Výběr omalovánek


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka petrolejka k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem petrolejka k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka petrolejka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Petrolejka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Petrolejka - A5            Omalovánka - Petrolejka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrolejka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, Ostatní, ke stažení, pro děti, obrázky, k vytištění, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, online, Petrolejka, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Petrolejka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s petrolejkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, fixy, vodové barvy, umělecké tužky nebo také pastelky. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku petrolejka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s petrolejkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, fixy případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, rostliny a pochopitelně i petrolejku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, zvířátka nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pocahontas, Ledové království, U nás na farmě, Medvídek Pú anebo Barbie. Je však problematické je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: drak, lokomotiva, traktor, houby nebo též plachetnice. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka petrolejky bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů