Top pět


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka alternátor k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem alternátor k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka alternátor je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Alternátor - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Alternátor - A5            Omalovánka - Alternátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Alternátor patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, pro děti, zdarma, obrázky, Alternátor, k vybarvení, Ostatní, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, online, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Alternátor k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s alternátorem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, olejové pastely, uhly, pera a uhlíky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku alternátor lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s alternátorem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, olejové pastely nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i alternátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků anebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Monster high, Bugs Bunny, Ferda mravenec, Tom a Jerry případně Bob a Bobek. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, kočka, sněhulák, hasiči či princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek alternátoru bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů