Doporučené


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem lední medvěd k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka lední medvěd je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, online, obrázky, zdarma, obrázek, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, Lední medvěd, Zvířata, k vytištění, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lední medvěd k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ledním medvědem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, olejové pastely, akrylové barvy, fixky a tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku lední medvěd lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ledním medvědem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například křídy, olejové pastely nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Superčarodějnice, Blesk McQueen, Pocahontas, Teletubbies a Příšerky s.r.o.. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které zde máme k uložení jsou: kočka, sněhulák, hasiči, čert a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem lední medvěd.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů