Nejhledanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stehlík k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem stehlík k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka stehlík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, Ptáci, zdarma, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, k tisku, k vytištění, k vybarvení, obrázky, Stehlík

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se stehlíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, temperové barvy, vodové barvy, uhlíky a uhly. Možností je dnes pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek stehlík lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se stehlíkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, temperové barvy nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, čísla a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Zootropolis, Krteček, Angry birds, Harley Quinn a Indiana Jones. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: netopýr, auta, liška, traktor nebo kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se stehlíkem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů