Nejstahovanější


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem lední medvěd k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka lední medvěd je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, Lední medvěd, Zvířata, pro děti, k vytištění, k vybarvení, obrázek, k tisku, obrázky, ke stažení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lední medvěd k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s ledním medvědem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, pera, tužky, propisovací tužky a tempery. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek lední medvěd lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ledním medvědem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, oči dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskovky, pera nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, rostliny, různé kytky a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy ptáků či dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Barbie, Monster high, My little pony, Roblox případně Locika. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, lokomotiva, houby, loď nebo též traktor. Nechť vám omalovánka s ledním medvědem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů