Top pět


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 7 k vytisknutí

Omalovánka s názvem Marek 7 k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelium podle Marka 4:35-41. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 7 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Marek 7 - A5            Omalovánka - Marek 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázky, zdarma, online, obrázek, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, Marek 7, pro děti, Bible a křesťanství

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 7 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Marek 7 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, pera, fixky a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Marek 7 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 7 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, temperové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, zvířátka a pochopitelně i Marek 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, písmenka a nebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Červená Karkulka, princezna Sofie, Tom a Jerry, Locika nebo také Méďa Béďa. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které zde máme ke stažení jsou: koně, traktor, netopýr, draci případně miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Marek 7.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů