Top obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka kluk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem kluk k obarvení pro děti. Omalovánka kluk je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, online, ke stažení, Lidé, k vytištění, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, zdarma, Kluk

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kluk k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s klukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, akrylové barvy, uhly, tempery nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kluk lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s klukem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pera, akrylové barvy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, jídla, lidské profese a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, různá zvířata či druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Rumcajs, Šmoulové, Příšerky s.r.o. a Kuře Calimero. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, plachetnice, Santa Klaus a liška. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kluku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů