Nejhledanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka andílek k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná andílek k obarvení pro školáky. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, k vytištění, pro děti, zdarma, obrázek, obrázky, ke stažení, k vybarvení, Pohádky, online, Andílek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Andílek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s andílekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, fixky, akrylové barvy, vodové barvy a křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku andílek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s andílekem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například voskovky, fixky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, čísla a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Kačer Donald, Astroboy, Bezzubka, Marvel Rocket a nebo Želvy Ninja. Je ale nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: auta, draci, Santa Klaus, loď případně dinosauři. Ať omalovánka andílek přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů