Výběr omalovánek


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Den Země k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná Den Země k vybarvování pro seniory. Omalovánka Den Země je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zdarma, omalovánka, ke stažení, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázek, k tisku, pro děti, omalovánky, Den Země

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Den Země k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Den Země je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, umělecké tužky, olejové pastely, temperové barvy a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky k dispozici ohromující množství. Obrázek Den Země lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Den Země má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tužky, umělecké tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, zaměstnání a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a nebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Blesk McQueen, Zvonilka, Zootropolis, Želvy Ninja a Pejsek a kočička. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: liška, koně, miminko, princezna a princ či astronaut. Věříme, že se vám obrázek Den Země bude líbit.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů