Top omalovánky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka duch k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem duch k obarvení pro dívky. Omalovánka duch je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, ke stažení, omalovánky, obrázek, omalovánka, zdarma, k tisku, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytištění, Duch, pro děti, k vytisknutí, zadarmo

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Duch k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s duchem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, pastelky, voskovky, pastelové tužky a temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku duch lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s duchem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peníze či čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. křídy, pastelky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, květiny a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, dopravní prostředky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Prasátko peppa, Tlapková patrola, Myška Minie, Paw patrol či Lego friends. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, raketa, auto nebo též draci. Ať omalovánka duch přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů