Doporučujeme


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka truhla zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk s názvem truhla k vybarvování pro dospělé. Truhla bývá obvykle ze dřeva nebo železa, může být potažena kůží lze ji obvykle uzamknout klíčem. Menší z nich slouží k uchovávání důležitých dokumentů, peněz nebo zlata. Do větších truhel se ukládaly běžné předměty denní potřeby - šaty, jídlo apod. Omalovánka truhla je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Truhla - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Truhla - A5            Omalovánka - Truhla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Truhla patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, Ostatní, ke stáhnutí, dětské obrázky, k tisku, elektronické omalovánky, zdarma, vymalovánky, ke stažení, obrázek, online, zadarmo, pro děti, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Truhla k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s truhlou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tempery, křídy, uhlíky či uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku truhla lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s truhlou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například temperové barvy, tempery anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, čísla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i truhlu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, rostliny nebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Požárník Sam, King Kong, Kamarád Timmy, Alenka v říši divů a nebo Letopisy Narnie. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, liška, mašinka, koně a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem truhla.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů