Výběr omalovánek


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka duha k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem duha k obarvení pro starší děti. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, online, zdarma, obrázky, obrázek, Ostatní, ke stažení, k vytištění, Duha, k vybarvení, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Duha k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s duhou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pera, pastelové tužky, fixky anebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku duha lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s duhou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, pera nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, dopravní prostředky a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Bakugan, Rumcajs, Lví hlídka případně Život brouka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, mašinka, auta, loď a houby. Ať si vaše dítko užije malování duhy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů