Nejstahovanější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek psa k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dinosaurus zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem dinosaurus k vybarvení pro chlapečky. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, elektronické omalovánky, obrázek, zdarma, Zvířata, k vytisknutí, ke stažení, vymalovánky, obrázky, zadarmo, k vybarvení, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaurus k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dinosaurem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pastelové tužky, pastelky, uhly a fixy. Potřeb na malování je pro kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dinosaurus lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dinosaurem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, oči dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. umělecké tužky, pastelové tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ninjago, Bakugan, Batman, Zhu Zhu Pets nebo také Myška Minie. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: loď, pes, miminko, vláček anebo princezna. Ať vám omalovánka dinosaurus přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů