Nejlepší


Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka roztomilá kravička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem roztomilá kravička ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka roztomilá kravička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Roztomilá kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Roztomilá kravička - A5            Omalovánka - Roztomilá kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Roztomilá kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, k vytisknutí, Roztomilá kravička, elektronické omalovánky, zdarma, vymalovánky, pro děti, obrázek, omalovánky, obrázky, online, ke stáhnutí, k vytištění, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Roztomilá kravička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s roztomilou kravičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, tužky, vodové barvy, pastelové tužky a nebo umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici široká škála. Obrázek roztomilá kravička lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s roztomilou kravičkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí či čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, tužky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, druhy ptáků a pochopitelně i roztomilou kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivé druhy rostlin a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Aladin, Harley Quinn, Ben 10, Kačer Donald či Medvědí bratři. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, sněhulák, raketa, auto a kočka. Ať si vaše dítě užije omalovánku roztomilé kravičky.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů