Top omalovánky


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 7 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Marek 7 k obarvování pro starší děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelium podle Marka 4:35-41. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 7 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 7 - A5            Omalovánka - Marek 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánka, k tisku, pro děti, elektronické omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, dětské obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, Marek 7, online, k vybarvení, domalovánky, Bible a křesťanství

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 7 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Marek 7 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, umělecké tužky, fixky anebo uhly. Malovacích potřeb je pro holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Marek 7 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Marek 7 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. křídy, akrylové barvy případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i Marek 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata a různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Asterix a Obelix, Action man, Among Us a Legenda o Mulan. Je však nákladné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stažení jsou: pes, hasiči, princezna, kočka či Popeláři. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Marek 7 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů