Top omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka duch k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem duch ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka duch je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, zdarma, k tisku, k vytisknutí, Duch, online, k vytištění, obrázky, pro děti, Pohádky, obrázek

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Duch k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s duchem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskovky, pera, olejové pastely a temperové barvy. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek duch lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s duchem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. fixky, voskovky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, kytky, lidské profese a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky anebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Požárník Sam, Duhová nevěsta, Superčarodějnice nebo též Toy Story. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, Popeláři, piráti, princezna či hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem duch.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů