Nej pět


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka třešně k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem třešně k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka třešně je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Třešně - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Třešně - A5            Omalovánka - Třešně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Třešně patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, obrázky, Třešně, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, online, zdarma, ke stažení, Ovoce, k tisku, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Třešně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s třešněmi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, vodové barvy, křídy a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku třešně lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s třešněmi má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. voskovky, pastelky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zvířata, lidské profese a pochopitelně i třešně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, hudební nástroje a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Scooby Doo, Marvel Rocket, Locika, Pat a Mat nebo též Equestria Girls. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: piráti, princezna, houby, auto nebo také vláček. Užijte si omalovánku třešní, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů