Doporučujeme


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Koloseum zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná Koloseum k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka Koloseum je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koloseum - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koloseum - A5            Omalovánka - Koloseum - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloseum patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, k tisku, elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vybarvení, zadarmo, zdarma, Koloseum, ke stažení, obrázky, Budovy, k vytištění, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloseum k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Koloseem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhlíky, akrylové barvy, pastelky nebo též tempery. Výtvarných potřeb je pro holky k dispozici celá škála. Omalovánku Koloseum lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Koloseem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, uhlíky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i Koloseum :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky či druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Na vlásku, Kouzelná beruška a černý kocour, Plants vs. Zombies a nebo Příšerky s.r.o.. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, Popeláři, kočka, hasiči nebo auto. Užijte si omalovánku Kolosea, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů