Nej obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka sloní hlava k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem sloní hlava k vybarvování pro chlapečky. Omalovánka sloní hlava je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sloní hlava - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sloní hlava - A5            Omalovánka - Sloní hlava - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sloní hlava patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytisknutí, zadarmo, pro děti, domalovánky, obrázky, k vytištění, Zvířata, ke stáhnutí, omalovánka, vymalovánky, omalovánky, k vybarvení, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Sloní hlava k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s sloní hlavou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, voskové tužky, uhly, uhlíky a fixy. Možností je pro dívky opravdu mnoho. Omalovánku sloní hlava lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s sloní hlavou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, voskové tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, lidské profese, různé kytky a pochopitelně i sloní hlavu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Pan Včelka, Angelína balerína, Rumcajs, Život brouka a Červená Karkulka. Je ale těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: psi, miminko, auta, kočka případně vláček. Věříme, že se vám obrázek sloní hlavy bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů