Nejoblíbenější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Koloseum k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Koloseum k vybarvení pro děti. Omalovánka Koloseum je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koloseum - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koloseum - A5            Omalovánka - Koloseum - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloseum patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, online, obrázky, obrázek, Budovy, pro děti, k vybarvení, ke stažení, Koloseum, k vytisknutí, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koloseum k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Koloseem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, tempery, voskovky, akrylové barvy případně pera. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku Koloseum lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Koloseem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, tempery a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, květiny, druhy sportů a pochopitelně i Koloseum :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bezzubka, Gumídci, Na vlásku, Zvonilka anebo Anna a Elsa. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, Santa Klaus, draci, princezna a auta. Ať si vaše dítko užije malování Kolosea.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů