Nej pět


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka afričanka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená afričanka k omalování pro ratolesti. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, online, k tisku, Afričanka, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, Lidé, pro děti

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Afričanka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s afričankou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, uhlíky, olejové pastely anebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku afričanka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s afričankou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, grafitové tužky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, druhy automobilů nebo též kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Frozen, Duhová nevěsta, Batman, Zootropolis případně Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: drak, princezna a princ, vláček, pes či raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem afričanka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů