Nejstahovanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Den Země k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Den Země k omalování pro holky i kluky. Omalovánka Den Země je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, Den Země, Vesmír, obrázky, obrázek, pro děti, k tisku, k vybarvení, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Den Země k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Den Země je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, uhly, grafitové tužky, akrylové barvy a voskové tužky. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku Den Země lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Den Země má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například fixy, uhly či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, květiny a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Kocour Garfield, Teletubbies, Ledové království, Duhová nevěsta případně Ratatouille. Je však problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, slon, houby, piráti nebo auta. Ať vám omalovánka Den Země přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů