Nej pět


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka třešně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem třešně k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka třešně je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Třešně - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Třešně - A5            Omalovánka - Třešně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Třešně patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, Ovoce, Třešně, k vytištění, zdarma, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, pro děti, obrázek, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Třešně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s třešněmi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, křídy, pera či olejové pastely. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku třešně lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s třešněmi má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskovky, temperové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy jídel, písmena a pochopitelně i třešně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, druhy ptáků a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Frozen, Zootropolis, Lego příběh a Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: koně, slon, liška, auto a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou třešně.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů