Nej obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka afričanka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná afričanka k omalování pro malá děcka. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, online, ke stažení, Afričanka, pro děti, Lidé, k tisku, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Afričanka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s afričankou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tempery, pastelky, olejové pastely a nebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku afričanka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s afričankou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, tempery a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání, sporty a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, hudební nástroje a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Pošťák Pat, Furby, Mašinka Tomáš či Méďa Béďa. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, drak, pes, draci nebo též plachetnice. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou afričanka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů