Nejoblíbenější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka andílek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená andílek k obarvování pro nejmenší děcka. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, pro děti, online, Andílek, Pohádky, zdarma, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, k tisku, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Andílek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s andílekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, uhlíky, umělecké tužky, fixky nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro slečny k dispozici pestrá škála. Omalovánku andílek lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s andílekem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. tempery, uhlíky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jídla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, květiny anebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Bakugan, Tom a Jerry, Prasátko peppa, Lego příběh a Příšerky s.r.o.. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme ke stažení jsou: princezna, miminko, piráti, astronaut či sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou andílek.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů