Top omalovánky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka nanuk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem nanuk k obarvování pro malá děcka. Omalovánka nanuk je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nanuk - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Nanuk - A5            Omalovánka - Nanuk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nanuk patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, pro děti, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Jídlo, k vytištění, zdarma, ke stažení, k tisku, Nanuk, k vybarvení

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek k vybarvení Nanuk k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s nanukem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, umělecké tužky, propisovací tužky, uhlíky nebo také uhly. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky fakt mnoho Omalovánku nanuk lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s nanukem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči případně peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, umělecké tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i nanuk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, sporty a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Paw patrol, Pan Včelka, Equestria Girls, Duhová nevěsta případně Myška Minie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: piráti, princezna, liška, slon anebo mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s nanukem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů