Doporučujeme


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno V zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem písmeno V k vybarvení pro holčičky. Omalovánka písmeno V je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno V - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno V - A5            Omalovánka - Písmeno V - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno V patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, omalovánka, omalovánky, zadarmo, elektronické omalovánky, obrázky, Písmeno V, k vytisknutí, zdarma, vymalovánky, ke stáhnutí, k tisku, pro děti, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno V k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmenem vem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, temperové barvy, pastelky anebo olejové pastely. Možností je dnes pro puberťáky fakt mnoho Obrázek písmeno V lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmenem vem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, grafitové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, zvířata a pochopitelně i písmena v :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, různá zvířátka a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Teletubbies, Budulínek, Kim Possible, Krtek nebo také Bakugan. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, princezna, loď, draci a nebo traktor. Nechť omalovánka s písmenem vem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů