Nejvyhledávanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 7 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem Marek 7 k vybarvování pro holčičky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelium podle Marka 4:35-41. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 7 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Marek 7 - A5            Omalovánka - Marek 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, dětské obrázky, omalovánka, ke stáhnutí, vymalovánky, k vybarvení, pro děti, obrázky, domalovánky, obrázek, zdarma, elektronické omalovánky, Bible a křesťanství, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Marek 7 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, temperové barvy, křídy, pastelové tužky nebo také voskovky. Výtvarných potřeb je pro holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Marek 7 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Marek 7 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhly, temperové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Marek 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, sporty a nebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Chuggington, Aladin, Bratz panenky, Prasátko peppa nebo též Kačer Donald. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, hasiči, koně, miminko a Santa Klaus. Nechť omalovánka s Marek 7 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů