Nej šest


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka afričanka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná afričanka k obarvení pro ženy. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, Afričanka, vymalovánky, k vytisknutí, omalovánka, Lidé, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, zadarmo, online, pro děti, dětské obrázky, k tisku

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Afričanka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s afričankou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, akrylové barvy, grafitové tužky, uhly a pastelky. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici celá škála. Omalovánku afričanka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s afričankou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, oči dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba propisovací tužky, akrylové barvy a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese případně jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Locika, Království lesních strážců, Paw patrol, Marvel Rocket či Pixel art. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, kočka, psi, netopýr nebo také vláček. Věříme, že se vám obrázek afričanky bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů