Výběr obrázků


Omalovánka tenistky

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka písmeno V zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem písmeno V k omalování pro seniory. Omalovánka písmeno V je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno V - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno V - A5            Omalovánka - Písmeno V - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno V patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, obrázek, online, ke stažení, zadarmo, domalovánky, vymalovánky, omalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, obrázky, ke stáhnutí, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno V k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s písmenem vem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, olejové pastely, temperové barvy, voskové tužky případně tužky. Výtvarných potřeb je pro slečny vskutku mnoho. Omalovánku písmeno V lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmenem vem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. zvýrazňovače, olejové pastely nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i písmena v :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, druhy sportů a nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Super Mario, pes Pluto, Bugs Bunny, Indiana Jones a Lví hlídka. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, kočka, lokomotiva, astronaut anebo dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno V.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů