Nej omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dinosaurus zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená dinosaurus k obarvování pro malé i větší děti. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytištění, k tisku, pro děti, obrázky, ke stažení, zdarma, Dinosaurus, online, k vytisknutí, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaurus k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s dinosaurem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, propisovací tužky, fixy, pastelky a nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku dinosaurus lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dinosaurem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například fixky, propisovací tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, rostliny nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Hannah Montana, Krteček, Kamarád Timmy, pes Pluto či U nás na farmě. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: draci, astronaut, liška, miminko a slon. Ať si vaše dítko užije malování dinosaura.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů