Top šest


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dinosaurus k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná dinosaurus k obarvování pro malé caparty. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, omalovánka, Dinosaurus, obrázek, k tisku, online, k vytisknutí, dětské obrázky, k vytištění, domalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, Zvířata, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaurus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dinosaurem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pastelky, pastelové tužky, propisovací tužky nebo též voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dinosaurus lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dinosaurem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivá zvířata, druhy jídel a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, písmenka a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Malá mořská víla, Zhu Zhu Pets, Želvy Ninja či Alenka v říši divů. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, psi, koně, auto případně kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s dinosaurem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů