Top obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek štěněte

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka třešně k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem třešně ke kreslení pro chlapečky. Omalovánka třešně je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Třešně - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Třešně - A5            Omalovánka - Třešně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Třešně patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: vymalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, Třešně, omalovánky, online, obrázek, domalovánky, obrázky, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, k vytištění, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Třešně k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s třešněmi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, uhly, pastelové tužky a tužky. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky opravdu mnoho. Omalovánku třešně lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s třešněmi má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například vodové barvy, pera případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, různé sporty a pochopitelně i třešně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata a hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Lego příběh, Hledá se Dory, Doba ledová, Sněhurka anebo Angry birds. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: mašinka, dinosauři, draci, hasiči nebo drak. Užijte si omalovánku třešní, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů