Nej pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kluk k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná kluk k obarvování pro prcky. Omalovánka kluk je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Kluk, obrázky, k vytisknutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k tisku, pro děti, k vybarvení, ke stažení, online, zdarma, Lidé, k vytištění, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kluk k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s klukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, propisovací tužky, olejové pastely, umělecké tužky anebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kluk lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s klukem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, peníze nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, propisovací tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, písmena a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, dopravní prostředky a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Na vlásku, Bořek stavitel, Bugs Bunny, Život brouka nebo též Angelína balerína. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, astronaut, auta, hasiči a piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kluk.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů