Výběr obrázků


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zuřící pes zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem zuřící pes k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka zuřící pes je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zuřící pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zuřící pes - A5            Omalovánka - Zuřící pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zuřící pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, vymalovánky, ke stažení, domalovánky, k vybarvení, obrázek, omalovánka, obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zuřící pes k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zuřícím psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, tužky, propisovací tužky, uhly a vodové barvy. Možností je dnes pro ženy k dispozici široká škála. Obrázek zuřící pes lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s zuřícím psem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii a nebo čas. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i zuřící psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Lego, Astroboy, Bambi, Spongebob a nebo Alf. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, sněhulák, miminko, astronaut či netopýr. Věříme, že se vám obrázek zuřícího psu bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů