Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka afričanka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná afričanka k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, pro děti, obrázek, k vybarvení, online, Afričanka, obrázky, Lidé

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Afričanka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s afričankou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, fixky, akrylové barvy, pera a olejové pastely. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku afričanka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s afričankou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. vodové barvy, fixky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jídla nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Doba ledová, Mickey mouse, Pixel art, Lego a Krteček. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, Santa Klaus, mašinka, slon a nebo plachetnice. Ať si vaše dítko užije malování afričanky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů