Nejlepší


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Koloseum k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší se jménem Koloseum k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka Koloseum je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koloseum - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koloseum - A5            Omalovánka - Koloseum - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloseum patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, k tisku, obrázky, Budovy, ke stažení, Koloseum, k vytištění, k vybarvení, pro děti, online, k vytisknutí, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloseum k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Koloseem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, pastelky, voskové tužky nebo také olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Omalovánku Koloseum lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Koloseem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, pera nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, květiny, pohádkové postavy a pochopitelně i Koloseum :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, zaměstnání lidí a druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Angelína balerína, Fortnite, Bob a Bobek, Scooby Doo a Adiboo. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, slon, vláček, princezna a lokomotiva s vagónky. Ať vám omalovánka Koloseum přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů