Nejhledanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 7 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Marek 7 k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelium podle Marka 4:35-41. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 7 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 7 - A5            Omalovánka - Marek 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vytištění, Marek 7, k vybarvení, ke stažení, k tisku, zdarma, obrázek, pro děti, Bible a křesťanství, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Marek 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Marek 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, fixy, pastelové tužky, grafitové tužky nebo též uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Marek 7 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Marek 7 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i Marek 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, hudební nástroje a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Harry Potter, Avengers, Ledové království, Shrek a Bob a Bobek. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: houby, raketa, netopýr, traktor či piráti. Nechť omalovánka s Marek 7 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů