Doporučujeme


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka petrolejka zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem petrolejka k vybarvení pro chlapce. Omalovánka petrolejka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Petrolejka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Petrolejka - A5            Omalovánka - Petrolejka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrolejka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, Ostatní, elektronické omalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, pro děti, online, obrázky, zadarmo, vymalovánky, domalovánky, zdarma, k vytisknutí, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Petrolejka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s petrolejkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, propisovací tužky, fixy a nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici celá škála. Obrázek petrolejka lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s petrolejkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskové tužky, tempery nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, hudební nástroje a pochopitelně i petrolejku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí či rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Chuggington, Lví hlídka, Červená Karkulka nebo Grinch. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva, auto, netopýr a mašinka. Užijte si omalovánku petrolejky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů