Nejoblíbenější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka truhla k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem truhla k vybarvení pro tatínky. Truhla bývá obvykle ze dřeva nebo železa, může být potažena kůží lze ji obvykle uzamknout klíčem. Menší z nich slouží k uchovávání důležitých dokumentů, peněz nebo zlata. Do větších truhel se ukládaly běžné předměty denní potřeby - šaty, jídlo apod. Omalovánka truhla je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Truhla - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Truhla - A5            Omalovánka - Truhla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Truhla patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, elektronické omalovánky, k tisku, ke stáhnutí, Truhla, vymalovánky, Ostatní, ke stažení, obrázky, omalovánka, dětské obrázky, online, zdarma, domalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Truhla k vytištění pro děti

Omalovánka s truhlou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, olejové pastely, voskové tužky, umělecké tužky nebo také fixky. Malovacích potřeb je pro dospělé k dispozici vskutku hodně. Omalovánku truhla lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s truhlou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixy, olejové pastely či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i truhlu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, květiny případně jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Power Strangers, Littlest Pet Shop, Among Us, Pinocchio a Ratatouille. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: slon, mašinka, liška, Popeláři anebo astronaut. Užijte si omalovánku truhly, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů