Nejvyhledávanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Den Země zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená Den Země k vybarvení pro ženy. Omalovánka Den Země je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, vymalovánky, k tisku, ke stáhnutí, Den Země, zdarma, k vytištění, omalovánky, ke stažení, online, elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánka, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Den Země k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Den Země je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, vodové barvy, fixky a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku Den Země lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Den Země má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu nebo též čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například voskovky, pastelky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, pohádkové postavy případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Hello Kitty, Doraemon, Pan Včelka, Budulínek nebo též Ice Age. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, čert, astronaut, netopýr a lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování Den Země.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů