Nej pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka vysavač k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem vysavač k vybarvení pro větší děti. Omalovánka vysavač je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Vysavač - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vysavač - A5            Omalovánka - Vysavač - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vysavač patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, omalovánka, obrázek, zadarmo, k vytisknutí, k vybarvení, vymalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, obrázky, Ostatní, domalovánky, online, omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Vysavač k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s vysavačem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, pera, pastelky případně akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku vysavač lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s vysavačem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, fixy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, různé sporty a pochopitelně i vysavače :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jídla nebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Littlest Pet Shop, Aladin, Kniha džunglí a Jak vycvičit draka. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: draci, auto, čert, traktor či pes. Nechť vám omalovánka s vysavačem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů