Nejlepší


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem lední medvěd k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka lední medvěd je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytištění, Lední medvěd, obrázky, zdarma, k tisku, pro děti, obrázek, online, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lední medvěd k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ledním medvědem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, fixy, olejové pastely či vodové barvy. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek lední medvěd lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ledním medvědem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, počítač nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například voskové tužky, tempery a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje, zaměstnání a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, květiny a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Indiana Jones, Křemílek a Vochomůrka, Madagaskar, Příšerky s.r.o. nebo též Červená Karkulka. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: piráti, hasiči, Santa Klaus, plachetnice nebo lokomotiva. Nechť vám omalovánka s ledním medvědem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů