Výběr omalovánek


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka palubní deska zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem palubní deska k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka palubní deska je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Palubní deska - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Palubní deska - A5            Omalovánka - Palubní deska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palubní deska patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, k tisku, obrázek, k vytištění, online, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, Auta, Palubní deska, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Palubní deska k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s palubní deskou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, voskové tužky, pera, křídy anebo voskovky. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Omalovánku palubní deska lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s palubní deskou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tužky, voskové tužky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmenka, sporty a pochopitelně i palubní desku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Trollové, Hledá se Nemo, Medvídek Pú a Tom a Jerry. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, netopýr, hasiči, drak případně liška. Ať omalovánka palubní deska přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů