Top obrázky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka andílek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem andílek k omalování pro nejmenší. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Andílek, Pohádky, pro děti, ke stažení, omalovánka, domalovánky, obrázek, k vybarvení, k vytištění, obrázky, zdarma, omalovánky, k vytisknutí, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Andílek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s andílekem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, pera, křídy či zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici celá škála. Omalovánku andílek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s andílekem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, olejové pastely nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, různá zvířata a zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Holly Hobbie, Superčarodějnice, Anabela: Vánoční přání, Elena z Avaloru případně Peter Pan. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, vláček, sněhulák, drak nebo také auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou andílek.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů