Nej pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kabriolet k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená kabriolet k obarvování pro kluky. Kabriolet je typ automobil bez střechy (resp. většinou se zatahovací střechu). Jízda kabrioletem je pro některé (ženy) vrcholem romantiky. Omalovánka kabriolet je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kabriolet - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kabriolet - A5            Omalovánka - Kabriolet - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabriolet patří do kategorie Auta

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytisknutí, Auta, k vybarvení, k vytištění, obrázek, vymalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, Kabriolet, k tisku, zdarma, elektronické omalovánky, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kabriolet k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kabrioletem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, pastelky, olejové pastely a tempery. Malovacích potřeb je pro slečny k dispozici pestrá škála. Obrázek kabriolet lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kabrioletem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, křídy nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i kabriolet :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, hudební nástroje anebo kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Peter Pan, Gumídci, Šmoulové, Pocahontas či Pan Včelka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: koně, Santa Klaus, mašinka, drak a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kabrioletem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů