Nejlepší


Obrázek psa k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka afričanka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem afričanka k vybarvení pro naše milé prcky. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k tisku, zdarma, obrázek, k vytištění, Lidé, online, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, Afričanka

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Afričanka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s afričankou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, tužky, křídy, propisovací tužky a fixy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku afričanka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s afričankou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač či elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, čísla anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Astroboy, Ledové království, Popelka, Harry Potter či Flintstoneovi. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, čert, Popeláři, netopýr a nebo koně. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou afričanka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů