Výběr obrázků


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka petrolejka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem petrolejka ke kreslení pro tatínky. Omalovánka petrolejka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Petrolejka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Petrolejka - A5            Omalovánka - Petrolejka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrolejka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, Petrolejka, omalovánka, online, zdarma, obrázek, k vytištění, elektronické omalovánky, Ostatní, omalovánky, ke stáhnutí, k tisku, vymalovánky, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Petrolejka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s petrolejkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, olejové pastely, fixy, umělecké tužky anebo křídy. Možností je pro seniory k dispozici celá škála. Omalovánku petrolejka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s petrolejkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, peníze či elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například tužky, olejové pastely nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, kytky, květiny a pochopitelně i petrolejku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, pohádkové postavy nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Dumbo, Stašpytlík, Hledá se Nemo, Myška Minie či Legenda o Mulan. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, traktor, slon a liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou petrolejka.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů