Nejlepší


Omalovánka tenistky

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka afričanka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem afričanka k obarvení pro větší děti. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, Afričanka, ke stažení, zdarma, k tisku, elektronické omalovánky, obrázky, dětské obrázky, k vybarvení, ke stáhnutí, obrázek, omalovánky, Lidé

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Afričanka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s afričankou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, akrylové barvy, olejové pastely anebo propisovací tužky. Možností je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku afričanka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s afričankou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. tempery, pastelové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé kytky, zvířata a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, pohádkové postavy a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Lví král, Myška Minie, Boule a Bill a Tučňáci z Madagaskaru. Je však náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, princezna, liška, auta nebo raketa. Užijte si omalovánku afričanky, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů