Top pět


Obrázek slepice k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kluk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná kluk k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka kluk je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kluk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kluk - A5            Omalovánka - Kluk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kluk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zdarma, online, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, ke stažení, k tisku, Kluk, Lidé

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kluk k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s klukem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, olejové pastely, pastelové tužky, fixy a pera. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici široká škála. Obrázek kluk lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s klukem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, olejové pastely nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i kluk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířata či lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Požárník Sam, Krtek, Tom a Jerry, Bezzubka anebo Zvonilka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které tu máme k uložení jsou: dinosauři, raketa, draci, princezna a sněhulák. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kluk.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů