Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka alternátor k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná alternátor k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka alternátor je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Alternátor - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Alternátor - A5            Omalovánka - Alternátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Alternátor patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k tisku, obrázky, obrázek, k vytisknutí, Ostatní, online, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, Alternátor, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Alternátor k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s alternátorem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, umělecké tužky, propisovací tužky, křídy a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce vskutku velmi mnoho. Obrázek alternátor lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s alternátorem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, umělecké tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i alternátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, hudební nástroje a nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Simpsonovi, Hledá se Nemo, Mimoni, Astroboy případně Spongebob. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: astronaut, hasiči, čert, auto a raketa. Ať si vaše dítě užije omalovánku alternátoru.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů