Výběr obrázků


Omalovánka s nemocným pejskem

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka duha k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem duha ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vybarvení, k tisku, obrázky, ke stažení, zdarma, Duha, k vytištění, online, obrázek, k vytisknutí, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Duha k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s duhou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, temperové barvy, zvýrazňovače, uhly či akrylové barvy. Potřeb na malování je pro kluky a holky vskutku mnoho. Omalovánku duha lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s duhou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například pera, temperové barvy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé kytky nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Spiderman, Adiboo, Princezna a žabák, Lví král a nebo Gumídci. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva, raketa, drak a čert. Nechť omalovánka s duhou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů