Nejoblíbenější


Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka roztomilá kravička zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší označená roztomilá kravička k obarvení pro ženy. Omalovánka roztomilá kravička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Roztomilá kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Roztomilá kravička - A5            Omalovánka - Roztomilá kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Roztomilá kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, zdarma, ke stažení, k vytištění, k tisku, obrázek, obrázky, omalovánky, online, omalovánka, dětské obrázky, vymalovánky, pro děti, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Roztomilá kravička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s roztomilou kravičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, tempery, vodové barvy, zvýrazňovače nebo též olejové pastely. Potřeb na malování je pro nejmenší fakt mnoho Omalovánku roztomilá kravička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s roztomilou kravičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskovky, tempery či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, květiny a pochopitelně i roztomilou kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty a nebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Ratatouille, Ferda mravenec, Power Strangers anebo Alf. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, houby, hasiči, astronaut a drak. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem roztomilá kravička.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů