Nej obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka palubní deska zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná palubní deska k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka palubní deska je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Palubní deska - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Palubní deska - A5            Omalovánka - Palubní deska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palubní deska patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, Auta, zdarma, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázky, Palubní deska

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Palubní deska k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s palubní deskou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, uhly, temperové barvy, voskovky a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku palubní deska lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s palubní deskou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba fixy, uhly či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i palubní desku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, písmenka a nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Budulínek, Roblox, Mimoni nebo též Ferda mravenec. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: mašinka, lokomotiva, princezna, auta a houby. Užijte si omalovánku palubní desky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů