Top omalovánky


Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kluk k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem kluk k vybarvování pro malé děti. Omalovánka kluk je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stáhnutí, k tisku, Kluk, obrázek, elektronické omalovánky, obrázky, vymalovánky, domalovánky, Lidé, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kluk k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s klukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pera, voskové tužky, akrylové barvy nebo také vodové barvy. Pomůcek na malování je pro seniory opravdu mnoho. Omalovánku kluk lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s klukem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, pera a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, jídla případně různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Monster High, Tučňáci z Madagaskaru, Duhová nevěsta, Hulk nebo Krtek. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holky které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, draci, sněhulák, hasiči anebo traktor. Věříme, že se vám obrázek kluku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů