Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka sloní hlava k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná sloní hlava k obarvení pro starší děti. Omalovánka sloní hlava je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sloní hlava - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Sloní hlava - A5            Omalovánka - Sloní hlava - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sloní hlava patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, omalovánka, omalovánky, online, zdarma, zadarmo, pro děti, k vybarvení, obrázky, domalovánky, k tisku, ke stažení, obrázek, Sloní hlava

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Sloní hlava k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s sloní hlavou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, tužky, vodové barvy, křídy nebo též tempery. Výtvarných potřeb je pro puberťáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku sloní hlava lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sloní hlavou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixy, tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i sloní hlavu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, různé sporty a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Doba ledová, Toy Story, Kim Possible, Hulk nebo Gumídci. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, Popeláři, slon, mašinka či raketa. Ať si vaše dítě užije omalovánku sloní hlavy.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů