Top obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka duch k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem duch k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka duch je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: dětské obrázky, obrázky, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, zadarmo, vymalovánky, ke stažení, online, Duch, omalovánka, elektronické omalovánky, k tisku

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Duch k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s duchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, tempery, tužky, fixy a nebo vodové barvy. Možností je dnes pro slečny k dispozici ohromující množství. Omalovánku duch lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s duchem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, tempery či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různá zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Mickey mouse, Želvy Ninja, Kouzelná beruška a černý kocour, Kocour Garfield nebo Panenka Barbie. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: traktor, lokomotiva, liška, lokomotiva s vagónky nebo také auta. Ať vám omalovánka duch přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů