Výběr omalovánek


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno J k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená písmeno J k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka písmeno J je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno J - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno J - A5            Omalovánka - Písmeno J - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno J patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno J, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, Znaky, obrázek, zdarma, pro děti, k tisku, online

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Písmeno J k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmeno jí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, vodové barvy, pastelky anebo temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici pestrá škála. Obrázek písmeno J lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmeno jí má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pastelové tužky, tempery a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, hudební nástroje a pochopitelně i písmeno j :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, různá zvířátka nebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Stašpytlík, U nás na farmě, Popelka, Lion King nebo též Scooby Doo. Je ale problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, auta, liška, traktor a čert. Ať omalovánka písmeno J přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů