Výběr obrázků


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lodní kotva k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem lodní kotva k obarvování pro předškoláky. Omalovánka lodní kotva je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lodní kotva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lodní kotva - A5            Omalovánka - Lodní kotva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodní kotva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, k vybarvení, obrázek, pro děti, k tisku, Dopravní prostředky, Lodní kotva, zdarma, ke stažení, k vytištění, obrázky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lodní kotva k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lodní kotvou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, voskovky, propisovací tužky, pera a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti fakt mnoho Omalovánku lodní kotva lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s lodní kotvou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například tužky, voskovky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i lodní kotvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, čísla a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Ferda mravenec, Mimoni, Brawl stars, Monster high a Červená Karkulka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, pes, lokomotiva s vagónky, dinosauři případně kočka. Věříme, že se vám obrázek lodní kotvy bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů