Nejstahovanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka písmeno J k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná písmeno J k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka písmeno J je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno J - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Písmeno J - A5            Omalovánka - Písmeno J - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno J patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, zdarma, k vytištění, k tisku, obrázek, pro děti, Znaky, online, Písmeno J, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Písmeno J k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s písmeno jí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, voskové tužky, olejové pastely, uhlíky anebo grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek písmeno J lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmeno jí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, zrak dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, voskové tužky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, písmenka a pochopitelně i písmeno j :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířata nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy panenka Winx, Marvel Rocket, Angry birds, Rumcajs nebo Ledové království. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: liška, hasiči, slon, miminko případně vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmeno jí líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů