Výběr omalovánek


Omalovánka budovy k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dinosaurus zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem dinosaurus k vybarvování pro malé i větší děti. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Dinosaurus, Zvířata, obrázky, k vytištění, pro děti, ke stažení, k tisku, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, online, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Dinosaurus k vytištění pro děti

Omalovánka s dinosaurem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, pera, voskovky, propisovací tužky nebo také umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku dinosaurus lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dinosaurem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, pera a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmena, zvířata a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy ptáků a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Avengers, Hot Wheels, Mickey mouse nebo pes Pluto. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, psi, mašinka, raketa anebo pes. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka dinosaura bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů