Top pět


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hod kladivem zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená hod kladivem k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka muže - sportovce kladiváře. Sportovní omalovánka pro malé sportovce. Omalovánka hod kladivem je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hod kladivem - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hod kladivem - A5            Omalovánka - Hod kladivem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hod kladivem patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, zdarma, k vytisknutí, Hod kladivem, Sport, pro děti, obrázky, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hod kladivem k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hodem kladivemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, voskové tužky, tempery, pastelové tužky nebo také akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hod kladivem lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hodem kladivemem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, čas anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pera, voskové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, zvířata, písmena a pochopitelně i hod kladivem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Aladin, Madagaskar, Ferda mravenec, Superčarodějnice anebo My little pony. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, pes, lokomotiva s vagónky, slon a auto. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka hodu kladivemu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů