Nej obrázky


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dinosaurus k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem dinosaurus ke kreslení pro starší děti. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, zadarmo, pro děti, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vybarvení, domalovánky, zdarma, ke stáhnutí, omalovánky, obrázky, ke stažení, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaurus k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dinosaurem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, fixy, pastelové tužky a voskové tužky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici vskutku hodně. Obrázek dinosaurus lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dinosaurem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pastelky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata nebo také kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Batman, Kim Possible, Pat a Mat a Simpsonovi. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které tu máme k uložení jsou: princezna, princezna, draci, hasiči či vláček. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dinosaurus.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů