Top omalovánky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kabriolet k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná kabriolet k obarvování pro slečny. Kabriolet je typ automobil bez střechy (resp. většinou se zatahovací střechu). Jízda kabrioletem je pro některé (ženy) vrcholem romantiky. Omalovánka kabriolet je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kabriolet - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kabriolet - A5            Omalovánka - Kabriolet - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabriolet patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auta, obrázek, ke stáhnutí, k vybarvení, Kabriolet, omalovánky, zdarma, pro děti, domalovánky, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stažení, online, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kabriolet k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s kabrioletem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, tempery, pastelové tužky anebo fixy. Potřeb na malování je pro holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kabriolet lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kabrioletem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například temperové barvy, propisovací tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, čísla a pochopitelně i kabriolet :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, dopravní prostředky či zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Teletubbies, Tom a Jerry, Pinocchio a Prasátko peppa. Je však nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, čert, kočka, drak případně netopýr. Nechť omalovánka s kabrioletem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů