Nej obrázky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stehlík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená stehlík ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka stehlík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, Stehlík, k tisku, zdarma, k vytisknutí, obrázky, online, pro děti, Ptáci, k vybarvení, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se stehlíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, zvýrazňovače, pastelky, fixky či olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku stehlík lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk se stehlíkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. voskové tužky, zvýrazňovače případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, čísla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, druhy sportů nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Spongebob, Ratatouille, Jak vycvičit draka a Tom a Jerry. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: auto, čert, houby, dinosauři anebo lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se stehlíkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů