Nejstahovanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka basseball zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem basseball k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka basseball je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Basseball - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Basseball - A5            Omalovánka - Basseball - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Basseball patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Basseball, k vytištění, k tisku, ke stažení, online, zdarma, k vytisknutí, pro děti, Sport, k vybarvení, obrázky, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Basseball k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s basseballem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, umělecké tužky, křídy, pastelové tužky a tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek basseball lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s basseballem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, umělecké tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i basseball :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, sporty a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ledové království, My little pony, Princezna Leonora, Gormiti a nebo princezna Sofie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, loď, auta, lokomotiva s vagónky a pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s basseballem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů