Nejstahovanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka třešně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem třešně k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka třešně je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Třešně - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Třešně - A5            Omalovánka - Třešně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Třešně patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, online, Ovoce, obrázek, k tisku, Třešně, pro děti, zdarma, k vytištění, obrázky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Třešně k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s třešněmi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, uhlíky, grafitové tužky, pera a nebo fixky. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku třešně lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s třešněmi má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, uhlíky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i třešně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, zaměstnání a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy IronMan, Červená Karkulka, Littlest Pet Shop, Asterix a Obelix a Želvy Ninja. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: auta, liška, kočka, princezna a princ nebo také piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s třešněmi líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů