Top pět


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka nanuk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem nanuk k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka nanuk je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nanuk - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nanuk - A5            Omalovánka - Nanuk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nanuk patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, online, k vytisknutí, k tisku, obrázek, obrázky, Nanuk, Jídlo, pro děti, k vybarvení, zdarma, k vytištění

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Nanuk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s nanukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, křídy, voskovky a fixy. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku nanuk lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s nanukem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například uhlíky, voskové tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířata, písmenka a pochopitelně i nanuk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků nebo také lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Marvel Rocket, Mimoni, Pinocchio, Popelka případně Madagaskar. Je ale velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, loď, drak, plachetnice či auta. Ať omalovánka nanuk přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů