Nej omalovánky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stehlík k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem stehlík k obarvení pro nejmenší. Omalovánka stehlík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, obrázky, k vytištění, vymalovánky, k vybarvení, zdarma, domalovánky, online, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, dětské obrázky, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se stehlíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, pastelky, tempery a voskovky. Výtvarných potřeb je pro ženy vskutku velmi mnoho. Obrázek stehlík lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk se stehlíkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, fixy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, pohádkové postavy, druhy automobilů a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, postavy z pohádek případně zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Život brouka, Asterix a Obelix, Locika, Hledá se Dory nebo také Kouzelná beruška a černý kocour. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, auta, koně, psi anebo mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku stehlík.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů