Doporučené


Omalovánka králíka k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka duch k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem duch k obarvování pro děti. Omalovánka duch je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, online, zdarma, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, Duch, k tisku, k vytisknutí, pro děti, obrázek, obrázky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Duch k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s duchem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako propisovací tužky, akrylové barvy, pastelky, pastelové tužky a uhly. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek duch lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s duchem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, akrylové barvy nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, písmenka nebo též jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Monster high, Příběh hraček, IronMan, Scooby Doo a Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: princezna, piráti, liška, koně anebo auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem duch.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů