Nejvyhledávanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka truhla k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem truhla k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Truhla bývá obvykle ze dřeva nebo železa, může být potažena kůží lze ji obvykle uzamknout klíčem. Menší z nich slouží k uchovávání důležitých dokumentů, peněz nebo zlata. Do větších truhel se ukládaly běžné předměty denní potřeby - šaty, jídlo apod. Omalovánka truhla je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Truhla - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Truhla - A5            Omalovánka - Truhla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Truhla patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, pro děti, Truhla, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, Ostatní, online, obrázek, obrázky, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Truhla k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s truhlou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, vodové barvy, propisovací tužky, umělecké tužky případně akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce fakt mnoho Omalovánku truhla lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s truhlou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhly, vodové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání, hudební nástroje a pochopitelně i truhlu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, lidské profese a nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Zootropolis, panenka Winx, Peter Pan, Mickey mouse a Sněhurka. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: auta, auto, dinosauři, drak nebo draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou truhly.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů