Nej obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka andílek k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem andílek k vybarvení pro děti. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vybarvení, obrázky, Pohádky, obrázek, k vytištění, Andílek, k tisku, pro děti, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Andílek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s andílekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixky, umělecké tužky, olejové pastely anebo pera. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici pestrá škála. Obrázek andílek lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s andílekem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, fixky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, druhy automobilů nebo druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Peter Pan, Locika, Jak vycvičit draka, Kamarád Timmy a nebo Spongebob. Je však nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, psi, lokomotiva s vagónky, hasiči a loď. Ať omalovánka andílek přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů