Top omalovánky


Obrázek skůtru k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Omalovánka zuřící pes k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem zuřící pes k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka zuřící pes je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zuřící pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zuřící pes - A5            Omalovánka - Zuřící pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zuřící pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, dětské obrázky, pro děti, obrázek, zadarmo, omalovánka, Zvířata, domalovánky, omalovánky, k vytisknutí, zdarma, obrázky, online, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zuřící pes k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s zuřícím psem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, voskové tužky, tužky a uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro puberťáky opravdu mnoho. Obrázek zuřící pes lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s zuřícím psem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. tempery, pastelové tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, čísla a pochopitelně i zuřící psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, květiny a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Požárník Sam, panenka Winx, Bakugan, Mario nebo Ratatouille. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: netopýr, psi, drak, Popeláři nebo také auto. Užijte si omalovánku zuřícího psu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů