Nej omalovánky


Obrázek raketoplánu

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lodní kotva k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem lodní kotva k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka lodní kotva je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lodní kotva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lodní kotva - A5            Omalovánka - Lodní kotva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodní kotva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, pro děti, k vytištění, online, k vytisknutí, zdarma, obrázky, Dopravní prostředky, Lodní kotva, ke stažení, k tisku, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lodní kotva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s lodní kotvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, tužky, propisovací tužky anebo fixky. Možností je dnes pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek lodní kotva lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s lodní kotvou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu či počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, grafitové tužky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i lodní kotvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Indiana Jones, Monster high, Ferda mravenec, Princezna Leonora či U nás na farmě. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: kočka, loď, lokomotiva, miminko nebo také dinosauři. Nechť vám omalovánka s lodní kotvou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů