Výběr omalovánek


Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka vzlet raketoplánu k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem Vzlet raketoplánu k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka Vzlet raketoplánu je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vzlet raketoplánu - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Vzlet raketoplánu - A5            Omalovánka - Vzlet raketoplánu - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vzlet raketoplánu patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, ke stáhnutí, zdarma, omalovánky, domalovánky, online, Vesmír, k vytištění, obrázek, zadarmo, elektronické omalovánky, pro děti, omalovánka, Vzlet raketoplánu

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vzlet raketoplánu k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Vzlet raketoplánu je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, olejové pastely, akrylové barvy, tužky anebo voskovky. Pomůcek na malování je pro školáky vskutku mnoho. Obrázek Vzlet raketoplánu lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Vzlet raketoplánu má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, různá zvířata a pochopitelně i Vzlet raketoplánu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, zaměstnání nebo též různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Krteček, Roblox, Trollové, Madagaskar a nebo Včelka Mája. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, netopýr, lokomotiva, piráti či princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Vzlet raketoplánu.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů