Nejstahovanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka duch k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná duch ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka duch je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k vytištění, Pohádky, Duch, online, obrázek, pro děti, k tisku, obrázky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Duch k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s duchem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, voskové tužky, tužky, propisovací tužky případně uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku duch lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s duchem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, voskové tužky nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, různé kytky a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, jídla či květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Požárník Sam, Včelka Mája, Avengers, Scooby Doo a nebo Pixel art. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, lokomotiva s vagónky, draci, čert nebo slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou duch.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů