Výběr omalovánek


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lodní kotva k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem lodní kotva k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka lodní kotva je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lodní kotva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Lodní kotva - A5            Omalovánka - Lodní kotva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodní kotva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, Lodní kotva, zdarma, ke stažení, Dopravní prostředky, obrázek, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lodní kotva k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s lodní kotvou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, vodové barvy, grafitové tužky a tempery. Možností je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku lodní kotva lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s lodní kotvou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskovky, pastelové tužky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání, druhy automobilů a pochopitelně i lodní kotvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, hudební nástroje nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Aladin, Mickey mouse, Doba ledová nebo Lion King. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, princezna a princ, Santa Klaus, astronaut a nebo auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lodní kotva.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů