Top omalovánky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka alternátor k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená alternátor k vybarvení pro holky. Omalovánka alternátor je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Alternátor - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Alternátor - A5            Omalovánka - Alternátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Alternátor patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, Alternátor, zdarma, online, obrázky, vymalovánky, omalovánka, dětské obrázky, domalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, k vytištění, ke stáhnutí, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Alternátor k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s alternátorem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, voskovky, grafitové tužky a vodové barvy. Možností je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku alternátor lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s alternátorem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, sporty a pochopitelně i alternátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, různá zvířata anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kim Possible, Ledové království, Bambi, Pošťák Pat nebo Locika. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, traktor, princezna a princ nebo také liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s alternátorem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů