Nejlepší


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno V k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem písmeno V ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka písmeno V je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno V - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno V - A5            Omalovánka - Písmeno V - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno V patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k vytištění, Znaky, obrázky, k tisku, Písmeno V, obrázek, online, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno V k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem vem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, grafitové tužky, umělecké tužky, voskovky a křídy. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno V lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmenem vem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, počítač případně peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, grafitové tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířata, písmena a pochopitelně i písmena v :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, různé sporty anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Aladin, Kim Possible, Marvel Rocket případně Angelína balerína. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, miminko, pes, mašinka a dinosauři. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka písmena vu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů