Výběr obrázků


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka andílek zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem andílek k vybarvování pro učitelky. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, domalovánky, obrázky, ke stažení, obrázek, omalovánka, zadarmo, vymalovánky, k vybarvení, omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Andílek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s andílekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, fixy, temperové barvy, pastelky či olejové pastely. Potřeb na malování je pro chlapce opravdu mnoho. Omalovánku andílek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s andílekem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, fixy případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, zaměstnání a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, květiny a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Panenka Barbie, Paw patrol, Šmoulové, Kouzelná beruška a černý kocour a Superčarodějnice. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, auta, slon, kočka a nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou andílek.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů