Nejvyhledávanější


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno J zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem písmeno J k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka písmeno J je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno J - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno J - A5            Omalovánka - Písmeno J - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno J patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, elektronické omalovánky, domalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, zadarmo, vymalovánky, obrázek, obrázky, ke stažení, Písmeno J, ke stáhnutí, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Písmeno J k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s písmeno jí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, pastelky, voskové tužky případně křídy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Obrázek písmeno J lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmeno jí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač a nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. voskovky, temperové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, zvířata a pochopitelně i písmeno j :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, písmena a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Letopisy Narnie, Asterix a Obelix, Kniha džunglí, Anabela: Vánoční přání a nebo Fifi z Květíkova. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: mašinka, čert, Popeláři, auta anebo hasiči. Ať si vaše dítko užije malování písmeno je.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů