Nej omalovánky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka duch k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem duch k vybarvování pro starší děti. Omalovánka duch je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, omalovánka, vymalovánky, k vytištění, obrázky, pro děti, dětské obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánky, k tisku, Duch, k vytisknutí, obrázek

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Duch k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s duchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, zvýrazňovače, uhlíky, fixy nebo také grafitové tužky. Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici ohromující množství. Obrázek duch lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s duchem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. voskovky, zvýrazňovače či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, zvířata případně lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Sněhurka, Tom a Jerry, Prasátko peppa, Krtek a nebo Power Rangers. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: auta, čert, netopýr, dinosauři nebo raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku duch.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů