Nej pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Den Země k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Den Země ke kreslení pro školáky. Omalovánka Den Země je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, Vesmír, obrázek, k vybarvení, Den Země, zdarma, obrázky, k tisku, pro děti, ke stažení, k vytištění, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Den Země k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Den Země je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, temperové barvy, uhly, voskovky a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Den Země lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Den Země má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pera, temperové barvy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, druhy sportů a čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Rumcajs, Ninjago, Ledové království a Flintstoneovi. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: slon, kočka, plachetnice, raketa nebo také miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Den Země líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů