Nejstahovanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stehlík k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná stehlík k vybarvování pro kluky. Omalovánka stehlík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, dětské obrázky, omalovánka, k tisku, obrázek, k vytištění, zadarmo, elektronické omalovánky, obrázky, vymalovánky, pro děti, Ptáci, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk se stehlíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, uhlíky, vodové barvy, voskovky nebo též temperové barvy. Pomůcek na malování je pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku stehlík lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti se stehlíkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, uhlíky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, lidské profese a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Teletubbies, Princezna a žabák, Ratatouille, Harry Potter případně Scooby Doo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, astronaut, raketa, lokomotiva s vagónky či auta. Ať si vaše dítě užije obrázek stehlíka.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů