Nejhledanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka afričanka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná afričanka k vybarvování pro větší děti. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Afričanka, Lidé, k vytištění, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, k tisku, online, k vybarvení, pro děti, obrázky, obrázek

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Afričanka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s afričankou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, propisovací tužky, grafitové tužky, uhly a nebo pastelové tužky. Možností je dnes pro učitelky k dispozici ohromující množství. Omalovánku afričanka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s afričankou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro učitelky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, propisovací tužky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, druhy automobilů a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Fortnite, Batman, Kocour Garfield, Bratz panenky či Frozen. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, Popeláři, draci, auto a psi. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou afričanka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů