Nej obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka nanuk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem nanuk k vybarvení pro holku i kluka. Omalovánka nanuk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nanuk - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nanuk - A5            Omalovánka - Nanuk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nanuk patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, online, zdarma, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k tisku, obrázky, Nanuk, k vybarvení, k vytištění, ke stažení

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Nanuk k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s nanukem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, grafitové tužky, zvýrazňovače, pastelové tužky nebo též tužky. Možností je dnes pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Obrázek nanuk lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s nanukem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, dětské oči případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, grafitové tužky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i nanuk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, písmena anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Zvonilka, Tom a Jerry, Krteček, Mimoni případně Stašpytlík. Je ale velmi složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: drak, plachetnice, piráti, princezna či Santa Klaus. Ať omalovánka nanuk přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů