Nejvyhledávanější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka nanuk zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem nanuk k omalování pro prcky. Omalovánka nanuk je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nanuk - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nanuk - A5            Omalovánka - Nanuk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nanuk patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zadarmo, ke stažení, vymalovánky, k vytištění, pro děti, omalovánky, obrázky, obrázek, k tisku, k vybarvení, ke stáhnutí, domalovánky, Jídlo, dětské obrázky

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Nanuk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s nanukem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, uhly, voskové tužky, fixy a křídy. Možností je dnes pro nejmenší fakt mnoho Omalovánku nanuk lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s nanukem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, peněženku anebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, uhly či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, dopravní prostředky, druhy ptáků a pochopitelně i nanuk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy sportů a nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Petr Pan, IronMan, Pan Včelka, Příběh hraček anebo Červená Karkulka. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: miminko, psi, princezna a princ, houby nebo též loď. Ať omalovánka nanuk přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů