Top omalovánky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koloběžka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem koloběžka k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka koloběžka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koloběžka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koloběžka - A5            Omalovánka - Koloběžka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloběžka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, k vybarvení, obrázek, zdarma, ke stažení, Koloběžka, pro děti, obrázky, online, k tisku, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloběžka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s koloběžkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, akrylové barvy, voskovky, pastelky nebo též uhly. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku koloběžka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s koloběžkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pera, akrylové barvy a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i koloběžku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, kytky anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Ninjago, Harry Potter, Království lesních strážců a Mašinka Tomáš. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, vláček, miminko, astronaut a traktor. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem koloběžka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů