Nej obrázky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka s nemocným pejskem

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno J k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem písmeno J k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka písmeno J je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno J - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno J - A5            Omalovánka - Písmeno J - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno J patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k tisku, zdarma, obrázek, online, Znaky, pro děti, ke stažení, Písmeno J

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Písmeno J k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s písmeno jí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pera, tempery, propisovací tužky nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno J lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmeno jí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, pera a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i písmeno j :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů anebo zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Anna a Elsa, panenka Winx, Marvel Rocket, Křemílek a Vochomůrka a nebo Hledá se Nemo. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: auto, dinosauři, vláček, astronaut a plachetnice. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmeno jí líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů