Nej omalovánky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek psa k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka palubní deska k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená palubní deska k obarvování pro ženy. Omalovánka palubní deska je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Palubní deska - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Palubní deska - A5            Omalovánka - Palubní deska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palubní deska patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, Auta, vymalovánky, dětské obrázky, obrázky, k vytištění, zadarmo, online, k vybarvení, omalovánka, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Palubní deska k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s palubní deskou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, propisovací tužky, uhlíky a nebo fixy. Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici dlouhá řada. Obrázek palubní deska lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s palubní deskou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. voskové tužky, vodové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i palubní desku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, rostliny nebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Alf, Rio, Avatar, Princezna a žabák anebo Panenka Barbie. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: koně, princezna a princ, plachetnice, liška nebo také piráti. Užijte si omalovánku palubní desky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů