Výběr obrázků


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka truhla k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná truhla k obarvování pro prcky. Truhla bývá obvykle ze dřeva nebo železa, může být potažena kůží lze ji obvykle uzamknout klíčem. Menší z nich slouží k uchovávání důležitých dokumentů, peněz nebo zlata. Do větších truhel se ukládaly běžné předměty denní potřeby - šaty, jídlo apod. Omalovánka truhla je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Truhla - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Truhla - A5            Omalovánka - Truhla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Truhla patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, zdarma, Truhla, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, Ostatní, pro děti, online, ke stažení, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Truhla k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s truhlou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, voskovky, uhlíky, zvýrazňovače anebo tempery. Výtvarných potřeb je pro tatínky opravdu mnoho. Obrázek truhla lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s truhlou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, voskovky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i truhlu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, zvířátka a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krtek, Požárník Sam, Kung Fu Panda, Kouzelná beruška a černý kocour případně Paw patrol. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stažení jsou: auta, psi, Santa Klaus, princezna či miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s truhlou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů