Nejstahovanější


Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kluk k vytisknutí

Omalovánka nazvaná kluk k obarvování pro předškoláky. Omalovánka kluk je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, Kluk, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, Lidé, pro děti, k tisku, obrázky, zadarmo, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, online, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kluk k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s klukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, uhly, umělecké tužky, uhlíky nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro slečny fakt mnoho Omalovánku kluk lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s klukem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, uhly a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, květiny, čísla a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, hudební nástroje nebo také různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Spongebob, Ace Ventura, Action man, Dragon Ball Z a Brawl stars. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, koně, astronaut, princezna a nebo Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek kluku bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů