Doporučujeme


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka kluk k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem kluk k obarvování pro seniory. Omalovánka kluk je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, online, pro děti, omalovánky, obrázek, zdarma, dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázky, vymalovánky, domalovánky, ke stažení, Lidé, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kluk k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s klukem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelky, voskovky, pera případně uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kluk lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s klukem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, dětské oči nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, pastelky anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka, čísla a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, zaměstnání lidí a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Hello Kitty, Fifi z Květíkova, Prasátko peppa, Kuře Calimero nebo také Mimoni. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: psi, astronaut, miminko, princezna či auta. Věříme, že se vám obrázek kluku bude líbit.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů