Nejstahovanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hod kladivem zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk s názvem hod kladivem k omalování pro tatínky. Omalovánka muže - sportovce kladiváře. Sportovní omalovánka pro malé sportovce. Omalovánka hod kladivem je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hod kladivem - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hod kladivem - A5            Omalovánka - Hod kladivem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hod kladivem patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, k tisku, Sport, zdarma, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, Hod kladivem, obrázky, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hod kladivem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hodem kladivemem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhly, voskovky, fixky nebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku hod kladivem lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hodem kladivemem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peněženku nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například akrylové barvy, uhly či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, lidské profese, zaměstnání lidí a pochopitelně i hod kladivem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, dopravní prostředky případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bratz panenky, Minecraft, Kouzelná beruška a černý kocour, Pixel art nebo také Simpsonovi. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, kočka, drak, sněhulák a Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hodu kladivemu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů