Výběr omalovánek


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka alternátor k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem alternátor k obarvení pro kluky i holky. Omalovánka alternátor je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Alternátor - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Alternátor - A5            Omalovánka - Alternátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Alternátor patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, online, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, Ostatní, k tisku, obrázek, Alternátor

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Alternátor k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s alternátorem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, olejové pastely, propisovací tužky a tempery. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky vskutku mnoho. Omalovánku alternátor lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s alternátorem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, peněženku nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, temperové barvy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i alternátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky či druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Rumcajs, Paw patrol, Život brouka nebo také Pat a Mat. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: traktor, sněhulák, liška, houby a auta. Věříme, že se vám obrázek alternátoru bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů