Nej omalovánky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zuřící pes zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná zuřící pes k omalování pro slečny. Omalovánka zuřící pes je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zuřící pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Zuřící pes - A5            Omalovánka - Zuřící pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zuřící pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, vymalovánky, omalovánky, omalovánka, Zvířata, k vybarvení, pro děti, zadarmo, k vytištění, online, k vytisknutí, zdarma, Zuřící pes, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zuřící pes k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zuřícím psem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, tužky, voskové tužky, uhly a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Obrázek zuřící pes lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s zuřícím psem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, dětské oči či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tempery, tužky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i zuřící psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, postavy z pohádek nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Bořek stavitel, Na vlásku, Pejsek a kočička, Zootropolis či Kim Possible. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stažení jsou: pes, Santa Klaus, auto, drak anebo netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem zuřící pes.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů