Doporučujeme


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 16 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená Kniha Exodus 16 ke kreslení pro malé caparty. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 14:21-31. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 16 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 16 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kniha Exodus 16 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 16 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 16 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, Bible a křesťanství, k tisku, zdarma, Kniha Exodus 16, online, k vybarvení, obrázky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kniha Exodus 16 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Kniha Exodus 16 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, uhly, fixy případně pastelky. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Kniha Exodus 16 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Kniha Exodus 16 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, olejové pastely nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Kniha Exodus 16 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, pohádkové postavy anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Barbie, Mickey mouse a nebo Bořek stavitel. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, traktor, pes, mašinka nebo astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Exodus 16.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů