Nej obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Den Země k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená Den Země k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka Den Země je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, Den Země, Vesmír, obrázky, zadarmo, k vybarvení, omalovánka, dětské obrázky, domalovánky, online, obrázek, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Den Země k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Den Země je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskové tužky, propisovací tužky, olejové pastely a uhlíky. Malovacích potřeb je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku Den Země lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Den Země má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, voskové tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Ninjago, Lion King, Na vlásku nebo také Princezna Leonora. Je však problematické je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: astronaut, hasiči, sněhulák, netopýr nebo princezna. Nechť vám omalovánka s Den Země přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů