Nejhledanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka hod kladivem zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem hod kladivem k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka muže - sportovce kladiváře. Sportovní omalovánka pro malé sportovce. Omalovánka hod kladivem je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hod kladivem - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Hod kladivem - A5            Omalovánka - Hod kladivem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hod kladivem patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, pro děti, Hod kladivem, obrázky, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, k vytištění, obrázek, ke stažení, online, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hod kladivem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hodem kladivemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskovky, uhly, umělecké tužky případně uhlíky. Malovacích potřeb je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku hod kladivem lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hodem kladivemem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, voskovky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání, lidské profese a pochopitelně i hod kladivem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, druhy jídel a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Bořek stavitel, Monster high, Duhová nevěsta nebo také Spongebob. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, Santa Klaus, koně, Popeláři a slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hodem kladivemem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů