Výběr obrázků


Omalovánka tenistky

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka vrchní k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem vrchní k vybarvení pro prcky. Tato omalovánka zobrazuje číšníka nesoucího jídlo. Omalovánka vrchní je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vrchní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Vrchní - A5            Omalovánka - Vrchní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrchní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, Vrchní, obrázky, Lidé, online, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, k tisku, zdarma, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Vrchní k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vrchním je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, propisovací tužky, grafitové tužky, křídy a fixy. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku vrchní lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s vrchním má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, počítač nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i vrchní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, dopravní prostředky nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Power Strangers, Tom a Jerry, Plants vs. Zombies, Locika nebo Blesk McQueen. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: liška, loď, psi, plachetnice anebo slon. Ať vám omalovánka vrchní přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů