Nej obrázky


Obrázek raketoplánu

Omalovánka Rakety určená k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hod kladivem zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem hod kladivem ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka muže - sportovce kladiváře. Sportovní omalovánka pro malé sportovce. Omalovánka hod kladivem je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hod kladivem - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hod kladivem - A5            Omalovánka - Hod kladivem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hod kladivem patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázky, Sport, online, k tisku, k vybarvení, pro děti, obrázek, Hod kladivem

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hod kladivem k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hodem kladivemem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, grafitové tužky, fixky, tempery nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku hod kladivem lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s hodem kladivemem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. křídy, grafitové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, kytky, květiny a pochopitelně i hod kladivem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, zvířátka případně jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Doba ledová, Harry Potter, Křemílek a Vochomůrka, Spiderman nebo také Včelka Mája. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: vláček, plachetnice, astronaut, netopýr a auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hod kladivem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů