Nej pět


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka třešně k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem třešně k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka třešně je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Třešně - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Třešně - A5            Omalovánka - Třešně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Třešně patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, pro děti, obrázek, Třešně, online, zdarma, Ovoce, k vytištění, k vybarvení, k tisku, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Třešně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s třešněmi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, grafitové tužky, propisovací tužky, olejové pastely a pera. Výtvarných potřeb je pro ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku třešně lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s třešněmi má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například fixy, grafitové tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, čísla, květiny a pochopitelně i třešně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, lidské profese anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Avatar, Astroboy, Aladin nebo také Želvy Ninja. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: loď, Santa Klaus, čert, dinosauři a miminko. Ať si vaše dítko užije malování třešní.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů