Nej obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka truhla k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem truhla ke kreslení pro kluky. Truhla bývá obvykle ze dřeva nebo železa, může být potažena kůží lze ji obvykle uzamknout klíčem. Menší z nich slouží k uchovávání důležitých dokumentů, peněz nebo zlata. Do větších truhel se ukládaly běžné předměty denní potřeby - šaty, jídlo apod. Omalovánka truhla je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Truhla - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Truhla - A5            Omalovánka - Truhla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Truhla patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, zadarmo, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, ke stáhnutí, omalovánky, elektronické omalovánky, Ostatní, online, obrázky, Truhla, pro děti, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Truhla k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s truhlou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, propisovací tužky, uhlíky a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku truhla lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s truhlou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. zvýrazňovače, voskové tužky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, lidské profese a pochopitelně i truhlu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Hulk, Červená Karkulka, Bořek stavitel, Ledové království nebo také Jak vycvičit draka. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: mašinka, sněhulák, raketa, Popeláři a dinosauři. Nechť omalovánka s truhlou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů