Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 16 k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Kniha Exodus 16 k omalování pro nejmenší. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 14:21-31. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 16 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 16 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 16 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 16 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 16 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánka, Kniha Exodus 16, k tisku, obrázek, k vytištění, Bible a křesťanství, ke stáhnutí, dětské obrázky, pro děti, omalovánky, k vybarvení, zadarmo, k vytisknutí, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kniha Exodus 16 k vytištění pro děti

Omalovánka s Kniha Exodus 16 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, grafitové tužky, vodové barvy, voskovky nebo též zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 16 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 16 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči či peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, grafitové tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, druhy jídel, sporty a pochopitelně i Kniha Exodus 16 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Lion King, Teletubbies, Spongebob, Krtek či Kačer Donald. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, dinosauři, vláček, astronaut nebo sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování Kniha Exodus 16.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů