Nejhledanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka nanuk k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem nanuk ke kreslení pro starší děti. Omalovánka nanuk je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Nanuk - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nanuk - A5            Omalovánka - Nanuk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nanuk patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, elektronické omalovánky, pro děti, omalovánka, ke stažení, dětské obrázky, Nanuk, k tisku, Jídlo, zdarma, vymalovánky, domalovánky, omalovánky, ke stáhnutí

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Nanuk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s nanukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskovky, křídy, grafitové tužky či temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku nanuk lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s nanukem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba pastelky, voskovky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, druhy jídel a pochopitelně i nanuk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, písmenka a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Aladin, Pokémon, Holly Hobbie, Doba ledová nebo také Mario. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, houby, princezna, sněhulák nebo též plachetnice. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s nanukem.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů