Top obrázky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka palubní deska k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem palubní deska k vybarvení pro chlapečky. Omalovánka palubní deska je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Palubní deska - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Palubní deska - A5            Omalovánka - Palubní deska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palubní deska patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, vymalovánky, Auta, pro děti, obrázky, dětské obrázky, zadarmo, domalovánky, omalovánka, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánky, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Palubní deska k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s palubní deskou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, akrylové barvy, pastelové tužky, fixy nebo také uhly. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku palubní deska lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s palubní deskou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, akrylové barvy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i palubní desku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, rostliny anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Shrek, Lion King, Jonas Brothers, Hulk případně Shimmer a Shine. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, lokomotiva s vagónky, psi, netopýr a loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s palubní deskou.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů