Výběr obrázků


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kluk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná kluk k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka kluk je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Kluk, Lidé, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, obrázek, online, k tisku, k vybarvení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kluk k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s klukem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, křídy, olejové pastely, vodové barvy a uhlíky. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kluk lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s klukem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. pera, křídy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, zvířata a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, hudební nástroje případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Princezna a žabák, Panenka Barbie, Fifi z Květíkova nebo též Locika. Je však velmi složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, hasiči, auto, lokomotiva anebo plachetnice. Ať omalovánka kluk přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů