Nejoblíbenější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná lední medvěd k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka lední medvěd je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, k vytištění, online, zdarma, obrázek, k vybarvení, Zvířata, pro děti, Lední medvěd, ke stažení, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Lední medvěd k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s ledním medvědem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, fixky, propisovací tužky, pastelky a akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku lední medvěd lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ledním medvědem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, peněženku a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, fixky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, písmenka a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivá zvířata či květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angry birds, Superman, Křemílek a Vochomůrka, Princezna Leonora a nebo Batman. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, miminko, dinosauři, liška a princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování ledního medvěda.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů