Doporučujeme


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stehlík k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená stehlík k obarvování pro holčičky. Omalovánka stehlík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, Stehlík, obrázek, pro děti, zdarma, online, obrázky, k tisku, ke stažení, Ptáci, k vytištění, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se stehlíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, grafitové tužky, uhlíky, temperové barvy nebo též voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek stehlík lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk se stehlíkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, čas a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, grafitové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, kytky a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, rostliny a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Hulk, Trollové, Asterix a Obelix, Pat a Mat a nebo Bugs Bunny. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: draci, raketa, auto, čert či dinosauři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se stehlíkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů