Nejvyhledávanější


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vysavač k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem vysavač k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka vysavač je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vysavač - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Vysavač - A5            Omalovánka - Vysavač - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vysavač patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, obrázek, k vybarvení, Ostatní, Vysavač, ke stažení, k vytištění, online, pro děti, obrázky, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Vysavač k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s vysavačem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, zvýrazňovače, tempery, pera případně voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku vysavač lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s vysavačem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, elektřinu nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. akrylové barvy, zvýrazňovače nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a pochopitelně i vysavače :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy jídel a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy panenka Winx, Harry Potter, Hot Wheels, IronMan nebo také U nás na farmě. Je ale složité je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, lokomotiva s vagónky, miminko, draci a auto. Ať vám omalovánka vysavač přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů