Top obrázky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stehlík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem stehlík ke kreslení pro děti. Omalovánka stehlík je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, pro děti, Stehlík, k vybarvení, obrázek, Ptáci, obrázky, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, online, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se stehlíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, uhly, fixy, propisovací tužky a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku stehlík lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se stehlíkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, uhly nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, hudební nástroje a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Pat a Mat, Shimmer a Shine, Kim Possible a Furby. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, netopýr, plachetnice, hasiči či Popeláři. Ať omalovánka stehlík přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů