Nejoblíbenější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka nanuk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem nanuk k obarvení pro malé caparty. Omalovánka nanuk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nanuk - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nanuk - A5            Omalovánka - Nanuk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nanuk patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, zdarma, online, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, Jídlo, obrázek, Nanuk, pro děti, k vytištění, ke stažení

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek k vybarvení Nanuk k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s nanukem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, olejové pastely, pera, pastelky nebo také akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku nanuk lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s nanukem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, peníze či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhlíky, olejové pastely a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata a pochopitelně i nanuk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, písmena nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Monster High, Zootropolis, Ratatouille, Lego příběh či Pocahontas. Je ale náročné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: miminko, auta, draci, lokomotiva a nebo drak. Ať vám omalovánka nanuk přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů