Doporučené


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Den Země k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Den Země k omalování pro děti. Omalovánka Den Země je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázek, Den Země, k tisku, Vesmír, k vytištění, pro děti, zdarma, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Den Země k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Den Země je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, propisovací tužky, fixy nebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Den Země lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Den Země má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, voskové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, kytky nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Harry Potter, Zvonilka, Superčarodějnice, Monster High a Jak vycvičit draka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: houby, auto, koně, lokomotiva anebo astronaut. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Den Země bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů