Doporučujeme


Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vrchní zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem vrchní k obarvení pro předškoláky. Tato omalovánka zobrazuje číšníka nesoucího jídlo. Omalovánka vrchní je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vrchní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vrchní - A5            Omalovánka - Vrchní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrchní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, dětské obrázky, Lidé, k vytištění, domalovánky, omalovánky, obrázek, k vybarvení, ke stáhnutí, Vrchní, omalovánka, k tisku, ke stažení, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Vrchní k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s vrchním je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, akrylové barvy, uhlíky a nebo tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky k dispozici široká škála. Obrázek vrchní lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vrchním má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pera, pastelové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i vrchní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, zaměstnání či písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Astroboy, Pejsek a kočička, Aladin nebo také Chuggington. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: houby, slon, auto, piráti a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vrchní.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů