Nejlepší


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka truhla k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem truhla k obarvení pro školáky. Truhla bývá obvykle ze dřeva nebo železa, může být potažena kůží lze ji obvykle uzamknout klíčem. Menší z nich slouží k uchovávání důležitých dokumentů, peněz nebo zlata. Do větších truhel se ukládaly běžné předměty denní potřeby - šaty, jídlo apod. Omalovánka truhla je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Truhla - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Truhla - A5            Omalovánka - Truhla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Truhla patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, obrázek, obrázky, pro děti, k tisku, k vytisknutí, Truhla, Ostatní, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Truhla k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s truhlou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tempery, uhlíky, voskovky či voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek truhla lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s truhlou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například zvýrazňovače, tempery a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i truhlu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy automobilů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Equestria Girls, Alf, Gumídci, Příběh hraček případně Mimoni. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: dinosauři, traktor, liška, mašinka a nebo hasiči. Nechť omalovánka s truhlou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů