Doporučené


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka třešně k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem třešně k obarvení pro děti. Omalovánka třešně je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Třešně - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Třešně - A5            Omalovánka - Třešně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Třešně patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vybarvení, Třešně, omalovánka, domalovánky, Ovoce, k vytisknutí, obrázek, online, obrázky, zadarmo, ke stažení, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Třešně k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s třešněmi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, fixy, uhlíky a křídy. Výtvarných potřeb je pro dospělé k dispozici vskutku hodně. Obrázek třešně lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s třešněmi má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, druhy ptáků a pochopitelně i třešně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, různé sporty nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Flintstoneovi, Tarzan, Rio anebo Ferda mravenec. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: čert, netopýr, draci, auta či miminko. Užijte si omalovánku třešní, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů