Nej obrázky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka stehlík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem stehlík ke kreslení pro učitelky. Omalovánka stehlík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, obrázky, zadarmo, k tisku, obrázek, ke stáhnutí, Ptáci, online, k vytisknutí, Stehlík, elektronické omalovánky, vymalovánky, ke stažení, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se stehlíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, fixky, voskovky, akrylové barvy a pera. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku stehlík lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se stehlíkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektrickou energii nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například olejové pastely, fixky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, druhy automobilů nebo též rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Harry Potter, Kniha džunglí, Piráti z Karibiku, Budulínek nebo také 101 dalmatinů. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stažení jsou: koně, astronaut, princezna, piráti či čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou stehlíka.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů