Top obrázky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek štěněte

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka afričanka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem afričanka ke kreslení pro školáky. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zadarmo, domalovánky, omalovánka, pro děti, zdarma, vymalovánky, Afričanka, obrázky, online, k vytištění, omalovánky, elektronické omalovánky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Afričanka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s afričankou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, uhlíky, grafitové tužky, temperové barvy a zvýrazňovače. Možností je pro starší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku afričanka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s afričankou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, uhlíky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, jídla anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Mickey mouse, Indiana Jones, Život brouka případně Shrek. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme k uložení jsou: princezna, princezna, draci, čert a traktor. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s afričankou.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů