Nej omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka duha k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná duha k vybarvování pro slečny. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, omalovánky, omalovánka, obrázky, k vytištění, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, k tisku, zadarmo, ke stažení, pro děti, zdarma, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Duha k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s duhou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixy, tužky, akrylové barvy, pastelové tužky a vodové barvy. Malovacích potřeb je pro tatínky k dispozici pestrá škála. Obrázek duha lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s duhou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé kytky, lidské profese a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, kytky nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Hulk, Lion King, IronMan případně Petr Pan. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, lokomotiva, Popeláři, lokomotiva s vagónky anebo princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou duhy.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů