Nejhledanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zuřící pes k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem zuřící pes k omalování pro chlapce. Omalovánka zuřící pes je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zuřící pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Zuřící pes - A5            Omalovánka - Zuřící pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zuřící pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, Zuřící pes, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, domalovánky, ke stažení, zadarmo, obrázky, pro děti, vymalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zuřící pes k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s zuřícím psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, fixy, pastelky, umělecké tužky nebo též fixky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku zuřící pes lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s zuřícím psem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, fixy anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i zuřící psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, dopravní prostředky a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy princezna Sofie, Scooby Doo, Paw patrol, Alf a Furby. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, čert, psi, lokomotiva a plachetnice. Ať omalovánka zuřící pes přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů