Nej obrázky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka duha k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem duha k omalování pro kluky. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, Duha, obrázky, k tisku, Ostatní, omalovánky, vymalovánky, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, zdarma, k vytištění, k vybarvení, ke stáhnutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Duha k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s duhou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, propisovací tužky, zvýrazňovače, fixy a uhly. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku duha lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s duhou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, propisovací tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, zvířátka a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, hudební nástroje či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Ninjago, Fortnite, Furby, Batman a nebo Mickey mouse. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, hasiči, miminko, mašinka anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou duhy.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů