Výběr omalovánek


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kabriolet k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná kabriolet k omalování pro menší i větší děti. Kabriolet je typ automobil bez střechy (resp. většinou se zatahovací střechu). Jízda kabrioletem je pro některé (ženy) vrcholem romantiky. Omalovánka kabriolet je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kabriolet - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kabriolet - A5            Omalovánka - Kabriolet - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabriolet patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, Kabriolet, obrázek, obrázky, zdarma, ke stažení, k tisku, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, Auta, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kabriolet k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kabrioletem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskovky, temperové barvy, propisovací tužky či uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé děti vskutku mnoho. Obrázek kabriolet lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kabrioletem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, voskovky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i kabriolet :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy jídel a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Mickey mouse, Jak vycvičit draka, Bratz panenky, My little pony a Angelína balerína. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: vláček, astronaut, netopýr, kočka případně draci. Nechť vám omalovánka s kabrioletem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů