Nejhledanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka kluk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná kluk k obarvování pro malé i větší děti. Omalovánka kluk je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Kluk, Lidé, pro děti, obrázek, k vytištění, k tisku, zdarma, online, obrázky, k vybarvení, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kluk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s klukem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixky, voskovky, pastelové tužky anebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku kluk lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s klukem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, rostliny, zvířata a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, druhy sportů a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mimoni, pes Pluto, Shrek, Medvídek Pú nebo Šmoulové. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, mašinka, auto, Popeláři či vláček. Ať vám omalovánka kluk přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů