Nejvyhledávanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka koloběžka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem koloběžka k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka koloběžka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Koloběžka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koloběžka - A5            Omalovánka - Koloběžka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloběžka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, obrázek, omalovánka, zadarmo, ke stažení, pro děti, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koloběžka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s koloběžkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, pastelové tužky, tužky případně vodové barvy. Potřeb na malování je pro tatínky opravdu mnoho. Omalovánku koloběžka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s koloběžkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, olejové pastely anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, rostliny a pochopitelně i koloběžku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Myška Minie, Littlest Pet Shop, Adiboo, Bratz panenky nebo Kamarád Timmy. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: slon, lokomotiva s vagónky, netopýr, plachetnice a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou koloběžka.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů