Doporučujeme


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kluk k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem kluk k vybarvení pro malé děti. Omalovánka kluk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, obrázek, obrázky, online, pro děti, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, Lidé, k vytisknutí, zdarma, Kluk

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kluk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s klukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, fixky, pastelky, akrylové barvy a voskovky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku kluk lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s klukem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například zvýrazňovače, fixky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, druhy sportů případně hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kocour Garfield, Madagaskar, Lego a Včelka Mája. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, astronaut, auta, auto nebo netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kluku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů