Top pět


Obrázek s elfem k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka duch k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem duch k obarvování pro malé i větší děti. Omalovánka duch je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, online, zdarma, k vytisknutí, Duch, k vybarvení, obrázky, k tisku, ke stažení, obrázek, k vytištění, pro děti

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Duch k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s duchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, tužky, tempery, fixy a uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku duch lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s duchem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. voskovky, tužky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, zvířátka případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Avengers, Hot Wheels, Ratatouille, Shrek nebo Stašpytlík. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, dinosauři, princezna a princ, loď či astronaut. Věříme, že se vám obrázek ducha bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů