Nej omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Koloseum k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Koloseum k vybarvování pro dívky. Omalovánka Koloseum je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koloseum - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Koloseum - A5            Omalovánka - Koloseum - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloseum patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, omalovánky, online, ke stažení, obrázek, obrázky, k vybarvení, pro děti, zdarma, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánka, zadarmo, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloseum k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Koloseem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, grafitové tužky, umělecké tužky, uhlíky a tempery. Kreslících potřeb je dnes pro puberťáky k dispozici široká škála. Obrázek Koloseum lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Koloseem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba voskovky, grafitové tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, květiny a pochopitelně i Koloseum :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Minecraft, Alf, Spiderman, Furby nebo Fortnite. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, Popeláři, vláček, draci a nebo princezna a princ. Ať si vaše dítě užije omalovánku Kolosea.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů