Nejstahovanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná lední medvěd k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka lední medvěd je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, zdarma, online, k tisku, k vybarvení, pro děti, obrázky, Lední medvěd, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lední medvěd k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s ledním medvědem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, zvýrazňovače, vodové barvy, uhly či křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku lední medvěd lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ledním medvědem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, zvýrazňovače nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, čísla, postavy z pohádek a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy sportů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Bakugan, Méďa Béďa, Shrek, Kim Possible nebo též Adiboo. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, princezna, netopýr, sněhulák případně Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem lední medvěd.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů