Nejvyhledávanější


Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sloní hlava zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem sloní hlava k omalování pro prcky. Omalovánka sloní hlava je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sloní hlava - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Sloní hlava - A5            Omalovánka - Sloní hlava - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sloní hlava patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, obrázky, omalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, omalovánka, vymalovánky, zadarmo, k vytisknutí, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stažení, Sloní hlava, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Sloní hlava k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s sloní hlavou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, pastelové tužky, umělecké tužky a akrylové barvy. Možností je dnes pro ženy k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek sloní hlava lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s sloní hlavou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskové tužky, vodové barvy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, zvířata a pochopitelně i sloní hlavu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířata a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hot Wheels, Locika, Medvědí bratři, Atlantida: Tajemná říše případně Flintstones. Je ale nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: Popeláři, houby, slon, koně a auto. Užijte si omalovánku sloní hlavy, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů