Nej omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka andílek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem andílek k vybarvování pro naše milé prcky. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, pro děti, obrázek, k vybarvení, k tisku, Pohádky, zdarma, Andílek, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Andílek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s andílekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pastelky, fixy, fixky a pera. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku andílek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s andílekem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, pastelky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, pohádkové postavy a písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Popelka, Šmoulové, Jak vycvičit draka nebo Kocour Garfield. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, dinosauři, lokomotiva, auto nebo též koně. Nechť omalovánka s andílekem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů