Top pět


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Den Země k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Den Země k vybarvení pro malé děti. Omalovánka Den Země je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, obrázky, k tisku, ke stažení, Vesmír, k vybarvení, Den Země, zdarma, pro děti, online, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Den Země k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Den Země je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, pastelky, tempery a uhlíky. Malovacích potřeb je pro maminky k dispozici celá škála. Omalovánku Den Země lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Den Země má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. fixky, voskové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, písmena a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, různé sporty a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Pixel art, Krtek, Fortnite, Pocahontas anebo Hannah Montana. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, psi, liška, Santa Klaus a kočka. Ať si vaše dítě užije obrázek Den Země.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů