Doporučujeme


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lodní kotva zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem lodní kotva k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka lodní kotva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lodní kotva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lodní kotva - A5            Omalovánka - Lodní kotva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodní kotva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, omalovánky, dětské obrázky, Lodní kotva, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázky, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, zadarmo, k vytištění, Dopravní prostředky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lodní kotva k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s lodní kotvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, olejové pastely, uhlíky, pera anebo akrylové barvy. Možností je pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku lodní kotva lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s lodní kotvou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. křídy, olejové pastely a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, pohádkové postavy a pochopitelně i lodní kotvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy sportů či postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Kačer Donald, Zvonilka, Alf, Budulínek nebo Shrek. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: piráti, drak, netopýr, loď a traktor. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka lodní kotvy bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů