Nej obrázky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Koloseum k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Koloseum k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka Koloseum je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koloseum - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koloseum - A5            Omalovánka - Koloseum - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloseum patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, Budovy, k vybarvení, k tisku, obrázek, zdarma, pro děti, Koloseum, ke stažení, online, obrázky, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koloseum k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Koloseem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pera, fixy, zvýrazňovače, uhlíky nebo také grafitové tužky. Možností je dnes pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Koloseum lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Koloseem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pera, fixy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i Koloseum :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, písmenka a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Krtek, Kačer Donald, Ninjago a Ledové království. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stažení jsou: loď, psi, auta, Popeláři nebo čert. Nechť vám omalovánka s Koloseem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů