Nejstahovanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vrchní k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená vrchní k obarvení pro naše milé prcky. Tato omalovánka zobrazuje číšníka nesoucího jídlo. Omalovánka vrchní je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vrchní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vrchní - A5            Omalovánka - Vrchní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrchní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, zdarma, ke stažení, pro děti, obrázek, k vytištění, obrázky, Vrchní, online, Lidé, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Vrchní k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s vrchním je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, temperové barvy, fixy, zvýrazňovače a tempery. Možností je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku vrchní lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s vrchním má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, temperové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířata, sporty a pochopitelně i vrchní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, různá zvířátka a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Simpsonovi, Anna a Elsa, Ledové království, Harley Quinn anebo Spiderman. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, princezna, loď, vláček nebo také traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou vrchní.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů