Top šest


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka andílek k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem andílek k vybarvení pro kluky. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, k tisku, omalovánka, obrázek, obrázky, ke stažení, online, vymalovánky, k vytištění, k vytisknutí, Pohádky, dětské obrázky, Andílek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Andílek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s andílekem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, vodové barvy, křídy, temperové barvy a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku andílek lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s andílekem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba fixy, vodové barvy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, zvířata a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmena nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Tučňáci z Madagaskaru, Mašinka Tomáš, Monster High a nebo Spongebob. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, auta, čert, princezna a princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování andíleku.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů