Výběr omalovánek


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vrchní k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem vrchní ke kreslení pro nejmenší děti. Tato omalovánka zobrazuje číšníka nesoucího jídlo. Omalovánka vrchní je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Vrchní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vrchní - A5            Omalovánka - Vrchní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrchní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Vrchní, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, pro děti, ke stažení, k vytištění, online, Lidé, zdarma, obrázky, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Vrchní k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s vrchním je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tempery, fixy, pera, křídy nebo též uhly. Možností je pro holku i kluka vskutku mnoho. Obrázek vrchní lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s vrchním má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tempery, fixy nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, pohádkové postavy, sporty a pochopitelně i vrchní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, druhy jídel případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Roblox, My little pony, Popelka, Hot Wheels či Krteček. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, vláček, astronaut, raketa a princezna. Věříme, že se vám obrázek vrchního bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů