Nejstahovanější


Omalovánka s vánočním stromem

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka duch k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná duch k vybarvování pro školáky. Omalovánka duch je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, Pohádky, k vytištění, k vytisknutí, vymalovánky, omalovánky, domalovánky, ke stáhnutí, k tisku, obrázek, Duch, elektronické omalovánky, dětské obrázky, zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Duch k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s duchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, propisovací tužky, křídy případně voskovky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek duch lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s duchem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, temperové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, zvířata, sporty a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, různé sporty a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Angelína balerína, pes Pluto, panenka Winx, Action man a nebo Power Rangers. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, auto, lokomotiva s vagónky, astronaut či liška. Nechť vám omalovánka s duchem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů