Nejvyhledávanější


Obrázek psa k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka koloběžka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem koloběžka k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka koloběžka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Koloběžka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koloběžka - A5            Omalovánka - Koloběžka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloběžka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, Dopravní prostředky, obrázek, k vybarvení, online, pro děti, Koloběžka, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koloběžka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s koloběžkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, umělecké tužky, temperové barvy, zvýrazňovače a nebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku koloběžka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s koloběžkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, umělecké tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, čísla a pochopitelně i koloběžku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, různé sporty nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Superčarodějnice, Požárník Sam, Království lesních strážců, Superman či My little pony. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, auta, sněhulák, princezna nebo také astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou koloběžka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů