Nej pět


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stehlík k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem stehlík k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka stehlík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, Stehlík, k vytištění, k vybarvení, k tisku, online, zdarma, ke stažení, obrázky, pro děti, Ptáci, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se stehlíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, uhlíky, voskovky, uhly a fixy. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku stehlík lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka se stehlíkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, uhlíky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, druhy ptáků nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Červená Karkulka, Kocour Garfield, Paw patrol anebo Princezna a žabák. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, dinosauři, loď, houby a nebo auta. Ať si vaše dítě užije obrázek stehlíka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů