Výběr obrázků


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem kniha k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka kniha je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha - A5            Omalovánka - Kniha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, online, obrázky, ke stažení, zdarma, Ostatní, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, Kniha, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kniha k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s knihou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, tempery, křídy, voskové tužky a propisovací tužky. Možností je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kniha lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s knihou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, čas nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, tempery nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i knihu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, rostliny nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Locika, Kačer Donald, Blesk McQueen, Harley Quinn nebo též Kim Possible. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, princezna a princ, auto případně slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kniha.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů