Nejstahovanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dinosaurus zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem dinosaurus k omalování pro chlapce i dívky. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, Zvířata, obrázky, online, pro děti, zdarma, Dinosaurus, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaurus k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dinosaurem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, vodové barvy, pastelové tužky, voskové tužky nebo též uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici ohromné množství. Obrázek dinosaurus lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dinosaurem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii či peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, vodové barvy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, čísla, druhy automobilů a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířátka nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Monster High, Požárník Sam, Rumcajs, Popelka či Kuře Calimero. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, mašinka, auta, astronaut a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dinosaurus.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů