Nej obrázky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka truhla k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem truhla k obarvení pro malá děcka. Truhla bývá obvykle ze dřeva nebo železa, může být potažena kůží lze ji obvykle uzamknout klíčem. Menší z nich slouží k uchovávání důležitých dokumentů, peněz nebo zlata. Do větších truhel se ukládaly běžné předměty denní potřeby - šaty, jídlo apod. Omalovánka truhla je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Truhla - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Truhla - A5            Omalovánka - Truhla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Truhla patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, online, Ostatní, obrázky, obrázek, Truhla, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Truhla k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s truhlou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tužky, vodové barvy, uhlíky, voskové tužky a nebo křídy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Omalovánku truhla lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s truhlou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. tužky, vodové barvy případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, pohádkové postavy, sporty a pochopitelně i truhlu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy sportů a písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Peter Pan, Tarzan, Superman, Shrek a Bezzubka. Je však velmi těžké je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, astronaut, liška, slon nebo plachetnice. Ať vám omalovánka truhla přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů