Nejvyhledávanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nanuk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem nanuk k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka nanuk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nanuk - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Nanuk - A5            Omalovánka - Nanuk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nanuk patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, Jídlo, online, k vybarvení, obrázek, k vytištění, Nanuk, obrázky, zdarma

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Nanuk k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s nanukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, temperové barvy, pastelky, voskové tužky a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku nanuk lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s nanukem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba voskovky, temperové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i nanuk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Batman, Lego příběh, Krtek, Pocahontas případně Krteček. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, čert, koně, princezna a princ nebo drak. Ať si vaše dítko užije malování nanuku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů