Nejvyhledávanější


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka dinosaurus zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem dinosaurus k obarvení pro malé caparty. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Dinosaurus, k vytištění, zdarma, obrázek, k vybarvení, online, obrázky, Zvířata, k tisku, k vytisknutí, pro děti, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Dinosaurus k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s dinosaurem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, temperové barvy, fixky a nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Obrázek dinosaurus lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dinosaurem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, pastelky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, druhy jídel nebo také květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Equestria Girls, Peter Pan, Simpsonovi, Blesk McQueen nebo též Krteček. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, plachetnice, psi, lokomotiva s vagónky nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s dinosaurem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů