Nejoblíbenější


Obrázek jukeboxu

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka afričanka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná afričanka k omalování pro děti. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Lidé, k tisku, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, ke stažení, Afričanka, k vytištění, zdarma, pro děti

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Afričanka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s afričankou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, propisovací tužky, grafitové tužky, fixy a voskovky. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici celá škála. Omalovánku afričanka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s afričankou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. fixky, propisovací tužky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířata či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Kamarád Timmy, Myška Minie, Na vlásku a Peter Pan. Je ale velmi těžké je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: auta, houby, auto, princezna a princ anebo astronaut. Ať omalovánka afričanka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů