Výběr obrázků


Obrázek jukeboxu

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka třešně k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem třešně ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka třešně je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Třešně - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Třešně - A5            Omalovánka - Třešně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Třešně patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, obrázky, ke stažení, Třešně, pro děti, zdarma, online, k vybarvení, k tisku, Ovoce, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Třešně k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s třešněmi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, umělecké tužky, olejové pastely, grafitové tužky a voskovky. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku třešně lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s třešněmi má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, umělecké tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i třešně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, čísla či jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Madagaskar, Power Strangers, Simpsonovi, Shrek nebo také Littlest Pet Shop. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: princezna, astronaut, houby, astronaut a nebo psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou třešní.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů