Nejstahovanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dinosaurus zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná dinosaurus ke kreslení pro kluky i holky. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Dinosaurus, zdarma, online, k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázek, obrázky, ke stažení, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaurus k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s dinosaurem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, voskové tužky, olejové pastely, uhlíky nebo také křídy. Možností je pro malé děti k dispozici celá škála. Obrázek dinosaurus lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dinosaurem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, voskové tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, kytky, písmena a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, druhy automobilů a čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Fortnite, Asterix a Obelix, Krtek, Plants vs. Zombies anebo Tom a Jerry. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, princezna, čert, houby nebo též miminko. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka dinosaura bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů