Top pět


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka duch k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná duch k obarvení pro tatínky. Omalovánka duch je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, online, obrázek, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Duch, k tisku, pro děti, k vytištění, Pohádky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Duch k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s duchem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, umělecké tužky, tempery, pastelky anebo akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky opravdu mnoho. Omalovánku duch lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s duchem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, počítač či čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, umělecké tužky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, kytky, květiny a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy jídel a nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Myška Minie, Ninjago, Příšerky s.r.o. či Plamínek a čtyřkoláci. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: traktor, kočka, houby, netopýr a slon. Ať si vaše dítě užije obrázek ducha.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů