Výběr obrázků


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stehlík k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem stehlík ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka stehlík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, online, obrázek, ke stažení, obrázky, k vybarvení, Ptáci, k vytištění, pro děti, Stehlík, zdarma, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se stehlíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, vodové barvy, zvýrazňovače nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky vskutku mnoho. Obrázek stehlík lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se stehlíkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, umělecké tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, pohádkové postavy a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, postavy z pohádek a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Tarzan, Medvídek Pú, Fortnite, Shimmer a Shine anebo Tlapková patrola. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, Popeláři, lokomotiva s vagónky, houby nebo též mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku stehlík.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů