Výběr obrázků


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka basseball zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem basseball k omalování pro děti. Omalovánka basseball je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Basseball - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Basseball - A5            Omalovánka - Basseball - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Basseball patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Basseball, obrázek, k vytisknutí, Sport, zdarma, obrázky, ke stažení, k tisku, k vytištění, online, pro děti, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Basseball k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s basseballem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, tempery, fixky anebo vodové barvy. Potřeb na malování je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku basseball lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s basseballem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, voskové tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a pochopitelně i basseball :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, různé kytky a hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Sněhurka, Kniha džunglí, Locika, Hledá se Dory a Červená Karkulka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: drak, Santa Klaus, traktor, dinosauři nebo také netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s basseballem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů