Doporučené


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem lední medvěd k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka lední medvěd je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázky, Zvířata, Lední medvěd, obrázek, pro děti, zdarma, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lední medvěd k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ledním medvědem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskovky, propisovací tužky, pastelové tužky či voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku lední medvěd lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ledním medvědem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, čas anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. tempery, voskovky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, postavy z pohádek případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy pes Pluto, Peter Pan, Ledové království, Příběh hraček anebo Kocour Garfield. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, miminko, Santa Klaus, princezna a princ a mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ledním medvědem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů