Doporučené


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka alternátor k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem alternátor k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka alternátor je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Alternátor - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Alternátor - A5            Omalovánka - Alternátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Alternátor patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, Alternátor, Ostatní, pro děti, zdarma, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vytištění, online, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Alternátor k vytištění pro děti

Omalovánka s alternátorem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, grafitové tužky, pastelky, fixky anebo pastelové tužky. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku alternátor lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s alternátorem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. křídy, grafitové tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i alternátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zvířata a nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Furby, Sněhurka, Kniha džunglí či Ledové království. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: loď, auto, lokomotiva, raketa a psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem alternátor.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů