Nejlepší


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno V k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem písmeno V k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka písmeno V je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno V - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno V - A5            Omalovánka - Písmeno V - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno V patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, obrázky, k vybarvení, k vytištění, zdarma, ke stažení, k tisku, Znaky, pro děti, k vytisknutí, Písmeno V, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno V k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s písmenem vem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixky, tempery, umělecké tužky a pera. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno V lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s písmenem vem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například zvýrazňovače, fixky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání lidí, druhy automobilů a pochopitelně i písmena v :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, druhy sportů a různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bezzubka, Chuggington, Doba ledová, Zhu Zhu Pets nebo také My little pony. Je ale hodně nákladné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: vláček, sněhulák, auta, lokomotiva s vagónky anebo auto. Ať vám omalovánka písmeno V přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů