Doporučené


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vrchní k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná vrchní k obarvování pro dívky i chlapce. Tato omalovánka zobrazuje číšníka nesoucího jídlo. Omalovánka vrchní je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vrchní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vrchní - A5            Omalovánka - Vrchní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrchní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, pro děti, ke stažení, k vytištění, obrázek, k vybarvení, obrázky, Lidé, k vytisknutí, online, zdarma, Vrchní

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Vrchní k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s vrchním je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, uhlíky, umělecké tužky, propisovací tužky případně pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek vrchní lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s vrchním má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixy, uhlíky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i vrchní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různé sporty a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Peter Pan, Pan Včelka, Lion King, Gormiti či Angry birds. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, auto, netopýr, pes nebo také traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku vrchní.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů