Nej pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka basseball zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem basseball k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka basseball je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Basseball - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Basseball - A5            Omalovánka - Basseball - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Basseball patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytištění, k vybarvení, k tisku, zdarma, Basseball, online, ke stažení, obrázek, Sport, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Basseball k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s basseballem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, propisovací tužky, olejové pastely, voskovky a zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Obrázek basseball lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s basseballem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. fixky, propisovací tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, hudební nástroje, písmenka a pochopitelně i basseball :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, zaměstnání lidí a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Madagaskar, Angry birds, Pixel art a nebo Asterix a Obelix. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, astronaut, Santa Klaus, liška nebo také lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s basseballem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů