Nejlepší


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka kluk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem kluk k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka kluk je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, pro děti, zdarma, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, obrázky, Lidé, Kluk, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kluk k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s klukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tempery, voskovky, vodové barvy, zvýrazňovače nebo také fixky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kluk lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s klukem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. tempery, voskovky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, různé sporty anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Scooby Doo, My little pony, Spiderman, Bratz panenky nebo Tom a Jerry. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, loď, netopýr, princezna a princ nebo též plachetnice. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kluk.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů