Nejlepší


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka afričanka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná afričanka k obarvování pro nejmenší děti. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, omalovánky, pro děti, Lidé, k tisku, online, k vytištění, obrázky, zdarma, k vytisknutí, dětské obrázky, vymalovánky, domalovánky, elektronické omalovánky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Afričanka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s afričankou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, akrylové barvy, umělecké tužky, fixy nebo též temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku afričanka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s afričankou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, akrylové barvy případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různé kytky a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Harry Potter, Kocour Garfield, Indiana Jones, Bugs Bunny anebo Pat a Mat. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, slon, piráti, kočka a nebo draci. Užijte si omalovánku afričanky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů