Nejlepší


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Den Země k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Den Země k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka Den Země je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, Den Země, pro děti, Vesmír, k vytištění, obrázky, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, online, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Den Země k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Den Země je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhlíky, tempery, pastelové tužky nebo též voskové tužky. Možností je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Den Země lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Den Země má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například vodové barvy, uhlíky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, písmena, sporty a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, čísla a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Superčarodějnice, Princezna a žabák, IronMan a nebo Pan Včelka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, Santa Klaus, princezna, liška nebo princezna a princ. Nechť omalovánka s Den Země přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů