Nej obrázky


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka dinosaurus k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená dinosaurus k vybarvení pro maminky. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, zadarmo, ke stažení, pro děti, k tisku, elektronické omalovánky, omalovánka, k vytištění, vymalovánky, Zvířata, Dinosaurus, dětské obrázky, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaurus k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s dinosaurem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, křídy, pastelové tužky případně tužky. Malovacích potřeb je pro dospělé k dispozici ohromující množství. Omalovánku dinosaurus lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dinosaurem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, temperové barvy nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, druhy ptáků, čísla a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, hudební nástroje nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Simpsonovi, Lví král, Šmoulové, Avengers anebo Popelka. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: kočka, houby, astronaut, Popeláři a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dinosaurus.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů