Nej obrázky


Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka afričanka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná afričanka k vybarvování pro malé caparty. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, online, Afričanka, obrázek, k tisku, obrázky, k vytisknutí, zdarma, pro děti, k vybarvení, Lidé

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Afričanka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s afričankou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelové tužky, vodové barvy, fixky a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek afričanka lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s afričankou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, pastelové tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, různé kytky a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, písmena nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Sněhurka, Zvonilka, Fortnite, Mimoni nebo též Mašinka Tomáš. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: auta, čert, kočka, miminko případně auto. Věříme, že se vám obrázek afričanky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů