Výběr obrázků


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lední medvěd zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená lední medvěd k vybarvování pro chlapce. Omalovánka lední medvěd je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, vymalovánky, k vytištění, k vybarvení, obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky, omalovánka, domalovánky, obrázek, zadarmo, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Lední medvěd k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s ledním medvědem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, fixky, uhlíky nebo voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek lední medvěd lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ledním medvědem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, pastelové tužky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, sporty a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Anime, Harley Quinn, Bambi nebo též Jonas Brothers. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, princezna, liška, draci nebo také netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ledním medvědem líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů