Nejoblíbenější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka vzlet raketoplánu k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená Vzlet raketoplánu ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka Vzlet raketoplánu je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vzlet raketoplánu - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vzlet raketoplánu - A5            Omalovánka - Vzlet raketoplánu - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vzlet raketoplánu patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, k tisku, dětské obrázky, obrázek, Vzlet raketoplánu, elektronické omalovánky, online, omalovánky, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, vymalovánky, Vesmír

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Vzlet raketoplánu k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Vzlet raketoplánu je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixky, temperové barvy, akrylové barvy, pastelové tužky případně tempery. Potřeb na malování je pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Vzlet raketoplánu lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Vzlet raketoplánu má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. fixky, temperové barvy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i Vzlet raketoplánu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivá zvířata anebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Ben 10, Spongebob, Asterix a Obelix, Ace Ventura a Simpsonovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, miminko, liška, kočka nebo také hasiči. Užijte si omalovánku Vzlet raketoplánu, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů