Výběr obrázků


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka duch k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem duch k omalování pro malé děti. Omalovánka duch je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, Duch, obrázek, k vytištění, Pohádky, zdarma, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, online, ke stažení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Duch k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s duchem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pera, pastelové tužky, uhly případně zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku duch lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s duchem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například tužky, pera a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, dopravní prostředky nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Harley Quinn, Stašpytlík, Anna a Elsa a Adiboo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, princezna, princezna a princ, čert anebo plachetnice. Ať si vaše dítě užije omalovánku ducha.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů