Nej pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka alternátor k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem alternátor ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka alternátor je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Alternátor - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Alternátor - A5            Omalovánka - Alternátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Alternátor patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, Ostatní, k vytisknutí, k tisku, obrázky, online, zdarma, pro děti, Alternátor, obrázek, k vybarvení, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Alternátor k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s alternátorem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, pastelové tužky, tempery, grafitové tužky či fixky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku alternátor lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s alternátorem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, pastelové tužky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, písmenka a pochopitelně i alternátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, různá zvířata a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Peter Pan, Bob a Bobek, Asterix a Obelix, Lego nebo též Tlapková patrola. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, psi, lokomotiva s vagónky, sněhulák a houby. Ať si vaše dítko užije malování alternátoru.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů