Nejhledanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka kabriolet k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem kabriolet k obarvení pro malé caparty. Kabriolet je typ automobil bez střechy (resp. většinou se zatahovací střechu). Jízda kabrioletem je pro některé (ženy) vrcholem romantiky. Omalovánka kabriolet je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kabriolet - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kabriolet - A5            Omalovánka - Kabriolet - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabriolet patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, online, pro děti, Auta, obrázek, zdarma, k vytištění, Kabriolet, obrázky, k tisku, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kabriolet k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kabrioletem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, fixy, uhly, grafitové tužky nebo také křídy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kabriolet lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kabrioletem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, fixy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, písmenka, písmena a pochopitelně i kabriolet :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, dopravní prostředky či hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Aladin, Pixel art, Hello Kitty, Hledá se Nemo anebo Tarzan. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, piráti, traktor, kočka případně hasiči. Nechť omalovánka s kabrioletem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů