Nejstahovanější


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka palubní deska k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem palubní deska k omalování pro malé caparty. Omalovánka palubní deska je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Palubní deska - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Palubní deska - A5            Omalovánka - Palubní deska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palubní deska patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, dětské obrázky, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, domalovánky, omalovánka, k tisku, obrázky, online, Palubní deska, vymalovánky, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Palubní deska k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s palubní deskou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, zvýrazňovače, olejové pastely, tempery či grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro učitelky fakt mnoho Obrázek palubní deska lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s palubní deskou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, zvýrazňovače anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, sporty a pochopitelně i palubní desku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, různá zvířata nebo také zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Včelka Mája, Anabela: Vánoční přání, Krteček, Křemílek a Vochomůrka nebo Zvonilka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, auta, princezna a princ, Santa Klaus a nebo kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s palubní deskou.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů