Výběr obrázků


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nanuk zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem nanuk k vybarvování pro seniory. Omalovánka nanuk je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Nanuk - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Nanuk - A5            Omalovánka - Nanuk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nanuk patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánka, k vybarvení, Nanuk, online, zadarmo, k vytisknutí, zdarma, obrázek, pro děti, elektronické omalovánky, k tisku, dětské obrázky, obrázky, omalovánky

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Nanuk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s nanukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixky, zvýrazňovače, uhly a grafitové tužky. Možností je pro holčičky opravdu mnoho. Omalovánku nanuk lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s nanukem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, sporty, druhy jídel a pochopitelně i nanuk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, hudební nástroje případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy IronMan, Křemílek a Vochomůrka, Ledové království, Hulk a nebo Fortnite. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, princezna a princ, koně, dinosauři nebo též drak. Nechť omalovánka s nanukem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů