Nej obrázky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka duha k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná duha k omalování pro maminky. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, ke stažení, vymalovánky, k tisku, online, dětské obrázky, Ostatní, ke stáhnutí, k vytištění, Duha, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Duha k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s duhou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, uhly, temperové barvy, umělecké tužky nebo také fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku duha lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s duhou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. pera, uhly nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, jídla a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Star Wars, Duhová nevěsta, Máša a medvěd, Kocour Garfield a Tučňáci z Madagaskaru. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: astronaut, slon, sněhulák, psi a nebo vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou duhy.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů