Nejstahovanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka basseball zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná basseball k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka basseball je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Basseball - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Basseball - A5            Omalovánka - Basseball - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Basseball patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, Basseball, obrázek, k vytištění, obrázky, zdarma, online, k tisku, pro děti, Sport, ke stažení, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Basseball k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s basseballem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, voskovky, umělecké tužky, tempery a nebo fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku basseball lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s basseballem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, voskovky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy rostlin, lidské profese a pochopitelně i basseball :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, čísla nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Doba ledová, Angry birds, Gumídci, Fifi z Květíkova anebo Equestria Girls. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, astronaut, auta, vláček či auta. Nechť omalovánka s basseballem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů