Nej pět


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka duha k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená duha k obarvování pro děti. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, ke stažení, Duha, pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázek, k vytištění, obrázky, zdarma, Ostatní, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Duha k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s duhou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, fixky, křídy, pastelky nebo též akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku duha lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s duhou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, čas nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba fixy, fixky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy ptáků nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Gormiti, Bořek stavitel, Bezzubka, Indiana Jones nebo Stašpytlík. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, vláček, astronaut, dinosauři případně princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou duha.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů