Nejlepší


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka andílek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná andílek k omalování pro dospělé. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, vymalovánky, zadarmo, omalovánky, ke stažení, dětské obrázky, omalovánka, domalovánky, Pohádky, k vytištění, online, ke stáhnutí, obrázky, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Andílek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s andílekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, propisovací tužky, akrylové barvy, tempery anebo vodové barvy. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku andílek lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s andílekem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, propisovací tužky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, zvířátka a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Lví hlídka, Hot Wheels, Simpsonovi, Budulínek nebo také Indiana Jones. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, plachetnice, loď, kočka či pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou andíleku.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů