Nej omalovánky


Obrázek psa k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka duch k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená duch k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka duch je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Duch, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, k tisku, online, obrázky, pro děti, obrázek, Pohádky, zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Duch k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s duchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, vodové barvy, voskovky, pera nebo též fixy. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky vskutku mnoho. Omalovánku duch lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s duchem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, vodové barvy anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, kytky a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, jednotlivá zvířata a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Rio, pes Pluto, Locika případně Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: auta, slon, traktor, lokomotiva nebo liška. Nechť omalovánka s duchem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů