Výběr omalovánek


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka stehlík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem stehlík k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka stehlík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, pro děti, online, obrázky, Stehlík, zdarma, k vytištění, k tisku, obrázek, Ptáci

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se stehlíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, pastelky, fixky anebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku stehlík lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se stehlíkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, umělecké tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy rostlin, písmena a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, kytky či zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Furby, Adiboo, Asterix a Obelix, Frozen případně Monster High. Je ale problematické je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: koně, princezna, loď, raketa nebo též psi. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka stehlíka bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů