Nej omalovánky


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná lední medvěd k vybarvování pro učitelky. Omalovánka lední medvěd je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Lední medvěd, obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, domalovánky, Zvířata, omalovánky, ke stažení, zadarmo, vymalovánky, elektronické omalovánky, online, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lední medvěd k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s ledním medvědem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, temperové barvy, tempery, olejové pastely případně grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Omalovánku lední medvěd lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ledním medvědem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. tužky, temperové barvy či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, lidské profese anebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pocahontas, Dumbo, Mickey mouse, Anime a Batman. Je ale velmi náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: houby, sněhulák, pes, Santa Klaus a nebo liška. Ať omalovánka lední medvěd přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů