Nej šest


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Omalovánka lodní kotva k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem lodní kotva k obarvení pro malé děti. Omalovánka lodní kotva je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lodní kotva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lodní kotva - A5            Omalovánka - Lodní kotva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodní kotva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: domalovánky, dětské obrázky, obrázek, k tisku, Lodní kotva, ke stažení, obrázky, Dopravní prostředky, k vytištění, zadarmo, zdarma, elektronické omalovánky, k vybarvení, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lodní kotva k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s lodní kotvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, pastelky, pera a nebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro maminky opravdu mnoho. Omalovánku lodní kotva lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s lodní kotvou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, peněženku případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, uhlíky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i lodní kotvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, lidské profese a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Petr Pan, Indiana Jones, Fortnite, Superman případně Among Us. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: piráti, sněhulák, Santa Klaus, loď anebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou lodní kotvy.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů