Doporučené


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka andílek k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem andílek k vybarvování pro nejmenší děcka. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Andílek, k vytištění, ke stažení, online, zdarma, Pohádky, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázek, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Andílek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s andílekem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, uhlíky, grafitové tužky, pastelky nebo také olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro menší i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku andílek lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s andílekem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixy, uhlíky či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, rostliny, pohádkové postavy a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, květiny anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Harry Potter, Brawl stars, Superčarodějnice, Blesk McQueen a Bugs Bunny. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, hasiči, sněhulák, čert a nebo pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem andílek.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů