Doporučujeme


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka píšťalka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem píšťalka k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka píšťalka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Píšťalka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Píšťalka - A5            Omalovánka - Píšťalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Píšťalka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, pro děti, zdarma, ke stažení, k vytištění, Ostatní, obrázky, k tisku, Píšťalka, k vybarvení, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Píšťalka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s píšťalkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, křídy, fixy, akrylové barvy případně pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka k dispozici široká škála. Obrázek píšťalka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s píšťalkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, oči dětí či čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. umělecké tužky, křídy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, zvířata a pochopitelně i píšťalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zvířátka anebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Scooby Doo, Šmoulové, Locika, Křemílek a Vochomůrka či Peter Pan. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, pes, koně, astronaut nebo liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s píšťalkou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů