Nejlepší


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka duha k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená duha k vybarvení pro školáky. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, obrázky, k tisku, zdarma, k vybarvení, ke stažení, pro děti, online, Ostatní, k vytisknutí, Duha

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Duha k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s duhou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, uhlíky, grafitové tužky, pera případně fixky. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku duha lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s duhou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskovky, uhlíky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, květiny či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Gormiti, Monster High, Hannah Montana, Kung Fu Panda a nebo Furby. Je však problematické je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme k uložení jsou: miminko, vláček, Santa Klaus, loď a dinosauři. Užijte si omalovánku duhy, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů