Nejlepší


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nanuk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná nanuk k omalování pro prcky. Omalovánka nanuk je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nanuk - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nanuk - A5            Omalovánka - Nanuk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nanuk patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, obrázek, obrázky, Nanuk, k vytisknutí, online, Jídlo, pro děti, k vytištění, ke stažení, k tisku, k vybarvení

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Nanuk k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s nanukem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, pastelové tužky, akrylové barvy nebo též vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek nanuk lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s nanukem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixky, voskové tužky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, jídla a pochopitelně i nanuk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy rostlin anebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Indiana Jones, Doba ledová, Lví hlídka, Budulínek a nebo Pixel art. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které tu máme k uložení jsou: kočka, auto, drak, pes a Santa Klaus. Nechť vám omalovánka s nanukem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů