Nejlepší


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno J k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná písmeno J k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka písmeno J je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno J - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Písmeno J - A5            Omalovánka - Písmeno J - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno J patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, Písmeno J, k tisku, k vytisknutí, online, obrázky, obrázek, Znaky, ke stažení, k vytištění, zdarma, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Písmeno J k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno jí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, tempery, uhlíky, křídy či akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty opravdu mnoho. Obrázek písmeno J lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmeno jí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, oči dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například vodové barvy, tempery anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i písmeno j :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Lego příběh, Princezna Leonora, Budulínek, Power Strangers nebo Mimoni. Je však velmi problematické je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, drak, hasiči, auto a liška. Ať omalovánka písmeno J přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů