Top omalovánky


Obrázek jukeboxu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek štěněte

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Koloseum k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem Koloseum ke kreslení pro nejmenší. Omalovánka Koloseum je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Koloseum - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koloseum - A5            Omalovánka - Koloseum - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloseum patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, k vytištění, omalovánka, ke stažení, zadarmo, k tisku, omalovánky, vymalovánky, pro děti, zdarma, domalovánky, online, elektronické omalovánky, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloseum k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Koloseem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, pastelové tužky, temperové barvy, fixy a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro maminky k dispozici celá škála. Omalovánku Koloseum lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Koloseem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, pastelové tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i Koloseum :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Kuře Calimero, Příběh hraček, Rio, Mickey mouse nebo také Na vlásku. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, houby, astronaut nebo též Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Koloseum.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů