Nejlepší


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka třešně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná třešně k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka třešně je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Třešně - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Třešně - A5            Omalovánka - Třešně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Třešně patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytištění, Třešně, pro děti, k vytisknutí, online, obrázky, zdarma, k tisku, k vybarvení, Ovoce, obrázek, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Třešně k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s třešněmi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, křídy, pastelky, voskovky nebo uhlíky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku třešně lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s třešněmi má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peněženku, peníze či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixy, křídy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i třešně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, lidské profese nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ledové království, Madagaskar, Mimoni, Bugs Bunny či Anna a Elsa. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, miminko, auta, sněhulák anebo liška. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka třešní bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů