Top obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem lední medvěd k omalování pro holky. Omalovánka lední medvěd je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, Lední medvěd, omalovánka, zdarma, pro děti, domalovánky, ke stažení, zadarmo, k vytisknutí, obrázek, elektronické omalovánky, k vybarvení, k tisku, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lední medvěd k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ledním medvědem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, fixky, grafitové tužky, tempery a voskové tužky. Možností je pro nejmenší opravdu mnoho. Omalovánku lední medvěd lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s ledním medvědem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, fixky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, lidské profese, různé kytky a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, dopravní prostředky a nebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Život brouka, Medvídek Pú, Budulínek, Hannah Montana či Duhová nevěsta. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, princezna, loď, piráti případně netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek ledního medvěda.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů