Výběr obrázků


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Koloseum zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná Koloseum k obarvení pro puberťáky. Omalovánka Koloseum je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koloseum - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koloseum - A5            Omalovánka - Koloseum - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloseum patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, Koloseum, online, zdarma, ke stažení, omalovánky, obrázek, Budovy, elektronické omalovánky, k vytisknutí, zadarmo, domalovánky, omalovánka, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloseum k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Koloseem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, křídy, fixky, voskovky případně voskové tužky. Možností je pro ženy vskutku velmi mnoho. Obrázek Koloseum lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Koloseem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, křídy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i Koloseum :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivá zvířata nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Spongebob, Spiderman, Princezna a žabák, Bob a Bobek a Elena z Avaloru. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stažení jsou: kočka, slon, lokomotiva, piráti a netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Koloseum.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů