Nejstahovanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka andílek k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná andílek k vybarvení pro nejmenší děti. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, pro děti, zdarma, k vytisknutí, Pohádky, k vytištění, obrázek, k tisku, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Andílek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Andílek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s andílekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, vodové barvy, umělecké tužky, pastelové tužky případně fixy. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku andílek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s andílekem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například voskové tužky, vodové barvy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků, písmena a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, různá zvířata a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Budulínek, Lion King, pes Pluto, Frozen a Krteček. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, netopýr, liška, miminko či drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou andílek.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů