Nej obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka duha k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem duha k omalování pro malé ratolesti. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, obrázek, online, pro děti, k vybarvení, ke stažení, Duha, zdarma, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Duha k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s duhou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, fixy, vodové barvy a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky fakt mnoho Omalovánku duha lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s duhou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, pastelky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, sporty, jídla a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, postavy z pohádek nebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Angry birds, Fortnite, My little pony nebo také Tarzan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, drak, lokomotiva s vagónky, dinosauři anebo hasiči. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka duhy bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů