovánky, k vybarvení, obrázky, pro děti, omalovánky, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hod kladivem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hodem kladivemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, pastelové tužky, vodové barvy, umělecké tužky a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro holky k dispozici pestrá škála. Obrázek hod kladivem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hodem kladivemem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, pastelové tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i hod kladivem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, zaměstnání lidí a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Bugs Bunny, Kráska a zvíře, Želvy Ninja nebo také Ice Age. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, miminko, mašinka, drak případně traktor. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem hod kladivem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů