Top omalovánky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vrchní k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem vrchní k omalování pro předškoláky. Tato omalovánka zobrazuje číšníka nesoucího jídlo. Omalovánka vrchní je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vrchní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vrchní - A5            Omalovánka - Vrchní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrchní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, vymalovánky, zdarma, domalovánky, elektronické omalovánky, pro děti, k vytisknutí, omalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, Vrchní, omalovánka, obrázek, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Vrchní k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s vrchním je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, grafitové tužky, propisovací tužky, vodové barvy anebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku vrchní lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s vrchním má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, grafitové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, pohádkové postavy, druhy automobilů a pochopitelně i vrchní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, zaměstnání lidí a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Chuggington, Stašpytlík, Equestria Girls, Zhu Zhu Pets nebo také Mašinka Tomáš. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, slon, dinosauři, hasiči nebo princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vrchní.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů