Nej omalovánky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kluk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná kluk k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka kluk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Kluk, zdarma, obrázky, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, Lidé, online, k tisku, k vybarvení, obrázek, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kluk k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s klukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, křídy, akrylové barvy, temperové barvy a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku kluk lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s klukem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba uhly, křídy případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Doba ledová, Mickey mouse, Hot Wheels, Hledá se Nemo či Pat a Mat. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, miminko, drak, lokomotiva nebo také piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kluk.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů