Top obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka basseball zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem basseball k vybarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka basseball je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Basseball - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Basseball - A5            Omalovánka - Basseball - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Basseball patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, pro děti, k tisku, k vytisknutí, Basseball, obrázky, k vybarvení, online, obrázek, Sport, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Basseball k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s basseballem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, fixky, grafitové tužky, tužky a nebo voskovky. Možností je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku basseball lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s basseballem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. umělecké tužky, fixky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zaměstnání, pohádkové postavy a pochopitelně i basseball :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, jídla nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bezzubka, Kim Possible, Život brouka, Kniha džunglí či panenka Winx. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, miminko, princezna, Santa Klaus nebo též drak. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s basseballem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů