Výběr obrázků


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Den Země zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Den Země ke kreslení pro starší děti. Omalovánka Den Země je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: omalovánka, omalovánky, pro děti, ke stažení, dětské obrázky, online, zdarma, obrázky, elektronické omalovánky, k tisku, Den Země, domalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Den Země k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Den Země je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, zvýrazňovače, tempery a umělecké tužky. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici široká škála. Obrázek Den Země lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Den Země má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, pera nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Frozen, Pejsek a kočička, princezna Sofie, Angelína balerína nebo také Action man. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, draci, houby, auta případně koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Den Země.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů