Nejoblíbenější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hod kladivem k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem hod kladivem ke kreslení pro ženy. Omalovánka muže - sportovce kladiváře. Sportovní omalovánka pro malé sportovce. Omalovánka hod kladivem je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hod kladivem - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hod kladivem - A5            Omalovánka - Hod kladivem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hod kladivem patří do kategorie Sport

Klíčová slova: omalovánky, zadarmo, domalovánky, Sport, k vytištění, elektronické omalovánky, Hod kladivem, vymalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánka, obrázky, pro děti, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hod kladivem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s hodem kladivemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, uhly, zvýrazňovače a pera. Potřeb na malování je pro prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku hod kladivem lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hodem kladivemem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. křídy, olejové pastely či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmena, zvířátka a pochopitelně i hod kladivem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, jídla a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Grinch, Avatar, Equestria Girls, Červená Karkulka nebo též Kouzelná beruška a černý kocour. Je však velmi složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, houby, slon a liška. Ať omalovánka hod kladivem přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů