Nejlepší


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lodní kotva k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná lodní kotva k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka lodní kotva je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lodní kotva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lodní kotva - A5            Omalovánka - Lodní kotva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodní kotva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, k vytištění, ke stažení, Lodní kotva, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, k tisku, zdarma, obrázek, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Lodní kotva k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s lodní kotvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, tempery, temperové barvy, fixy a křídy. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek lodní kotva lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lodní kotvou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, tempery případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, zvířata, sporty a pochopitelně i lodní kotvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy sportů či různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Teletubbies, Peter Pan, Indiana Jones, Harley Quinn anebo Křemílek a Vochomůrka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: astronaut, netopýr, sněhulák, lokomotiva s vagónky nebo též loď. Ať si vaše dítě užije obrázek lodní kotvy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů