Nejoblíbenější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka koloběžka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem koloběžka ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka koloběžka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koloběžka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koloběžka - A5            Omalovánka - Koloběžka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloběžka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, zdarma, pro děti, Koloběžka, k vybarvení, Dopravní prostředky, ke stažení, k tisku, online, obrázky, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloběžka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s koloběžkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, olejové pastely, zvýrazňovače, voskovky nebo též fixky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Obrázek koloběžka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s koloběžkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, počítač případně čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, olejové pastely anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, čísla a pochopitelně i koloběžku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Doba ledová, Červená Karkulka, Gormiti, Mickey mouse případně Ferda mravenec. Je však velmi těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stažení jsou: auto, astronaut, miminko, hasiči a mašinka. Ať vám omalovánka koloběžka přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů