Doporučujeme


Omalovánka tenistky

Omalovánka Rakety určená k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka basseball zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem basseball k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka basseball je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Basseball - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Basseball - A5            Omalovánka - Basseball - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Basseball patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k tisku, online, k vybarvení, obrázky, Sport, ke stažení, obrázek, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, Basseball, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Basseball k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s basseballem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, zvýrazňovače, pera a nebo uhly. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku basseball lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s basseballem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pastelky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i basseball :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmenka nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Pixel art, Batman, Avengers, Locika nebo také Šmoulové. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: koně, Santa Klaus, raketa, pes a čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou basseball.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů