Top omalovánky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka duha k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená duha ke kreslení pro holky i kluky. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, pro děti, online, k tisku, zdarma, obrázek, k vybarvení, Ostatní, Duha, k vytištění, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Duha k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s duhou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tužky, křídy, propisovací tužky, grafitové tužky případně zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek duha lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s duhou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, křídy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, kytky a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jídla nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Kocour Garfield, Locika, Tom a Jerry anebo Avatar. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, kočka, raketa, vláček nebo též čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s duhou.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů