Doporučené


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí

Omalovánka nazvaná lední medvěd ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka lední medvěd je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k tisku, k vytištění, zdarma, obrázky, k vybarvení, Lední medvěd, k vytisknutí, pro děti, obrázek, ke stažení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lední medvěd k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ledním medvědem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelové tužky, zvýrazňovače, voskovky nebo také fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek lední medvěd lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ledním medvědem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, pastelové tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, různá zvířata a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, čísla či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ratatouille, Aladin, Mašinka Tomáš, Roblox nebo též Červená Karkulka. Je však velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stažení jsou: miminko, dinosauři, liška, princezna a netopýr. Ať vám omalovánka lední medvěd přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů