Výběr obrázků


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná lední medvěd k obarvení pro malé caparty. Omalovánka lední medvěd je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Lední medvěd, obrázek, obrázky, Zvířata, k vytisknutí, pro děti, k tisku, online, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lední medvěd k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ledním medvědem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, fixy, zvýrazňovače, fixky a pastelky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek lední medvěd lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ledním medvědem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, peníze a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pera, fixy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, pohádkové postavy a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Avengers, Požárník Sam, Méďa Béďa, Kniha džunglí a nebo Medvídek Pú. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, pes, Santa Klaus, auta či koně. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem lední medvěd.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů