Top obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hod kladivem zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem hod kladivem k vybarvování pro malé děti. Omalovánka muže - sportovce kladiváře. Sportovní omalovánka pro malé sportovce. Omalovánka hod kladivem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hod kladivem - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hod kladivem - A5            Omalovánka - Hod kladivem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hod kladivem patří do kategorie Sport

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, online, obrázek, obrázky, pro děti, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, Sport, Hod kladivem

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hod kladivem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hodem kladivemem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, voskovky, propisovací tužky, temperové barvy nebo grafitové tužky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku hod kladivem lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hodem kladivemem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixky, voskovky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířata, druhy jídel a pochopitelně i hod kladivem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy ptáků případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Myška Minie, Tarzan, Aladin, Lion King a nebo Asterix a Obelix. Je ale problematické je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, loď, čert, pes nebo také auta. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka hodu kladivemu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů