Top obrázky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Den Země k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem Den Země k obarvení pro předškoláky. Omalovánka Den Země je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, online, pro děti, Den Země, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázky, k vytištění, zdarma, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Den Země k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Den Země je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, tempery, akrylové barvy či pera. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku Den Země lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Den Země má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, propisovací tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, druhy sportů a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé sporty a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy pes Pluto, Simpsonovi, Angry birds, Indiana Jones a Sněhurka. Je však nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, lokomotiva s vagónky, princezna, netopýr nebo též liška. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Den Země bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů