Nejstahovanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek štěněte

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vzlet raketoplánu zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem Vzlet raketoplánu k vybarvování pro starší děti. Omalovánka Vzlet raketoplánu je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vzlet raketoplánu - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vzlet raketoplánu - A5            Omalovánka - Vzlet raketoplánu - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vzlet raketoplánu patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: domalovánky, zdarma, obrázek, dětské obrázky, pro děti, k tisku, ke stáhnutí, Vesmír, omalovánka, vymalovánky, ke stažení, k vytisknutí, omalovánky, elektronické omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vzlet raketoplánu k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Vzlet raketoplánu je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, temperové barvy, uhlíky, uhly případně pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici celá škála. Obrázek Vzlet raketoplánu lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Vzlet raketoplánu má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, temperové barvy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i Vzlet raketoplánu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, květiny anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Rumcajs, Harry Potter, Pat a Mat, Pošťák Pat nebo též Gumídci. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, loď, Santa Klaus, auta a nebo princezna a princ. Užijte si omalovánku Vzlet raketoplánu, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů