Nejhledanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka palubní deska zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem palubní deska k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka palubní deska je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Palubní deska - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Palubní deska - A5            Omalovánka - Palubní deska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palubní deska patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, Palubní deska, k vytisknutí, online, obrázek, k tisku, obrázky, ke stažení, k vytištění, zdarma, k vybarvení, Auta

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Palubní deska k vytištění pro děti

Omalovánka s palubní deskou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tužky, pera, fixky, grafitové tužky nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku palubní deska lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s palubní deskou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba tužky, pera a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i palubní desku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jídla anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Pinocchio, Krteček, Medvídek Pú, Ledové království případně Kačer Donald. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: koně, astronaut, princezna, dinosauři a nebo psi. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou palubní deska.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů