Nejhledanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka s nemocným pejskem

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka koloběžka k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem koloběžka k obarvování pro maminky. Omalovánka koloběžka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koloběžka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koloběžka - A5            Omalovánka - Koloběžka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloběžka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, domalovánky, Dopravní prostředky, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánka, zdarma, obrázek, elektronické omalovánky, k tisku, zadarmo, omalovánky, online, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koloběžka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s koloběžkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, uhly, fixy a nebo uhlíky. Možností je pro slečny vskutku mnoho. Obrázek koloběžka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s koloběžkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, fixky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i koloběžku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, různé sporty a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Princezna a žabák, Avatar, Mickey mouse, Pošťák Pat nebo Gormiti. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, plachetnice, netopýr, princezna nebo též Popeláři. Nechť omalovánka s koloběžkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů