Doporučujeme


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka duha k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem duha ke kreslení pro prcky. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k tisku, Duha, online, zdarma, Ostatní, k vytištění, obrázky, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Duha k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s duhou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, umělecké tužky, voskovky, akrylové barvy a křídy. Možností je pro větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku duha lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s duhou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například olejové pastely, umělecké tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy jídel a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, My little pony, Princezna a žabák, Hot Wheels či IronMan. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: netopýr, houby, princezna, piráti a astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou duha.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů