Nej obrázky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Koloseum k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná Koloseum k omalování pro slečny. Omalovánka Koloseum je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koloseum - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koloseum - A5            Omalovánka - Koloseum - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloseum patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, Budovy, k vytištění, obrázek, Koloseum, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázky, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloseum k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Koloseem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, akrylové barvy, fixy, olejové pastely či fixky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek Koloseum lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Koloseem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, akrylové barvy nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, různé sporty a pochopitelně i Koloseum :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, zvířata a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Včelka Mája, Lego příběh, Superčarodějnice, Ledové království a Grinch. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, dinosauři, princezna, drak a nebo loď. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Kolosea bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů