Top pět


Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Koloseum k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Koloseum k obarvování pro malé děti. Omalovánka Koloseum je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koloseum - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koloseum - A5            Omalovánka - Koloseum - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloseum patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k tisku, obrázky, zdarma, online, obrázek, k vybarvení, k vytištění, Koloseum, ke stažení, Budovy

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloseum k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Koloseem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, pastelky, fixky, akrylové barvy a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Koloseum lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Koloseem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhlíky, pastelky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Koloseum :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, rostliny a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hot Wheels, Kačer Donald, Lion King, Mimoni anebo Toy Story. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: liška, piráti, raketa, traktor nebo také auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Koloseem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů