Nejstahovanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka palubní deska zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená palubní deska k omalování pro chlapce. Omalovánka palubní deska je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Palubní deska - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Palubní deska - A5            Omalovánka - Palubní deska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palubní deska patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, pro děti, obrázky, k vybarvení, Palubní deska, zdarma, k vytištění, k tisku, obrázek, Auta, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Palubní deska k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s palubní deskou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, uhly, umělecké tužky, voskové tužky a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici celá škála. Omalovánku palubní deska lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s palubní deskou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii případně počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, uhly nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, různé sporty a pochopitelně i palubní desku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, jídla nebo také zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Příšerky s.r.o., Bob a Bobek, pes Pluto případně Křemílek a Vochomůrka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: kočka, mašinka, astronaut, čert nebo astronaut. Ať si vaše dítko užije malování palubní desky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů