Nejhledanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka dinosaurus zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná dinosaurus k omalování pro malé děti. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, online, zdarma, Zvířata, k vybarvení, Dinosaurus, obrázky, k tisku, pro děti, k vytisknutí, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaurus k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dinosaurem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, propisovací tužky, vodové barvy, voskové tužky nebo také pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek dinosaurus lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dinosaurem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba fixy, propisovací tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, květiny a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, lidské profese a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Lego příběh, Aladin, Tarzan, Marvel Rocket nebo Princezna a žabák. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: auta, dinosauři, astronaut, slon a koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dinosaurus.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů